Přidej se

[Návod] G700-U20 ROOT, TWRP, Custom ROM, Obnova Stock ROM

Hotové návody, tipy a postupy. Jak na to.
emsiki
Neregistrovaný uživatel

Re: [Návod] G700-U20 ROOT, TWRP, Custom ROM, Obnova Stock ROM

Příspěvek od emsiki »

Zdravím, je někdo schopný reupnout TWDR? Dík.

csori23
Příspěvky: 2
Registrován: 17. 12. 2014 0:07
Zařízení: Huawei Ascend G 700

Re: [Návod] G700-U20 ROOT, TWRP, Custom ROM, Obnova Stock ROM

Příspěvek od csori23 »


mackbeath
Příspěvky: 4
Registrován: 26. 12. 2015 19:34

Re: [Návod] G700-U20 ROOT, TWRP, Custom ROM, Obnova Stock ROM

Příspěvek od mackbeath »

AHoj všem, asi rok mám v telefonu custom rom a všechno bylo v pohodě. Dneska mi zničeho při zapnutí telefonu naskočila hláška Šifrování se nezdařilo a je tam jen možnost resetovat telefon.Pak najede pouze TWRP.vyzkoušel jsem vše možné a vždy po zapnutí telefonu buď hláška šifrování se nezdařilo nebo najede pouze TWRP. Chtěl jsem obnovit původní ROM, ale někde něco dělám špatně protože mi nefunguje ani trojhmat po vypnutí a opět najede jen TWRP.

Strašně prosím o stručný přesný postup i do zpráv co a jak udělat, jsem Lama, díky všem

Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: [Návod] G700-U20 ROOT, TWRP, Custom ROM, Obnova Stock ROM

Příspěvek od Exp »

Ahoj, trojhmat (VOL+, VOL- a POWER) instaluje firmware z karty. Pokud tam nemáš instalační soubor, tak to fungovat nebude. Otevři TWRP přes VOL+ a POWER a zkus udělat tovární nastavení (Wipe). Kdyby to nezabralo, tak pak přeinstalovat firmware úplně. Někam na kartu nebo do telefonu nahrát rom v zipu a přes TWRP nainstalovat (návod na instalaci custom ROM je v prvním příspěvku). Obě možnosti ale z telefonu smažou uživatelská data (kontakty, zprávy, doinstalované aplikace apod.).
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

mackbeath
Příspěvky: 4
Registrován: 26. 12. 2015 19:34

Re: [Návod] G700-U20 ROOT, TWRP, Custom ROM, Obnova Stock ROM

Příspěvek od mackbeath »

Díky za info, firmware přeinstalováno, po restartu opět hláška Šifrování se nezdařilo :(

mackbeath
Příspěvky: 4
Registrován: 26. 12. 2015 19:34

Re: [Návod] G700-U20 ROOT, TWRP, Custom ROM, Obnova Stock ROM

Příspěvek od mackbeath »

Vždz po restartu naskočí TWRP, nevím si už rady

Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: [Návod] G700-U20 ROOT, TWRP, Custom ROM, Obnova Stock ROM

Příspěvek od Exp »

Zkus přes TWRP instalovat nějaké jiné ROM, jestli se některá nechytne. Udělals před přeinstalací kompletní wipe? Je to popsané v prvním příspěvku v části "Instalace Custom ROM". :)
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

mackbeath
Příspěvky: 4
Registrován: 26. 12. 2015 19:34

Re: [Návod] G700-U20 ROOT, TWRP, Custom ROM, Obnova Stock ROM

Příspěvek od mackbeath »

Exp píše:Zkus přes TWRP instalovat nějaké jiné ROM, jestli se některá nechytne. Udělals před přeinstalací kompletní wipe? Je to popsané v prvním příspěvku v části "Instalace Custom ROM". :)
No kompletní wipe: zaškrtnul jsem všechno mimo SD karty dal wipe, píše mi to failed u Dalvik cache :( Když nezaškrtnu položku Dalvik cache tak napíše wipe succeful

Instalace proběhne v pořádku ( succeful ), ale pak po restart a opět šifrování se nezdařilo:(

A všimnul jsem si že u wipu i u instalace ať už proběhne v pořádku nebo ne píše E: Unable to mount / data

shadow.in.the.face
Neregistrovaný uživatel

Re: [Návod] G700-U20 ROOT, TWRP, Custom ROM, Obnova Stock ROM

Příspěvek od shadow.in.the.face »

Ahoj, protoze si wipnul i system, tak je.jasny ze Ti to nemuze nabehnout, nahraj novou romku pres sptools, a potom tam znova pres sptools nahraj twrp, bude to fungovat ja to prave delal dneska :) priste wipuj jenom cache a dalwik. Preju hodne stesti

Návštěvník
Neregistrovaný uživatel

Re: [Návod] G700-U20 ROOT, TWRP, Custom ROM, Obnova Stock ROM

Příspěvek od Návštěvník »

shadow.in.the.face píše:
9. 1. 2018 15:52
Ahoj, protoze si wipnul i system, tak je.jasny ze Ti to nemuze nabehnout, nahraj novou romku pres sptools, a potom tam znova pres sptools nahraj twrp, bude to fungovat ja to prave delal dneska :) priste wipuj jenom cache a dalwik. Preju hodne stesti
Pripadne se vykasli na twrp jestli potrebujes root a sifrovani a prskni tam magisk

Odpovědět