Přidej se

Nefunkční budík?

Libovolný pokec na jakékoliv téma
Odpovědět
Uživatelský avatar
Pavel
Příspěvky: 659
Registrován: 6. 5. 2013 10:10
Zařízení: Xiaomi Redmi Note 4
Operátor: Kaktus

Nefunkční budík?

Příspěvek od Pavel »

Taky se vám občas stává že vám ráno nezvoní budík? Mě se to občas stává s tím defaultním budíkem.Tak jsem si stáhnul jiný a hned napoprvé nezvonil.Přitom večer jsem ho zkoušel a fungoval. Nevíte někdo čím by to mohlo být?
Moje telefony jak šel čas: Motorola T180-Alcatel One Touch 311-Sony Ericsson K700i-Huawei Ascend G300-Xiaomi Redmi Note 4 Global 3GB

michalkalensky
Neregistrovaný uživatel

Re: Nefunkční budík?

Příspěvek od michalkalensky »

Nevím jestli to je náhoda nebo ne ale mě ted když si nastavím budík Timely tak mě taky nezvoní :lol: Asi ho mám blbě nastavený večer se na to kouknu ;)

Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: Nefunkční budík?

Příspěvek od Exp »

Já používám každý den jen ten defaultní budík a zatím zazvonil vždycky. Nepouštíš před spaním třeba nějakou aplikaci, která by mohla vypínat zvuky? Nebo nějakou náročnou hru, která by ukončila proces budíku kvůli uvolnění ram?
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

Uživatelský avatar
Pavel
Příspěvky: 659
Registrován: 6. 5. 2013 10:10
Zařízení: Xiaomi Redmi Note 4
Operátor: Kaktus

Re: Nefunkční budík?

Příspěvek od Pavel »

Jestli by to třeba nemohla dělat aplikace No Led? Zkusil jsem ji odinstalovat.
Jak bych případně zjistil která aplikace by to mohla dělat?
Moje telefony jak šel čas: Motorola T180-Alcatel One Touch 311-Sony Ericsson K700i-Huawei Ascend G300-Xiaomi Redmi Note 4 Global 3GB

Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: Nefunkční budík?

Příspěvek od Exp »

Těžko říct, musíš to vyzkoušet. :) Dívám se, že máš ještě GB, tam se nedají aplikace v nastavení vypínat. Pokud víš aspoň přibližně kdy to začlo blbnout, tak jedině odinstalovávat aplikace přidané po té době. Pokud budík večer funguje a ráno nezvoní, tak zkus nejdřív aplikace spouštěné mezi tím. Nebo něco co běží na pozadí i v noci.
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

Uživatelský avatar
Pavel
Příspěvky: 659
Registrován: 6. 5. 2013 10:10
Zařízení: Xiaomi Redmi Note 4
Operátor: Kaktus

Re: Nefunkční budík?

Příspěvek od Pavel »

Právě že nevím kdy to začalo blbnout. A to zjistím jak, co běží na pozadí i v noci? Ráno když zapnu mobil tak se mi automaticky zapne režim letadlo i když ho večer nezapínám. Nemohlo by to dělat toto? A nebo třeba "rychlé zavedení systému na to nemá vliv?
Moje telefony jak šel čas: Motorola T180-Alcatel One Touch 311-Sony Ericsson K700i-Huawei Ascend G300-Xiaomi Redmi Note 4 Global 3GB

Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: Nefunkční budík?

Příspěvek od Exp »

Před spaním se mrkni na spuštěné procesy v nastavení aplikací. Je divný, že si ti zapíná sám od sebe režim letadlo. Rychlé zavedení systému se používá jen při úplném vypnutí mobilu (telefon je pak jakoby uspaný v paměti a rychleji po zapnutí nastartuje).
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

Uživatelský avatar
Pavel
Příspěvky: 659
Registrován: 6. 5. 2013 10:10
Zařízení: Xiaomi Redmi Note 4
Operátor: Kaktus

Re: Nefunkční budík?

Příspěvek od Pavel »

Tak budík zatím funguje. Odinstaloval jsem hry Real fotbal 2012 a Frontline comando a taky aplikaci No Led. Jestli to bylo tím, nevím. Ten režim letadlo se mi zapíná každé ráno. Proč, to vůbec netuším.
Moje telefony jak šel čas: Motorola T180-Alcatel One Touch 311-Sony Ericsson K700i-Huawei Ascend G300-Xiaomi Redmi Note 4 Global 3GB

Odpovědět