Přidej se

Nová Facebook stránka!

Libovolný pokec na jakékoliv téma
Odpovědět
Jenda
Příspěvky: 50
Registrován: 14. 11. 2012 16:50

Nová Facebook stránka!

Příspěvek od Jenda »

Předchozí fb stránka byla smazána, protože někomu se nelíbilo, že jsme používali oficiální název produktu, aspoň mě se to tak vybavuje...

Tímto jsme ztratili spoustu času a fanoušků, ale my se nevzdáme a tak vytváříme novou!

Odkaz: http://www.facebook.com/SmartphoneG300

Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: Nová Facebook stránka!

Příspěvek od Exp »

Spolu s Jendem (facebook admin) jsme se rozhodli úplně zrušit fan stránku na Facebooku. Nově už budou probíhat veškeré diskuze a ohlašování novinek pouze tady na fóru a bude to tak pro všechny přehlednější a hlavně všechno na jednom místě. Můžeme se tak naplno věnovat tomuto fóru a netříštit síly na dvě různé stránky. Užitečné informace z Facebooku (které nebyly tady na fóru) přesuneme sem.
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

Uživatelský avatar
scarabeus
Příspěvky: 286
Registrován: 14. 11. 2012 20:10
Zařízení: Huawei Ascend G700
Firmware: G700-U20
Operátor: Vodafone
Bydliště: Brno

Re: Nová Facebook stránka!

Příspěvek od scarabeus »

Nechcete založit účet na Twitteru a občas tam házet odkazy na důležité novinky tady na fóru?
JB 4.2.1

Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: Nová Facebook stránka!

Příspěvek od Exp »

Já jsem spíš přemýšlel, že bych udělal novou Facebook stránku, ale už ne klasickou, ale jen s importem názvů nových témat z fóra na facebook (přes RSS). Mohli by se klasicky přidávat fanoušci, ale nebyly by povolené diskuze atd. Bylo by to čistě jen kvůli odběru témat z fóra na faceboku (vždycky i s odkazem do fóra). Pokud by teda o to měl někdo zájem. Kdyby šlo něco podobného udělat i na Twiteru tak klidně i tam. Každopádně ale všechno už bude směřované sem na fórum.

Jinak kdyby někdo nevěděl...fórum má i RSS výstupy. Mužete odebírat všechna nová témata, nová témata v jednotlivých sekcích, nové příspěvky ve vybraných tématech atd. Je to docela dobře zpracované. Stačí si jen přidat fórum do RSS čtečky (v pc, v mobilu apod.).
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

Odpovědět