Přidej se

LG Spirit 4G LTE (h440n)

LG, Sony, Pixel, Lenovo, Alcatel, OnePlus a další značky.
Uživatelský avatar
maxXx
Příspěvky: 376
Registrován: 22. 11. 2013 23:45
Zařízení: Xiaomi Mi A1
Firmware: Lineage OS
Operátor: Tesco Mobile
Kontaktovat uživatele:

Re: LG Spirit 4G LTE (h440n)

Příspěvek od maxXx »

Mám stejnou verzi ROM, přehrát to samozřejmě lze velmi jednoduše z domácího počítače skrze USB kabel.
Na to není třeba ROOT a tedy i v případě, že by se přehrání ROM nepovedlo, tak nepadá záruka, protože nahráváte oficiální ROM od výrobce (jen novější verzi).

Možná bych ještě před tím než začneš operovat vyzkoušel vytočit na číselníku číslo 277634#*# (servisní menu) a spustil GPS test, aby se vyloučil problém navigačního software.

A pokud se to teda zhoršilo opravdu až po posledním update i test GPS by dopadl hůře, tak bych nejdříve zkusil reset do továrního nastavení (Nastavení - zálohování a restart - Obnovení továrních dat), který by se správně měl dělat po každém update.
A šestého dne bůh řekl: "not enough mana"...

[ROM] AOSP MOD [B209] - Více o Androidu a mé práci najdeš na mém blogu maxXx.cz

- zde na fóru si všichni tykáme

wigum
Neregistrovaný uživatel

Re: LG Spirit 4G LTE (h440n)

Příspěvek od wigum »

ahoj maxxx,

dik moc za tve rady,dnes sem zkusil to servisní menu spustil sem gnss test gnss pos test a stal sem venku a cekal nejake satelity to sice naslo nevim asi 7-8 ale vubec se mi neukazala sirka ani delka umisteni.... nevim jak dlouho to ma trvat?? jak dlouho to nechat pustene.....jak v tech testech poznam ze je to hw v poradku a chyba je v soft ? asi zkusim to prehrani .... pak uvidim ... a jeste se zeptam,sice mozna blbe ale az to přehraju dam tovarni nastaveni tak muzu pote obnovit apl. atd. ze zalohy?? nebo si musim celý tel. nastavit postupne znovu??? moc dik ahoj

kedD
Příspěvky: 2
Registrován: 30. 12. 2015 0:08

Re: LG Spirit 4G LTE (h440n)

Příspěvek od kedD »

taky jsem si jej koupil, ale nefunguje mi automatická synchronizace gmailu (push notifikace)! vzdycky se i mejly aktualizují až když vlezu do aplikace a ručně aktualizuju, což mě teda nebaví... dle mého názoru ji mám všude povolenou... kde může být problém? funguje to všem bez problémů? Je to už můj asi 10. android a všude to bylo v pohodě, tak nevím... Děkuji za odpověď.

wigum
Neregistrovaný uživatel

Re: LG Spirit 4G LTE (h440n)

Příspěvek od wigum »

Ahoj,

měl bych ještě dotaz...nechal jsem dle výše uvedeného postupu tel. přehrát pak do tovarního nastavení a poté jsem zkusil test gps ze skryteho menu....satelity naběhly a celkem hodně ....vše se zdálo i za jízdy být v pořádku ale po spustení navigace nic moc ...sice se chytla ale stale výpadky signalu...co používáte za offline navigaci?? zkusil sem sygic a be on the road.... nejaký tipy na vyzkousenou a funkční nemáte??

díky

Uživatelský avatar
Mr.Oizo
Příspěvky: 732
Registrován: 2. 3. 2013 9:46
Zařízení: Huawei Nova 3

Re: LG Spirit 4G LTE (h440n)

Příspěvek od Mr.Oizo »


Nemám
Neregistrovaný uživatel

Re: LG Spirit 4G LTE (h440n)

Příspěvek od Nemám »

Ahoj.
Mám stejný problém s GPS. Reklamoval jsem telefon, ale našli tam oxidaci, tak mě to zamítli. Poslal jsem soudnímu znalci, ten objevil chybějící kond. k anténě GPS (servis možnost zavinění odmítl), doplnil ale závada trvá, vyvodil závěr, za vše může oxidace. Normálně nosím mobil v kapse u kalhot, takže nejspíš pot. Takže mobil zpátky a to ještě v horším stavu než byl. LG se k tomu staví odmítavě prý to řešit s prodejcem. Jinak jsem hledal informace o GPS na Spiritu a našel jsem nelichotivé info i v za hranicemi i na heuréce v recenzích. Rozebral jsem to a zjistil, že na to zaprvé nevidím, je to fakt malý a za druhé kontakty na anténu jsou fakt mizerné, tak jsem je lehce škrábnul špendlíkem a GPS fungovala normálně. Nechápu tak titěrný kontakty a nejsou zlacený. Teda mě to tak přišlo. To je asi celý. Hodně štěstí (s tém vaším pertinaxem).

wigum
Neregistrovaný uživatel

Re: LG Spirit 4G LTE (h440n)

Příspěvek od wigum »

Ahoj,

dík za info...ja taky nosím tel. v kapse nikdy sem ho neutopil,ale pot v kapse je obcas jasný.nicméně jsem dnes udělal rozborku ocistil kontakty jak si psal zlacený teda urcitě nejsou je to cosi vodivé na plastu...před očistěním 16 ohmu po očistění necelých 11 ...sestavil sem zpět, pustil ,fix behem nekolika sekund a navigace běží bez potíží.ve skrztém menu jsem pustil test gps behem chvilky spusta satelitu jak gps tak glonas.tak uvidime jak dlouho to vydrží.každopadne dík moc za info a radu :-)

kedD
Příspěvky: 2
Registrován: 30. 12. 2015 0:08

Re: LG Spirit 4G LTE (h440n)

Příspěvek od kedD »

můžete mi někdo napsat, jestli vám funguje ta automatická synchronizace gmailu s push notifikaci? díky...

LordBejbal
Neregistrovaný uživatel

Re: LG Spirit 4G LTE (h440n)

Příspěvek od LordBejbal »

Ahoj,

chtěl bych se zeptat, kde by se dalo sehnat seznam OTA aktualizací pro českou verzi? a popřípadě co tyto aktualizace přinesly za novinky. Hledal jsem všude, ale nejsem v Anglickém jazyce moc zběhlý a v českém jazyce jsem nikde nic nenašel.

Díky za pomoc

Mároš
Neregistrovaný uživatel

Re: LG Spirit 4G LTE (h440n)

Příspěvek od Mároš »

Prosím, popiště někdo kde je antená GPS, na které kontakty se mám zaměřit. Mám u Spiritu stejný problém s navigací jaký tu popisujete. Nedá se třeba něco přenastavit v servisním menu? Díky

Odpovědět