Přidej se

Huawei P8

Diskuze o smartphonech Huawei. P30, P20, P30 Lite, Nova atd.
Nia
Neregistrovaný uživatel

Re: Huawei P8

Příspěvek od Nia »

Ahoj, mám tenhle mobil asi půl roku, dnes mi naskočilo, že je důležitá aktualizace systému, vše se nainstalovalo a byla potřeba telefon restartovat. Po restartování se neustále zapíná, ale dostane se to jen k ikoně Huawei.. dál nic.. Nevíte si s tím někdo rady? Moc prosím, potřebuji svůj mobil zpět..

Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: Huawei P8

Příspěvek od Exp »

Ahoj, vypni telefon a stiskni současně tlačítko pro zvýšení hlasitosti (VOL+) a zapínací tlačítko (POWER). Měla by naběhnout recovery nabídka. Tam přes tlačítka hlasitosti vybrat položku wipe data / factory reset. Tohle spustí tovární nastavení.

Kdyby to nešlo, tak si stáhni (třeba z Huawei webu) balíček s firmwarem, dej na paměťovou kartu složku dload a zapni telefon přes VOL+, VOL- a POWER (= instalace firmwaru z karty). Jedna z těch možností by měla zabrat. :)
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

NuDiXs
Příspěvky: 1
Registrován: 13. 11. 2016 15:37
Zařízení: Huawei P8 Lite

Re: Huawei P8

Příspěvek od NuDiXs »

Ahoj,
dnes ráno jsem našel telefon vypnutý a když ho zapnu,pořád jen svítí logo Huawei a dál se to nehne.Je to prostě nějaký kousnutý,FW mám 6.0 Maršmelouna

Zkoušel jsem i stáhnout FW a přes trojhmat instalovat,ale vždy hodí chybu.Kopíroval jsem ho na SD kartu,nemám se jak dostat do interní paměti abych FW nakopíroval právě tam.

Nějaké rady? :(

Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: Huawei P8

Příspěvek od Exp »

Ahoj, zkus telefon zapnout bez paměťové karty. Jestli to nezabere tak pak vypnout a podržet současně VOL+ a POWER. Tohle spouští recovery režim. Tam by stačilo vybrat vipe data/factory reset (pohyb klávesami na hlasitost, potvrzení powerem, vyvolá to tovární nastavení, takže přijdeš o data v telefonu). A kdyby nešlo ani to, tak nainstalovat přes VOL+, VOL- a POWER nový firmware (stačí dát složku dload na kartu). Musíš ale instalovat buď tu stejnou verzi, kterou máš v telefonu nebo novější, která na ni půjde nainstalovat (zkusit kdyžtak víc verzí). Jinak to neprojde a hodí to u druhého kroku instalace chybu (první krok je jen rozbalení balíku s firmwarem).
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

Návštěvník
Neregistrovaný uživatel

Re: Huawei P8

Příspěvek od Návštěvník »

Teď už mi nefunguje ani trojhmat.Předtím to šlo.Ani recovery menu nejde,držím vol+ a on/off a telefon se zapne a zas vypne.To samé trojhmat.Telefon se zdá být KO

Návštěvník
Neregistrovaný uživatel

Re: Huawei P8

Příspěvek od Návštěvník »

Návštěvník píše:Teď už mi nefunguje ani trojhmat.Předtím to šlo.Ani recovery menu nejde,držím vol+ a on/off a telefon se zapne a zas vypne.To samé trojhmat.Telefon se zdá být KO
Tak brácha se přiznal,dával nějakej rot nebo co.Teď,když dám power tlačítko a vol+,nackočí nějaké eRecovery (mám tu na výběr stáhnout skrze wifi update and recovery) to hází chybu.Když dám power a vol-,je tam panáček Android a dole napsáno unlocked.

Dál se to ani nehne,já ho zabim.

Uživatelský avatar
RaduzR
Příspěvky: 331
Registrován: 14. 1. 2014 20:14
Zařízení: Huawei P9 lite,Huawei Y6 CM 13
Firmware: EMUI 5, B380 root
Operátor: T-Mobile,O2
Bydliště: Hodonice

Re: Huawei P8

Příspěvek od RaduzR »

Musíš tam znovu nacpat stock recovery a potom trojhmatem stock ROM.
Huawei Y6 CM 13
Huawei P9 lite B380 root

Odpovědět