Přidej se

Huawei Ascend G700 - obecná diskuze

Diskuze, zkušenosti, rady, návody, firmware.
Uživatelský avatar
ShockeyCzT
Příspěvky: 1166
Registrován: 4. 9. 2013 10:30
Zařízení: Samsung Galaxy S6, Nvidia BOOM Tablet
Firmware: 5.1.1
Operátor: Vodafone
Bydliště: Praha

Re: Huawei Ascend G700

Příspěvek od ShockeyCzT »

To U20 je eu verze U10 je snad dualsim nebo verze pro operatory a U00 je cina takze jako u g510/y300. Rozdily oproti G510 a Y300 je velkej. Lepsi kvalita zpracovani, skvelej display s dost dobrou jemnosti a slusnejma barvama a jeste skvelou odezvou. Zadni kryt je pogumovanej takze neklouze jako predchozi modely. Fotak je celkem slusnej a video ve fullhd je taky pomerne dobry. Jedinej problem je system starsi 4.2.1 je problem navic je tam hromada blbosti, ale telefon je pomere novy tak snad budou vychazet aktualizace. Kolem rychlosti systemu neni co vytknout 2Gb ram staci bez problemu na vse. Diky hodne slusny grafice a dobrymu procesoru hry jedou bez problemu. Root pres framaroot probehl jedna basen. Rozhodoval jsem se jeste mezi xiaomi red rice ale jelikoz mi vadi miui a vykon nebyl o tolik lepsi tak jsem vazl tohle.

Srovnani tedy s G510/Y300 telefon ma 5 palcovy display takze je vetsi, podstatne rychlejsi prijemnejsi do ruky i kdyz je vetsi ono zalezi jak ma clovek velky chapadlo. Co se tyce prace na romkach atd. U G510/Y300 jsem delal na jadru, ale to padlo protoze furt bylo nestabilni a neni cas to hledat a myslim ze jadro co dela cexstel ma velky potencial a jeste se s nim da delat dost veci. Rom pro tyhle modely taky jeste chystam, ale je to dost narocny na cas. U G700 chci bud pockat na custom recovery nebo pak porrnout vlastni uvidim ale urcite budou rom i na tento model.
Telefon: LG G3 32GB
ROM: Resurrection Lollipop V5.4.2
Tablet: Nvidia Shield Tablet 16GB
ROM: STOCK Lollipop 5.0.1

Uživatelský avatar
mitsuu84
Příspěvky: 9831
Registrován: 24. 4. 2013 13:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note 9
Firmware: Android 9
Operátor: Vodafone
Bydliště: Jihomoravský kraj :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Huawei Ascend G700

Příspěvek od mitsuu84 »

Aha,já právě koukám po netu a vesměs všude se píše,i na německým foru, o U10 tak sem to bral že U10 je jedno simková EU verze a U20 nejspíš dual sim.Tak dík za objasnění ;)

Jediný ofiko rom co sem našel ke stažení sou právě na U10
G700-U10 Firmware Version B115 West-Europe na německým fóru.Na U20 sou max na tom placeným Asanfile webu :roll: Nebo Huawei Ascend G700-U20 V100R001C00B120 Dominica Orange
Samsung Galaxy Note 9

T-Mobile G1LG Optimus OneHTC Evo 3DHuawei Ascend Y300Huawei Honor 2Huawei Honor 3CSony Xperia Z UltraHonor 4XAlcatel 6045Y (5.5")Lenovo A6000LG F60VF Smart Prime 6LG G3Sony M2MS Lumia 550Sony Z3Alcatel 6039YLenovo K6 NoteXiaomi Note 4

Jozef35
Příspěvky: 114
Registrován: 17. 12. 2013 20:02

Re: Huawei Ascend G700

Příspěvek od Jozef35 »

Ked som sa s tym hral a chcel som recovery tak som vsade nasiel iba na U10. Mne na U20 nic nefungovalo aj ked to malo byt kompatibilne ked som sa pytal. Na Kit kat by som sa moc nespoliehal. Pre Cinu vysla aktualizacia na 4.2.2 niekedy v novembri, ale to bolo vsetko. Obavam sa, ze uz nic nebude.

