Přidej se

Reklamace, zkušenosti se servisem atd.

Libovolný pokec na jakékoliv téma
Odpovědět
Uživatelský avatar
mitsuu84
Příspěvky: 9831
Registrován: 24. 4. 2013 13:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note 9
Firmware: Android 9
Operátor: Vodafone
Bydliště: Jihomoravský kraj :)
Kontaktovat uživatele:

Reklamace, zkušenosti se servisem atd.

Příspěvek od mitsuu84 »

Reklamovali jste už někdo někdy svůj smartphone,tablet a podobně?Jaký máte zkušenosti s reklamací,doba vyřízení,uznání nebo neuznání reklamace a podobně?

Já mám zkušenosti jen s reklamací přes T-Mobile a servis Britex,umrtvená LG OO mou vinou,oprava trvala 5dní,záruka uznána a vyměněna základní deska.Sestra reklamovala u Vodafonu Ascenda G300 po pádu,servis taky Britex a po měsíci jí Vodafone vrátil peníze s tím,že to nestihnou opravit,resp že to ani nejde.Takže taky spokojenost :lol:
Samsung Galaxy Note 9

T-Mobile G1LG Optimus OneHTC Evo 3DHuawei Ascend Y300Huawei Honor 2Huawei Honor 3CSony Xperia Z UltraHonor 4XAlcatel 6045Y (5.5")Lenovo A6000LG F60VF Smart Prime 6LG G3Sony M2MS Lumia 550Sony Z3Alcatel 6039YLenovo K6 NoteXiaomi Note 4

Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: Reklamace,zkušenosti se servisem atd

Příspěvek od Exp »

Já jsem naštěstí zatím reklamovat nemusel nic. :) Aspoň teda co se týče telefonů. Jednou jsem ale vracel ve 14 denní lhůtě u Alzy (2 x stejnej dárek) a vše ok a rychle.
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

michalkalensky
Neregistrovaný uživatel

Re: Reklamace,zkušenosti se servisem atd

Příspěvek od michalkalensky »

jak jsi ho umrtvil mitsu ? :)

No já jsem reklamoval zatím jednou a to G300 také mojí vinou nešel zapnout a prý byla v háji základní deska a tak mi vrátily peníze :lol: A vtu chvíli jsem měl největší radost protoze se mi vrátily penízky a já mohl koupit Y300 :lol: :lol:

Uživatelský avatar
mitsuu84
Příspěvky: 9831
Registrován: 24. 4. 2013 13:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note 9
Firmware: Android 9
Operátor: Vodafone
Bydliště: Jihomoravský kraj :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Reklamace,zkušenosti se servisem atd

Příspěvek od mitsuu84 »

Tyo ted bych kecal čím přesně,už to je přes 2roky.Ale něco skrz přehrávání softwaru přes KDZ a ještě něco.Jen vím že brick hrozil,ale zvědavost byla silnější a LG se umrtvila uplně že nereagovala ani na emergency mod,na nabječku a nic.V T-Mob tam napsala že telefon nereaguje na nabíjení atd a pač byla LG totálně mrtvá,nepřišli v servisu na root a nic a do tejdne mi přišel mobil zpátky s novou základní deskou :lol: .

A s tím vrácením peněz si na tom stejně jak ségra,té po měsíci vrátili 3990Kč za G300 a hned si koupila za 3650Kč Y300 :lol:
Samsung Galaxy Note 9

T-Mobile G1LG Optimus OneHTC Evo 3DHuawei Ascend Y300Huawei Honor 2Huawei Honor 3CSony Xperia Z UltraHonor 4XAlcatel 6045Y (5.5")Lenovo A6000LG F60VF Smart Prime 6LG G3Sony M2MS Lumia 550Sony Z3Alcatel 6039YLenovo K6 NoteXiaomi Note 4

michalkalensky
Neregistrovaný uživatel

Re: Reklamace,zkušenosti se servisem atd

Příspěvek od michalkalensky »

já měl z G300 za 2500 Kč od strejdy on prodává telefony :) Ale Y300 jsem si koupil od O2 za 3999 Kč ve Vrchlabí :( Pritom jiný O2 ho prodávalo za nějaký 3700 Kč :x :roll:

Uživatelský avatar
mitsuu84
Příspěvky: 9831
Registrován: 24. 4. 2013 13:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note 9
Firmware: Android 9
Operátor: Vodafone
Bydliště: Jihomoravský kraj :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Reklamace,zkušenosti se servisem atd

Příspěvek od mitsuu84 »

Segra u vodafonu loni za 3990kc tu g300 a v červnu vzala u o2 tu y300 za necelejch 3700kc tu v městě.Takže se záruční opravou byla spokojená,pač uvazovala ze g300 prodá,priplati si a koupi si y300.Takže jeji nesikovnost ji pomohla a ještě ušetřila :-D
Samsung Galaxy Note 9

