Přidej se

Pohotovostní režim

Diskuze, zkušenosti, rady, návody, firmware.
Alena
Neregistrovaný uživatel

Pohotovostní režim

Příspěvek od Alena »

Ahoj.

Prosím Vás o radu. Mám Huawei G7 a již delší čas sleduji, že se mi telefon vybije za jeden den, dříve vydržel dva dny s běžným používáním - občas něco pohledat na netu, každodenní používání whats app a tím to asi hasne. Žádný poslech rádia, koukání filmů.. Když jdu do baterie a podívám se na spotřebu, pohotovostní režim bere třeba 16% baterie.Když to rozkliknu vidím tam Využití baterie mobilním radiem. Nevíte prosím někdo, co by to mohlo dělat? Radio jsem na tomto telefonu nikdy nepustila. Ani neposlouchám radio přes net :-/ Udělala jsem tedy tovární nastavení, zda to nedělá nějaká nainstalovaná aplikace, ale i tak se to tam stále zobrazuje. Dříve jsem s tím problém neměla. Až nyní se to začlo objevovat. Moc všem děkuju za rady.

Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: Pohotovostní režim

Příspěvek od Exp »

Ahoj. Nedávno jsem řešil podobný problém u známého a on si po továrním nastavení nechal zapnuté 3G. Snížilo mu to o polovinu výdrž na baterce. Mrkni se do nastavení mobilní sítě a jestli 3G nepotřebuješ, tak to přepni jen na 2G.

Mohlo by pomoct i tohle: viewtopic.php?f=4&t=71 :)

Pokud je tam to rádio i po továrním nastavení, tak je to normální stav a pravděpodobně v tom problém nebude.
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

Alena
Neregistrovaný uživatel

Re: Pohotovostní režim

Příspěvek od Alena »

Moc Ti děkuju, i za link. Vyzkouším vše :)

Odpovědět