Přidej se

LG G3

LG, Sony, Pixel, Lenovo, Alcatel, OnePlus a další značky.
FilipCecil
Příspěvky: 3
Registrován: 25. 12. 2016 19:05
Zařízení: LG G3

Re: LG G3

Příspěvek od FilipCecil »

Ahoj všem, mám již přes rok a půl G3 a maximální spokojenost. Jsem běžný uživatel. Před několika dny mi přestalo fungovat zadní tlačítko volumedown a telefon je po restartu v nouzovém režimu. Pročetl jsem si diskuze a zkusil restart, tovární nastavení, odinstalaci všech aplikací a pořád je telefon v nouzovém režimu. Následně jsem koupil zadní kryt včetně nového tlačítka a flexi kabelu a i po jeho výměně je telefon v nouzovém režimu a zadní tlačítko stále nefunguje. Nějaký tip co dál nebo kde by mohl být problém?

Díky

Uživatelský avatar
RaduzR
Příspěvky: 331
Registrován: 14. 1. 2014 20:14
Zařízení: Huawei P9 lite,Huawei Y6 CM 13
Firmware: EMUI 5, B380 root
Operátor: T-Mobile,O2
Bydliště: Hodonice

Re: LG G3

Příspěvek od RaduzR »

Přes recovery menu udělat hardreset, mohlo by to pomoc.
Huawei Y6 CM 13
Huawei P9 lite B380 root

FilipCecil
Příspěvky: 3
Registrován: 25. 12. 2016 19:05
Zařízení: LG G3

Re: LG G3

Příspěvek od FilipCecil »

Díky za tip. Bohužel se v recovery módu nikam nedostanu vzhledem k tomu že mi nefunguje tlačítko kterým bych pohnul směrem dolů.

Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: LG G3

Příspěvek od Exp »

Ahoj. Tovární nastavení by vyřešilo problémy v softwaru. Jde zapnout i v nastavení systému, ale to píšeš žes udělal. Mohl bys ještě zkusit přeinstalovat firmware, ale pokud to tlačítko nefunguje ani v recovery tak to softwarem podle mě nebude.

Nouzový režim na G3 se zapíná stisknutím tlačítka na snížení hlasitosti při startu. Takže jestli to tam pokaždé padne a to tlačítko nefunguje, tak to vypadá, že je jakoby pořád stisknuté. Buď nějak přilepený kontakt nebo něco na desce, konektor apod. Zkus odpojit ten kryt s tlačítkem a otřít kontakty tlačítka s deskou a na desce ty zlatý plošky kde se to dotýká. Hlavně opatrně ať tam něco nepoškodíš. Je to asi to jediné, co sám doma uděláš. Pak jedině servis. A nebo jestli je ještě v záruce tak reklamace (dřív než se do toho pustíš sám). :)
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

FilipCecil
Příspěvky: 3
Registrován: 25. 12. 2016 19:05
Zařízení: LG G3

Re: LG G3

Příspěvek od FilipCecil »

Ahoj. Děkuji mnohokrát za tipy. Zkusil jsem vše výše uvedené a stále nic. Telefon je pořád v nouzovém režimu.
Zkusil jsem i pustit telefon bez zadního krytu a i bez něj to jede jen v nouzaku. Takže už mi asi zbývá jen nějaký servis.

Odpovědět