Přidej se

Honor 7 a Honor 7+

Fórum o Honorech. Honor 20, 10, 9, 8X, 7A a další modely.
rammstein
Příspěvky: 33
Registrován: 2. 11. 2013 10:52
Zařízení: Honor 7
Operátor: O2

Re: Honor 7 a Honor 7+

Příspěvek od rammstein »

Karlosek-K1 píše:Funguje funkce, kdy na telefon mluvíš a on se ti ,,ozve" ? :-) A jak hodnotíš tolik propíraný fotoaparát? Trvá pořízení snímku dlouho? A jak hodnotíš kvalitu fotek. při telefonování...když podržíš smart key, spustí se záznamník hovoru ano nebo ne? U Čínské verze ano,ale EU verze to zřejmě kvůli právům umět nebude....Děkuji
Probuzení a nalezení telefonu hlasem opravdu funguje. Stačí jenom nastavit, aby to rozpoznalo tvým hlasem vyslovenou hlášku "Dear Honor, where are you" a je to. Pak, když tohle řekneš (nebo zařveš, když telefon fakt hledáš :D ), rozbliká se displej a dioda foťáku a telefon začne zvonit.

Kvalita fotoaparátu není za horšího světla nic extra, zatím ale nebyla vůbec příležitost vyzkoušet ho i při lepším světle. Telefon mám už skoro 14 dní a doposud nebylo vůbec počasí na focení...

Záznamník hovoru nefunguje.

Uživatelský avatar
Karlosek-K1
Příspěvky: 132
Registrován: 18. 11. 2012 17:22
Zařízení: LG G3, LG G Pad

Re: Honor 7 a Honor 7+

Příspěvek od Karlosek-K1 »

Díky za odpověď, až vyfotíš nějaké fotky ve dne, tak když budeš chtít, zkus je někam uploadnout, mrknul bych na ně. Děkuji

rammstein
Příspěvky: 33
Registrován: 2. 11. 2013 10:52
Zařízení: Honor 7
Operátor: O2

Re: Honor 7 a Honor 7+

Příspěvek od rammstein »

Nějaké ty ilustrační fotky:

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Edit: Omluva adminovi. Delší dobu jsem tu na fóru nebyl a včera nebyl čas si s tím hrát a něco hledat. Takhle by to mělo být ok.
Naposledy upravil(a) rammstein dne 5. 11. 2015 21:22, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: Honor 7 a Honor 7+

Příspěvek od Exp »

Díky za přidání fotek. :)

TIP: Z toho Postimgu je lepší (v případě velkých obrázků) vkládat do fóra jen aktivní náhledy. Tady se pak zobrazí jen miniatury, ale půjdou prokliknout do originálního rozlišení. :) Tady je kdyžtak návod jak na to: viewtopic.php?f=12&t=3166
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

rammstein
Příspěvky: 33
Registrován: 2. 11. 2013 10:52
Zařízení: Honor 7
Operátor: O2

Re: Honor 7 a Honor 7+

Příspěvek od rammstein »

Předchozí příspěvek editován. Fotky to nejsou nic moc, ale od soboty ležím s virózou, takže hezké počasí je mi tak nějak k ničemu. Časem možná přidám nějaké povedenější, tyhle jsou opravdu jenom ilustrační.

Btw:
Karlosek-K1 píše:Až vyfotíš nějaké fotky ve dne, tak když budeš chtít, zkus je někam uploadnout, mrknul bych na ně.
Tady nejde o den/noc, ale spíš o zataženo/slunečno. Fotky pod mrakem většinou nevychází bez úprav moc dobře ze zrcadlovky, natož potom z mobilu...

Uživatelský avatar
Karlosek-K1
Příspěvky: 132
Registrován: 18. 11. 2012 17:22
Zařízení: LG G3, LG G Pad

Re: Honor 7 a Honor 7+

Příspěvek od Karlosek-K1 »

jasný, v pohodě, s tím počítám :-) Používám LG G3 tak jsem na fotky v mobilu docela ,,zmlsanej" LG fotí fakt skvěle a nechtěl bych si v tomhle směru nějak výrazně pohoršit....

rammstein
Příspěvky: 33
Registrován: 2. 11. 2013 10:52
Zařízení: Honor 7
Operátor: O2

Re: Honor 7 a Honor 7+

Příspěvek od rammstein »

V neděli bylo krásně, takže jsem pořídil pár fotek za slunečného počasí. Všechno je to foceno automatickým režimem, panoramata taky vytvořena přímo ve fotoaplikaci v telefonu.

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Uživatelský avatar
Karlosek-K1
Příspěvky: 132
Registrován: 18. 11. 2012 17:22
Zařízení: LG G3, LG G Pad

Re: Honor 7 a Honor 7+

Příspěvek od Karlosek-K1 »

Díky za foto, líbí se mi to :)

rammstein
Příspěvky: 33
Registrován: 2. 11. 2013 10:52
Zařízení: Honor 7
Operátor: O2

Re: Honor 7 a Honor 7+

Příspěvek od rammstein »

Díky, to jsem rád.
Btw. Měla by prý vyjít ještě nějaká aktualizace, která údajně zlepší snímky z foťáku a do fotoaplikace bude přidán i manuální režim.

Uživatelský avatar
Karlosek-K1
Příspěvky: 132
Registrován: 18. 11. 2012 17:22
Zařízení: LG G3, LG G Pad

Re: Honor 7 a Honor 7+

Příspěvek od Karlosek-K1 »

Jj, jakou máš verzi fw? B130? Už je venku B140, ten režim je tam, ale názory na zlepšení jsou zatím různé...

Odpovědět