Přidej se

Na zasmátí :D

Libovolný pokec na jakékoliv téma
Uživatelský avatar
Pavel
Příspěvky: 659
Registrován: 6. 5. 2013 10:10
Zařízení: Xiaomi Redmi Note 4
Operátor: Kaktus

Re: Na zasmátí :D

Příspěvek od Pavel »

Pro Androidě: Mě to zas tak směšné nepřijde s tím textem na autě. Někdo prostě vyjádřil svůj postoj k životu a své náboženské směřování. Kdyby tam byla zmínka o Mohamedovi a Ty by sis dělal legraci z tohoto proroka tak nevím nevím jak by jsi dopadl (respektive vím, ale nechci zde psát nějaké morbidnosti).

A nebo je to fotomontáž?
Moje telefony jak šel čas: Motorola T180-Alcatel One Touch 311-Sony Ericsson K700i-Huawei Ascend G300-Xiaomi Redmi Note 4 Global 3GB

Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: Na zasmátí :D

Příspěvek od Exp »

Viděl jste už někdo mobil politej aspikem? :) Teď o víkendu mi ho přinesl známej na vyčištění. Měl ho v tašce, když šel z nákupu a prasklo mu tam takový to ruský vajíčko. Dostalo se to skoro všude, jak kdyby to ten mobil nasál dovnitř. Bohužel i mezi fólie displeje, tak tam teď má nechtěně v pozadí pěknou mapu. :) Stalo se mu to někdy před půl rokem a přinesl to až teď, bylo to už všechno hezky zaschlý jak žvejkačka. Strašná piplačka s tím, ale podařilo se to rozchodit. Nokia 5000. :)
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: Na zasmátí :D

Příspěvek od Exp »

Tramtadadáááá - můj příspěvěk č. 5000. :D
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

Uživatelský avatar
myg74
Příspěvky: 663
Registrován: 1. 10. 2013 12:39
Zařízení: Lenovo P70-A
Firmware: zatím S133
Operátor: T-Debile
Bydliště: u mé lásky

Re: RE: Re: Na zasmátí :D

Příspěvek od myg74 »

Exp píše:Tramtadadáááá - můj příspěvěk č. 5000. :D
Gratuluji. Hodně krát jsi mi pomohl.dík!!!!!

xondrax
Příspěvky: 251
Registrován: 6. 6. 2013 18:06
Zařízení: Xiaomi RedMi Note 3 SE
Firmware: Miui v9 CZ/SK

Re: Na zasmátí :D

Příspěvek od xondrax »

@Exp Aspik jsem sice nevidel,ale rozteklej banan v Blackberry 9100 vytvoril neco podobnyho na displayi jako popisujes /a bylo to zvlastne "hezky" nebo spis neobvykly - jakoby svitici pergamen/

Magnum9
Neregistrovaný uživatel

Re: Na zasmátí :D

Příspěvek od Magnum9 »

Celkem mě zarazilo, že onen ,,technický guru" telefon nedoporučuje a tvrdí ůplný opak, než většina uživatelů, co psali recenze. Je to spíš úmyslné poškzování značky Huawei. Přitom Huawei je zatím jediná značka telefonů, se kterou jsem opravdu spokojen. Sice jsem daný telefon ještě neměl možnost vyskoušet, ale myslím si, že tak zkušená značka by na trh nevypustila až tak špatný telefon, jak on tvrdí :).

Kuze
Příspěvky: 3
Registrován: 6. 4. 2016 19:20
Kontaktovat uživatele:

Re: Na zasmátí :D

Příspěvek od Kuze »

Exp píše:Viděl jste už někdo mobil politej aspikem? :) Teď o víkendu mi ho přinesl známej na vyčištění. Měl ho v tašce, když šel z nákupu a prasklo mu tam takový to ruský vajíčko. Dostalo se to skoro všude, jak kdyby to ten mobil nasál dovnitř. Bohužel i mezi fólie displeje, tak tam teď má nechtěně v pozadí pěknou mapu. :) Stalo se mu to někdy před půl rokem a přinesl to až teď, bylo to už všechno hezky zaschlý jak žvejkačka. Strašná piplačka s tím, ale podařilo se to rozchodit. Nokia 5000. :)
Já mám pod displejem něco podobného a ani nevím, jak se to tam dostalo :-(
Šupky hupky kuře.

Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: Na zasmátí :D

Příspěvek od Exp »

Blbý na tom je, že to z toho nejde nijak vyčistit. Naštěstí na tu N5000 stál novej displej jen 100 kč. :) Je to sice OEM, ale na dojetí starýho telefonu to stačí. :)
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

Uživatelský avatar
Kikina
Příspěvky: 15
Registrován: 22. 4. 2016 12:38

Re: Na zasmátí :D

Příspěvek od Kikina »

Těšký :D :D výborná recenze

Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: Na zasmátí :D

Příspěvek od Exp »

Vynález mobilního telefonu :lol:

Obrázek
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

Odpovědět