Přidej se

LG L40 / L70 / L90

LG, Sony, Pixel, Lenovo, Alcatel, OnePlus a další značky.
helps
Příspěvky: 25
Registrován: 23. 3. 2014 10:27

Re: LG L Series III

Příspěvek od helps »

Tak tady jsou nějaké 'live' fotky. Sorry za kvalitu, ale foceno starým kompaktem :P Odpoledne kdyžtak přidám nějaké fotky focené L90.
Dojmy zatím jen pozitivní, vše šlape jak má. Jediné mínus - trochu se matlá displej, ale nic hroznýho.
Přílohy
5.jpg
4.jpg
3.jpg
2.jpg
1.jpg

Uživatelský avatar
mitsuu84
Příspěvky: 9831
Registrován: 24. 4. 2013 13:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note 9
Firmware: Android 9
Operátor: Vodafone
Bydliště: Jihomoravský kraj :)
Kontaktovat uživatele:

Re: LG L Series III

Příspěvek od mitsuu84 »

Pěkná hračka :D .To pouzdro bylo v balení a nebo sis ho dokupovala?
Samsung Galaxy Note 9

T-Mobile G1LG Optimus OneHTC Evo 3DHuawei Ascend Y300Huawei Honor 2Huawei Honor 3CSony Xperia Z UltraHonor 4XAlcatel 6045Y (5.5")Lenovo A6000LG F60VF Smart Prime 6LG G3Sony M2MS Lumia 550Sony Z3Alcatel 6039YLenovo K6 NoteXiaomi Note 4

helps
Příspěvky: 25
Registrován: 23. 3. 2014 10:27

Re: LG L Series III

Příspěvek od helps »

Jooo co se týče vzhledu, tak mi hračku všichni chválí :D Pouzdro bohužel v balení nebylo, tyhle Quick Window pouzdra jsou dost drahý :D Ale tak ušetřila sem na ceně telefonu, tak sem si řekla, že to vezmu.

Uživatelský avatar
mitsuu84
Příspěvky: 9831
Registrován: 24. 4. 2013 13:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note 9
Firmware: Android 9
Operátor: Vodafone
Bydliště: Jihomoravský kraj :)
Kontaktovat uživatele:

Re: LG L Series III

Příspěvek od mitsuu84 »

Tak at chválí a nebo nechválí,hlavní je stejně dicky to,jak si spokojená ty s ním žeo ;) .To pouzdro se mi líbí,ale já než se rozhouou si nějaký koupit,tak už 100% budu mět jinej mobil :lol: U mě to je na dlouho,než něco vyberu a koupím :lol: A navíc na Honora 3C leda nějaký universal a nebo ze zahraničí..A jak si stojí baterka v L90?Kapacitu má docela slušnou na 4.7" displej.A už sis android oblíbila?
Samsung Galaxy Note 9

T-Mobile G1LG Optimus OneHTC Evo 3DHuawei Ascend Y300Huawei Honor 2Huawei Honor 3CSony Xperia Z UltraHonor 4XAlcatel 6045Y (5.5")Lenovo A6000LG F60VF Smart Prime 6LG G3Sony M2MS Lumia 550Sony Z3Alcatel 6039YLenovo K6 NoteXiaomi Note 4

helps
Příspěvky: 25
Registrován: 23. 3. 2014 10:27

Re: LG L Series III

Příspěvek od helps »

Jojo, a to já zas určitě spokojená jsem :D Jak jsem měla obavy z té velikosti atp. tak mě fakt mile překvapil, taky je lehoučkej, takže super. Nemluvě o tom, že přechod z Nokie E63 na L90ku je vcelku skok, takže mě to LG snad ani zklamat nemohlo :lol: Na tom pouzdru se mi líbí, že skrz to malé okénko můžu sledovat hodiny, zmeškané hovory/zprávy, počasí nebo si třeba přepínat hudbu bez toho, aniž bych musela pouzdro otvírat a odemykat obrazovku. Máš Honor 3C? :) Ten vypadá taky krásně. Je pravda, že u Huaweie je to trošku těžší s tím příslušenstvím.
Baterka je hele luxusní. Na to že ten telefon dost týrám si vede hodně dobře. Pro představu - vím, že mi ukazoval 20% baterky a odhad udával, že ještě vydrží asi 16 hod 15 min. Na druhou stranu ještě jsem moc nehrála ani si nepouštěla film nebo nic takového. Ale neustále mi vibruje když mám zprávu na FB, Twitteru atd, wifi je pořád zapnutá, displej jas skoro na max a taky samozřejmě pořád něco lovím a aktualizuju, takže myslím, že baterka je určitě jedno z nej lákadel tohohle telefonu. 8-)

A co se týče Androidu tak celkem v pohodě :) už si zvykám. Je to všechno docela logické, takže dobrý. Na root ani nic takového se nechystám (aspoň zatím), protože vše šlape krásně rychle a v podstatě mi to tak stačí. Jediný co mě pobavilo jsou autom. opravy při psaní SMS. Psala sem např. kamarádce Lence a telefon napsal "Ahoj Lenine ...." :lol:
Naposledy upravil(a) helps dne 7. 7. 2014 21:35, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
mitsuu84
Příspěvky: 9831
Registrován: 24. 4. 2013 13:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note 9
Firmware: Android 9
Operátor: Vodafone
Bydliště: Jihomoravský kraj :)
Kontaktovat uživatele:

Re: LG L Series III

Příspěvek od mitsuu84 »

na Huawei je příslušenství plno,ale 3C se u nás ani v evropě ofiko neprodává,takže se tu blbě shání i příslušenství.na ofiko prodávaný modely je toho plno ;) .Tyranka smartphonů :lol: .Tak to je docela pohodová výdrž,s 20% vydržet ještě 16hod.A že skok z Nokie E63 na dotykovu LG je velkej ti a věřím.Ale sžila ses s ním docela rychlo,šikula ;) .A zkoušelas už i nějaký fotky nebo video natáčet?jako v porovnání s E63 to bude určo jak nebe a dudy (nebo jak se to říká :lol: ).

S tím Ahoj Lenine si mě ted dostala :lol: :lol: :lol: Hold Lenin je věčný :lol: :lol:
Samsung Galaxy Note 9

T-Mobile G1LG Optimus OneHTC Evo 3DHuawei Ascend Y300Huawei Honor 2Huawei Honor 3CSony Xperia Z UltraHonor 4XAlcatel 6045Y (5.5")Lenovo A6000LG F60VF Smart Prime 6LG G3Sony M2MS Lumia 550Sony Z3Alcatel 6039YLenovo K6 NoteXiaomi Note 4

helps
Příspěvky: 25
Registrován: 23. 3. 2014 10:27

Re: LG L Series III

Příspěvek od helps »

Jo takhle, to máš vlastně pravdu, že třeba na tu P6ku sem viděla pouzder atd. hafo :)
Ta výdrž je pro mě super, ale jak říkám ještě jsem zatím moc netestovala hraní na nějakou delší dobu, takže to by pak možná zas o něco spadlo. Ale co sem četla, tak si výdrž lidí chválí. Tj stará Nokia se Symbianem, malým hnusným displejkem .... ale néé nebyl to tak špatnej telefon, dalo se :lol:
No ještě to není perfektní, ale jo už vím zhruba, co a jak.
Fotky nějaké mám (převážně svýho čoklíka, lepší model se nenašel :D) a video taky z tréninku akorát psa. Ale nějaké foto určitě pošlu zítra a video nějaké delší - lepší až natočím tak taky.

No jako já čumím s čím ten mobil občas vyleze při těch opravách :lol: :lol: blbý je, když si toho hned nevšimnu a nejdřív to odešlu.

Uživatelský avatar
mitsuu84
Příspěvky: 9831
Registrován: 24. 4. 2013 13:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note 9
Firmware: Android 9
Operátor: Vodafone
Bydliště: Jihomoravský kraj :)
Kontaktovat uživatele:

Re: LG L Series III

Příspěvek od mitsuu84 »

Ja na nokie se symbianem vzpominam rad,dobry telefonky i kdyz ted na tlacitkovej telefon cucim a premejslim jak se to ovlada :-D ..koukal sem,ze vydrz baterky lidi chvalej coz je fajn.Baterka bejva bohuzel nejvetsi slabinou u dnesnich smartphonu.Takze nelitujes zes dala prednos LG pred Ascendem P6?
Samsung Galaxy Note 9

T-Mobile G1LG Optimus OneHTC Evo 3DHuawei Ascend Y300Huawei Honor 2Huawei Honor 3CSony Xperia Z UltraHonor 4XAlcatel 6045Y (5.5")Lenovo A6000LG F60VF Smart Prime 6LG G3Sony M2MS Lumia 550Sony Z3Alcatel 6039YLenovo K6 NoteXiaomi Note 4

helps
Příspěvky: 25
Registrován: 23. 3. 2014 10:27

Re: LG L Series III

Příspěvek od helps »

Jj nejsou špatný. Querty se mi na psaní docela líbila :) Ale bratr mě se svým Samsungem Note docela navnadil na dotykáč, takže sem si říkala, že do toho taky půjdu. Ale já to mám tak i u noťasu - teď mám noťas s dotykovou obrazovkou a něco sem šla dělat na starej noťas a přejížděla sem mu po displeji a ono nic :lol: Než sem si uvědomila, že ten vlastně dotykovej není. Takže s mobilem to asi budu mít podobně. Jinak teď mi baterka říká 95% a 45h 15min, tak uvidím, kolik ode dneška vydrží. Jj, vím, že hlavně ty s většíma displejema moc nevydrží, jakmile si s tím člověk trochu víc hraje.
Nn, nelituju. Tak když pro nic jinýho, tak jsem ušetřila a LG by mělo mít lepší podporu. :D Jinak P6 se mi samozřejmě líbí stejně, ale s tou cenou je to pořád docela nahoře, takže mě to ani mrzet nemusí. Za ty peníze je to LG zlatý.

helps
Příspěvky: 25
Registrován: 23. 3. 2014 10:27

Re: LG L Series III

Příspěvek od helps »

Tak tady házím slíbené fotky. Nic extra, ale myslím, že v cenové kategorii tak normálka. Na sdílení na sociálních sítích úplně v pohodě :)
Klepou se mi ruce, jak starý bábě, ale tak snad je to koukatelný :lol:
Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Odpovědět