Přidej se

Zkušenosti s e-shopama

Libovolný pokec na jakékoliv téma
mimotej
Příspěvky: 9
Registrován: 26. 2. 2014 16:25
Zařízení: Huawei Ascend Y300
Firmware: B197
Operátor: T-mobile
Bydliště: Někde ve vesmíru

Re: Zkušenosti s e-shopama

Příspěvek od mimotej »

Já nakupuji výhradně na alze a pár no name e-shopech. Naprostá spokojenost jen jednou, když jsem dal reklamovat svůj kompl na alzu tak se hodně cukali u vrácení poštovnýho tahal jsem to z nich skoro měsíc :D . Ale jinak spokojený ;)

Uživatelský avatar
mitsuu84
Příspěvky: 9831
Registrován: 24. 4. 2013 13:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note 9
Firmware: Android 9
Operátor: Vodafone
Bydliště: Jihomoravský kraj :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Zkušenosti s e-shopama

Příspěvek od mitsuu84 »

Nemáte někdo zkušenost s obchodem TVC-Mall.com ??
Samsung Galaxy Note 9

T-Mobile G1LG Optimus OneHTC Evo 3DHuawei Ascend Y300Huawei Honor 2Huawei Honor 3CSony Xperia Z UltraHonor 4XAlcatel 6045Y (5.5")Lenovo A6000LG F60VF Smart Prime 6LG G3Sony M2MS Lumia 550Sony Z3Alcatel 6039YLenovo K6 NoteXiaomi Note 4

Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: Zkušenosti s e-shopama

Příspěvek od Exp »

Bohužel tento e-shop neznám. Ale podle webu a facebooku je to velkej a oveřenej obchod, takže já osobně bych se toho nebál. :)
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

Uživatelský avatar
Pavel
Příspěvky: 659
Registrován: 6. 5. 2013 10:10
Zařízení: Xiaomi Redmi Note 4
Operátor: Kaktus

Re: Zkušenosti s e-shopama

Příspěvek od Pavel »

Já můžu doporučit mall.cz a jinak asi už nic.
Vlastně ještě latkovepleny.cz. Nebudu to rozvádět, jen kdyby někdo potřeboval (pro dítě, ne pro sebe :lol: )
Moje telefony jak šel čas: Motorola T180-Alcatel One Touch 311-Sony Ericsson K700i-Huawei Ascend G300-Xiaomi Redmi Note 4 Global 3GB

Uživatelský avatar
mitsuu84
Příspěvky: 9831
Registrován: 24. 4. 2013 13:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note 9
Firmware: Android 9
Operátor: Vodafone
Bydliště: Jihomoravský kraj :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Zkušenosti s e-shopama

Příspěvek od mitsuu84 »

Tak sem během tejdne nakupoval ze dvou e-shopů a s oběma spokojenost.
První byl Český mobil.Tam sem bral Xperii.Už prej objednávkou suprová komunikace s e-shopem přes FB chat (info atd).Objednal sem v pondělí večer a ve středu byl mobil doma-balík do ruky přes českou poštu.Takže co do komunikace atd chválím.Jak by to bylo s vrácením ve 14ti denní lhůtě,nebo jak se stavěj k reklamacím nevím a doufám že ani vědět nebudu :lol:

Druhej e-shop byl JH Mobil .Tam sem si objednal zadní gumovej kryt,pouzdro a folii.Doručeno druhej den přes PPL.Ceny maj skoro výhodnější jak na ebay a dodání je oproti ebay o hodně rychlejší,pač vše maj skoro skladem.Fotky těch tří věcí sou tady https://smartforum.cz/viewtopic.php? ... 628#p36628 ;)
Samsung Galaxy Note 9

T-Mobile G1LG Optimus OneHTC Evo 3DHuawei Ascend Y300Huawei Honor 2Huawei Honor 3CSony Xperia Z UltraHonor 4XAlcatel 6045Y (5.5")Lenovo A6000LG F60VF Smart Prime 6LG G3Sony M2MS Lumia 550Sony Z3Alcatel 6039YLenovo K6 NoteXiaomi Note 4

Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: Zkušenosti s e-shopama

Příspěvek od Exp »

Já na JH mobilu občas nakupuju náhradní díly a taky bez problémů. Jednu dobu měli nabídku i na aukru, ale teď už to tam myslím není.
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

Uživatelský avatar
mitsuu84
Příspěvky: 9831
Registrován: 24. 4. 2013 13:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note 9
Firmware: Android 9
Operátor: Vodafone
Bydliště: Jihomoravský kraj :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Zkušenosti s e-shopama

Příspěvek od mitsuu84 »

Já právě nechtěl čekat ž to dojde někdy z číny a podobně,pač sem chtěl nějakej obal hned,skrz skleněný záda.V normálních obchodech se nic sehnat nedá,sem prolez všechny shopy v Brně ve Vaňkovce a ani v Sony centru nic neměli.A v e-shopech nebo na aukru třeba za ten gumovej chtěli všude kolem 200jkč+ a to stejný za to flip koženkový viz třeba TADY.Proto sem upa čuměl jaký ceny má na JH Mobilu a hned sem do toho šel.Jen teda doprava byla skoro dražší jak to zboží :lol: .Přes PPL 90kč,takže sakum prásk mě to stálo 215 Kč
Samsung Galaxy Note 9

T-Mobile G1LG Optimus OneHTC Evo 3DHuawei Ascend Y300Huawei Honor 2Huawei Honor 3CSony Xperia Z UltraHonor 4XAlcatel 6045Y (5.5")Lenovo A6000LG F60VF Smart Prime 6LG G3Sony M2MS Lumia 550Sony Z3Alcatel 6039YLenovo K6 NoteXiaomi Note 4

jozef4
Příspěvky: 3
Registrován: 2. 11. 2014 21:34
Kontaktovat uživatele:

Re: Zkušenosti s e-shopama

Příspěvek od jozef4 »

řídím se recenzemi na heureka.cz a nějak mě zkušenosti s nepoctivými prodejci dosud obcházejí :)

Hoskin55
Příspěvky: 9
Registrován: 5. 10. 2014 21:19
Zařízení: Huawei Y300
Operátor: Tesco Mobile
Bydliště: Brno

Re: Zkušenosti s e-shopama

Příspěvek od Hoskin55 »

Já mám kladný zkušenosti s czc.cz, akorát když si to člověk nechá poslat na pobočku, tak mě dycky dostane čas, když mě dojde smska o tom že to mám nachystaný, v sedm zavírají a dojde smska ve čtyry, že je to ready :D Když jsem chodil do školy tak mě dycky naštvalo :D ale to je tak jedinej mínus, jinak si nemůžu stěžovat. Dojde ten den, kterej předtím napíšou. A všichni v pohodě tam.
Alza u mě skončila, dnem kdy si začli nechávat platit za převoz z pobočky na pobočku! Před 3-4 rokama,u nich nic takovýho nebylo. Před loni už jsem platil, tak jsem řekl, že konečná. když to jiní umí zdarma.
Mall.cz tam jsem nakupoval jednou, a pohoda.

LinDan
Příspěvky: 3
Registrován: 29. 8. 2014 20:33
Zařízení: Sony Xperia P
Operátor: T-Mobile

Re: Zkušenosti s e-shopama

Příspěvek od LinDan »

Já mám zkušenosti s ElectroWorldem, kde jsem 3-4 roky nazpět kupoval Nokii E52. Distribuce byla česká, přesně tak jak uváděli. Mobil jsem objednával ve středu večer a v pátek byl u mne, ceny v rámci českých distribucí taky vcelku dobré. Nemyslím, že se za tu dobu moc změnilo. Celkem spolehlivý a lidmi prověřený e-shop... :)

Odpovědět