Uživatelský avatar
ShockeyCzT
Příspěvky: 1166
Registrován: 4. 9. 2013 10:30
Zařízení: Samsung Galaxy S6, Nvidia BOOM Tablet
Firmware: 5.1.1
Operátor: Vodafone
Bydliště: Praha

Re: Huawei Ascend G700

Příspěvek od ShockeyCzT »

To jsou predcasne zavery u Y300 to bylo taky dlouho bylo ticho a meli sme tu sna jen B175 pak se huawei rozjel na a ted je 199. U G700 uz je venku B124 pro U00 a U10 tak musime pocakt az bude i tady. Tohle je u huawei podle predchozich zkusenosti normalni.
Telefon: LG G3 32GB
ROM: Resurrection Lollipop V5.4.2
Tablet: Nvidia Shield Tablet 16GB
ROM: STOCK Lollipop 5.0.1

Jozef35
Příspěvky: 114
Registrován: 17. 12. 2013 20:02

Re: Huawei Ascend G700

Příspěvek od Jozef35 »

Bodaj by to tak bolo. Mne aktualizacia nechyba. Chcel som ju iba preto, ze 4.2.2 ma v status bare biele ikony, ja mam modre. Cast sa mi pomocou Gravity podarilo zmenit, ale operator a indikator siete ostal modry. Ak by si to nahodou riesil a podarilo sa ti to zmenit, daj vediet ako. Bol by som vdacny.

Uživatelský avatar
ShockeyCzT
Příspěvky: 1166
Registrován: 4. 9. 2013 10:30
Zařízení: Samsung Galaxy S6, Nvidia BOOM Tablet
Firmware: 5.1.1
Operátor: Vodafone
Bydliště: Praha

Re: Huawei Ascend G700

Příspěvek od ShockeyCzT »

Ja to jeste furt resim hlavne chci ze statusbaru pryc logo operatora ale na nejakym ruskym foru sem nadel par custom rom a i custom recovery tak az budu mit volno tak se na to vrhnu
Telefon: LG G3 32GB
ROM: Resurrection Lollipop V5.4.2
Tablet: Nvidia Shield Tablet 16GB
ROM: STOCK Lollipop 5.0.1

Uživatelský avatar
generál Stokurev
Příspěvky: 6
Registrován: 18. 6. 2014 17:30
Zařízení: Huawei G700 U20

facebook messenger nalepky

Příspěvek od generál Stokurev »

Ahoj priatelia, potrebujem poradit s mojim Huawei G700. Od istej doby sa mi vo Facebook messengeri zobrazuju "nalepky" nie na bielom pozadi ale v ciernom stvorci. Mate niekto s tym tiez skusenost? Cim to moze byt? Povazujem to za chybu, nakolko predtym boli na bielom pozadi a priatelke sa na inom type smartfonu zobrazuju stale na bielom pozadi.
Přílohy
takto sa mi zobrazovali predtym
takto sa mi zobrazovali predtym
takto teraz
takto teraz

Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: Huawei Ascend G700 - obecná diskuze

Příspěvek od Exp »

Ahoj Generále... :) S tímto jsem se ještě nesetkal, ale vypadá to na chybu v té konkrétní aplikaci.Zkus v nastavení smazat cache, případně mezipaměť jestli to náhodou nepomůže. Pak jedine zkusit přeinstalaci nebo počkat na aktualizaci.
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

sta.matousek
Příspěvky: 6
Registrován: 23. 4. 2014 15:56
Zařízení: Huawei Ascend G700

Re: Huawei Ascend G700 - obecná diskuze

Příspěvek od sta.matousek »

Mě to začlo dělat taky. Jedu na ROMce Z2 a od té doby mám černé třeba i náhledy v Google play, atd.... :-)

Uživatelský avatar
ShockeyCzT
Příspěvky: 1166
Registrován: 4. 9. 2013 10:30
Zařízení: Samsung Galaxy S6, Nvidia BOOM Tablet
Firmware: 5.1.1
Operátor: Vodafone
Bydliště: Praha

Re: Huawei Ascend G700 - obecná diskuze

Příspěvek od ShockeyCzT »

to je bohuzel chyba sw vsechny jsou postavene na zakladu origo rom a ty jsou nedodelany co se tyce po strance bugu ale za to muzou chipove sady mediatek protoze maji mizernou podporu a tim padem se s timhle nic moc delat neda takze ja dal uz od telefonu s chipem mediatek ruce pryc jsou s tim dost problemy
Telefon: LG G3 32GB
ROM: Resurrection Lollipop V5.4.2
Tablet: Nvidia Shield Tablet 16GB
ROM: STOCK Lollipop 5.0.1

Odpovědět