Přidej se

Huawei P9 Lite (2017)

Diskuze o smartphonech Huawei. P30, P20, P30 Lite, Nova atd.
Uživatelský avatar
syberius
Příspěvky: 161
Registrován: 11. 9. 2013 8:22
Zařízení: Huawei Y300, Samsung N8000

Re: Huawei P9 Lite (2017)

Příspěvek od syberius »

Zmátli mě reakce uživatelů pod tímto článkem https://www.svetandroida.cz/telefon-pod ... it-201706/
Někteří píší, že mají tento telefon a umí 5GHz.

macek2810
Příspěvky: 1
Registrován: 27. 9. 2017 9:04
Zařízení: Huawei P 10

Nelze stahovat appky, ani aktualizovat: Huawei P 10

Příspěvek od macek2810 »

Ahoj, jsem zde nový a tak se omlouvám, pokud něco neudělám tak jak mám.
Vlastním Huawei P 10 - maximální spokojenost. Asi po nějaké aktualizaci nelze s google play stáhnout appky a navíc nelze appky aktualizovat. Pochopitelně mám strach celý telefon přeinstalovat, kdy mi to trvalo spoustu času vše nainstalovat tak, jak chci.
Stalo se to někomu, jak jsi si pomohl, prosím o radu, či zkušenost. Do servisu to nechci dát, protože určitě to sice opraví, ale vše ostatní totálně ....................
Díky za pomoc, či radu, macek2810.

Tak mne mrzí, že se nikdo neozval, že by měl s tímto problémem zkušenost. Asi mi nic jiného nezbude, než , co půjde, zazálohovat, stáhnout celý nový soft a vše ostatní pracně nastavit. Docela špatně vidím na krátko a mám na volání HD prográmek, kdy mi to ukáže velké foto volajícího, SMS, atd. Zde bude největší problém, už jsem si to ověřil, že sice foto přenese do nové instalace, ale nezachová rozměr a jsem nucen všechny fotky znovu "přelíznout".
Přelíznout cca 350 fotek, brrrrrrrrrrr, hrůza. Už teď jsem z toho na prášky.
Víte-li někdo jak mi pomoct - budu velmi vděčnej.
Dík, zdraví macek2810.

A JEŠTĚ NĚCO A DŮLEŽITÉ, ASI JSEM UDĚLAL CHYBU, KDY MNE TO ZAŘADILO DO KOLONKY HUAWEI P 9 LITE, JÁ MÁM SICE HUAWEI, ALE P 10.
__________________________________________________________________________________________________

Tak to teda vzdávám a ještě poslední naději vkládám do aktualizace přímo od Huawei - až přijde. Děkuji všem, kdo se alespoň zamysleli.

Odpovědět