T-Mobile G1LG Optimus OneHTC Evo 3DHuawei Ascend Y300Huawei Honor 2Huawei Honor 3CSony Xperia Z UltraHonor 4XAlcatel 6045Y (5.5")Lenovo A6000LG F60VF Smart Prime 6LG G3Sony M2MS Lumia 550Sony Z3Alcatel 6039YLenovo K6 NoteXiaomi Note 4

Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: Reklamace,zkušenosti se servisem atd

Příspěvek od Exp »

Dívám se, žeš to téma udělal celkově o servisech i mimo telefony, tak ještě doplním špatné zkušenosti s brněnským záručním servisem Samsungu a Toshiby.

U Samsungu jsem před časem několikrát reklamoval pískající LCD monitor (22"), který stál v době koupě necelých 5000 kč a neustále mi to vraceli zpátky, že to tam nikdo neslyší. Přitom to bylo doma slyšet přes dvě místnosti při určitém rozmezí jasu, takže v Brně mají asi nahluchlé záruční oddělení. Holt bylo už jen cca 2 měsíce před koncem záruky tak se to asi snažili uhrát. Celkově ale nemám s různýma výrobkama od Samsungu moc dobré zkušenosti a této značce se už úplně vyhýbám.

A v Toshibě sem reklamoval kombo video - dvd přehrávač (stál necelých 6000 kč), kdy se na fungl novém stroji objevovali přes obraz zrnící pruhy, tak že skoro nebylo nic vidět. Přehrávač byl použitej asi 2 x a poslal jsem ho na reklamaci. A víš co bylo napsané jako závada? Opotřebení konektoru (byl tam i přesný typ, ale teď to nevím z hlavy). :) Na úplném novém přehrávači byl opotřebený konektor. :) Dobrá zpráva je, že to opravili, takže to pak bylo ok. Ale přehrávač mi vrátili s hodně dobitým předním panelem. Byl ve stříbrné barvě a do toho normálně vykousané díry. Takže tak no.
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

Uživatelský avatar
davehanz
Příspěvky: 1247
Registrován: 26. 11. 2012 20:01
Zařízení: iPhone 5,5s,SE,8
Firmware: iOS 10.3.3, iOS11,12
Operátor: Vodafone
Bydliště: Kyjov

Re: Reklamace,zkušenosti se servisem atd

Příspěvek od davehanz »

Ja uz toho reklamoval dost,ale ne z duvodu poruch,teda ne ve vsech pripadech :-).Tak trochu i z vypocitavosti ;-).Proc ne,kdyz to jde.Vetsinou koncici zaruky u telefonu,dokonce jednou sem reklamoval Nokii N73 ME tolikrat,az mi nakonec z litosti vratili celych 8990Kc :-D a vubec nic mu nebylo,porad sem psal do protokolu,ze se mi seka a restartuje a ze uz z toho silim :-D.Sekani bylo normalni a restart si nepamatuju,ze by kdy probehl.Tusim,ze sem ho reklamoval snad ctyrikrat,pak mi teda vratili penize nakonec.Ten mobil byl i po dvou letech jako novy,pac byl porad v servisu a tehdy dodrzovali zmetci celych 30 dni :-D.Zkousel sem vicemene,kdo to dyl vydrzi,mel sem dve tyto nokie,takze sem si snima hral :-D a dotahl to do konce...
No a ted nedavno jsem reklamoval u VF moji G300,mobil se mi vratil za 8 dni,opraveny,akorat trochu s osoupanym rameckem na horni hrane nad napisem vyrobce.Takze taky spokojenost s VF a Britexem :-)
Naše forum, vaše forum :-)

Marek2000
Příspěvky: 557
Registrován: 28. 8. 2013 13:26

Re: Reklamace,zkušenosti se servisem atd

Příspěvek od Marek2000 »

Ty si horsi nez ja :P.
Nokie at uz natekla voda v poho jen jednou mi to neuznali.
Ufona reklamoval, neuznali mi, pry sem ohl konektor.
HY300 spatny display, reagoval divne atd., vymena.
Sony xperii blbl reprak spatne reagoval dotyk. panel pry zavada se neprojevila.
No uz je prodan.
minulost:Alcatel301, Nokie 3310, 5110, , c5,
Huavey y300, g620s prestigio 5454duo, Samsung core prime ve, Samsung ace4
aktualni Iphone5s, Nokie 6630, 6220 classic, e52 LG F60, Nexus 5x

michalkalensky
Neregistrovaný uživatel

Re: Reklamace,zkušenosti se servisem atd

Příspěvek od michalkalensky »

marek2000: Ty máš ale smůlu! :lol: A momentálně něco pouzíváš?

Odpovědět