Přidej se

Huawei Y6

Diskuze o smartphonech Huawei. P30, P20, P30 Lite, Nova atd.
Juriy
Neregistrovaný uživatel

Re: Huawei Y6

Příspěvek od Juriy »

No unroot jsem provedl tak, že jsem si nainstalovat SU a v nastavení spustil záložku úplný unroot a pak se telefon restartoval a naběhl do systému. pak jsem dal znova aktualizaci a nic, tak jsem si myslel, že je to tím zamčeným telefonem, tak jsem šel na offico stránky a tam požádal o unlock key a pak telefon odemknul.

Uživatelský avatar
RaduzR
Příspěvky: 331
Registrován: 14. 1. 2014 20:14
Zařízení: Huawei P9 lite,Huawei Y6 CM 13
Firmware: EMUI 5, B380 root
Operátor: T-Mobile,O2
Bydliště: Hodonice

Re: Huawei Y6

Příspěvek od RaduzR »

Juriy píše:Ahoj

Nevíte prosím, co je špatně ?, když se snažím instalovat aktualizace a hned na začátku mi to vypíše chybu že systém byl upraven .... můžu se snažit jak chci, ale ani po stažení a vložení na kartu dload tak to nefunguje a vždy to spadne s chybou. Je pravda že jsem dělal root a pak už to nefungovalo, ale ikdyž jsem dal wipe celkově, furt to nemůžu rozběhnout. (telefon je odemčený pomocí origo kodu). Děkuju
Ahoj a jak si dělal dload ?
Huawei Y6 CM 13
Huawei P9 lite B380 root

Juriy
Neregistrovaný uživatel

Re: Huawei Y6

Příspěvek od Juriy »

Ahoj

To fakt nevím,možná jsem na to v návodu narazil, ale ted v práci si nevzpomenu co to je a k čemu :/

Juriy
Neregistrovaný uživatel

Re: Huawei Y6

Příspěvek od Juriy »

Dload,už vím,stáhnul jak jinou rom, tak i potom samotnej update co jsem stáhnul do telefonu a pak vložil na pamětovku do telefonu

Uživatelský avatar
RaduzR
Příspěvky: 331
Registrován: 14. 1. 2014 20:14
Zařízení: Huawei P9 lite,Huawei Y6 CM 13
Firmware: EMUI 5, B380 root
Operátor: T-Mobile,O2
Bydliště: Hodonice

Re: Huawei Y6

Příspěvek od RaduzR »

Ofiko ROM na sd pak trojhmat a je úplně jedno jestli je zamčený nebo rootnuty
Huawei Y6 CM 13
Huawei P9 lite B380 root

Juriy
Neregistrovaný uživatel

Re: Huawei Y6

Příspěvek od Juriy »

Mám pocit, že takhle jsem to dělal, stáhnul jsem z této stránky tuším tuhle Huawei_Y6_Firmware_SCL-L21_C432B130_Sweden a tou jsem to chtěl nahodit, protože nemůžu sehnat svojí SCL -L01C432B003

dvdi
Příspěvky: 48
Registrován: 8. 8. 2014 6:46

Re: Huawei Y6

Příspěvek od dvdi »

No ... Supersu na tomto telefone neide. Ak ma twrp reclvery tak dload nepojde. Ak ma origo recovery tak musi mat sd kartu od urcitych vyrobcov. Huawei recovery nepodporuje lacne pamatovky.podlana je poskodeny subor dload. A ak flasness fon tak unroot nepotrebujes to kde ste skusali. Normalne flash v origo recovery a root nanovo. Scl-l01 tu ani neni.najdes ju na ofiko strankach huawei support. A preto ti to neide

Uživatelský avatar
RaduzR
Příspěvky: 331
Registrován: 14. 1. 2014 20:14
Zařízení: Huawei P9 lite,Huawei Y6 CM 13
Firmware: EMUI 5, B380 root
Operátor: T-Mobile,O2
Bydliště: Hodonice

Re: Huawei Y6

Příspěvek od RaduzR »

Ahoj dvdi ...no hurá že tu jsi :D
Huawei Y6 CM 13
Huawei P9 lite B380 root

Juriy
Neregistrovaný uživatel

Re: Huawei Y6

Příspěvek od Juriy »

No kartu mám od Kingstone HC1 32gb a co jsem koukal na offico stránky,tak tam ta moje romka není :/ ani na google a to už je co říct :/ s odstraněním twrp si nějak už poradím. Jinak moc děkuji za užitečné rady

dvdi
Příspěvky: 48
Registrován: 8. 8. 2014 6:46

Re: Huawei Y6

Příspěvek od dvdi »

Dvdi je ru stale len pracovne povinnosti ma zabijaju. Preto menim pracu. A vsetko co som zistil,skusil som tu v cera vecer pisal. Stale neviem ako na supersu. Mam novu recovery. A v pondelok chcem skusit cm12 zalozenu na droide 6

Odpovědět