Přidej se

Kam na dovolenou? :)

Libovolný pokec na jakékoliv téma
Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Kam na dovolenou? :)

Příspěvek od Exp »

Venku je dneska strašnej pařák, tak přemýšlím kam letos vyrazíme na dovču. :) Máte už někdo něco objednanýho nebo nějakej plán kam vyrazíte? Pochlubte se. ;) Možná to tady bude dobré i jako inspirace pro ostatní (včetně mě, protože pořád vybírám). :)
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

michalkalensky
Neregistrovaný uživatel

Re: Kam na dovolenou? :)

Příspěvek od michalkalensky »

Asi na Slovensko jako každý rok ;)

Uživatelský avatar
1914
Příspěvky: 16
Registrován: 17. 6. 2014 20:51
Zařízení: GoClever Quantum 4
Firmware: 4.2.2
Operátor: Mobil.cz
Bydliště: Kyjov

Re: Kam na dovolenou? :)

Příspěvek od 1914 »

Jsem těžkej zemědělec takže jako každé léto strávím léto v zetoru v slunečných +50 C. :lol:
Mobil: GoClever Quantum 4 (Android 4.2.2) - ZTE OPEN C (FirefoxOS 1.3)
Tablet: Samsung T211 - (Android 4.1 + ROOT)

Uživatelský avatar
Pavel
Příspěvky: 659
Registrován: 6. 5. 2013 10:10
Zařízení: Xiaomi Redmi Note 4
Operátor: Kaktus

Re: Kam na dovolenou? :)

Příspěvek od Pavel »

Když to půjde dobře tak na Balkán, když špatně tak na balkón :lol:
Moje telefony jak šel čas: Motorola T180-Alcatel One Touch 311-Sony Ericsson K700i-Huawei Ascend G300-Xiaomi Redmi Note 4 Global 3GB

Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: Kam na dovolenou? :)

Příspěvek od Exp »

No kluci máte to pěkne naplánovaný. :lol:

Michale já jsem na Slovensku dokonce ještě ani nebyl. :) Ale hodně mě lákají Tatry. Tam se musím zajet podívat.

Edit: Jinak když už jsme u těch dovolených...jaká je vaše vysněná destinace? Kam byste se chtěli někdy podívat pokud by byl neomezenej rozpočet? :) Nebo už jste si někdo takovou dovolenou splnili?
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

Uživatelský avatar
Pavel
Příspěvky: 659
Registrován: 6. 5. 2013 10:10
Zařízení: Xiaomi Redmi Note 4
Operátor: Kaktus

Re: Kam na dovolenou? :)

Příspěvek od Pavel »

Teď vážně. Já většinou jezdil na dovolenou po Českých zemích, akorát před 3 lety jsme byli s přítelkyní na řeckém ostrově Corfu. Bylo to asi na 11 dní s cestou na 15. Jeli jsme autobusem do Benátek, tam jsme přestoupili na obří loď a ta nás za 24 hodin dovezla na ostrov. Cesta tou lodí byla nezapomenutelná. Když jsem pak nedávno viděl jak šly některé ty lodě ke dnu, tak nevím zda bych na to dneska vlezl. Počasí jsme měli po celou dobu nádherné, teploty kolem 30 stupňů a na nebi ani mráček. Hned bych si to zopakoval.
Letos to vypadá na nějaký kemp v ČR :lol:, ale na druhou stranu musím říct že u nás je spousta krásných míst. A lepší než se válet 14 dní u moře, je poznávat krásy naší země.
Moje telefony jak šel čas: Motorola T180-Alcatel One Touch 311-Sony Ericsson K700i-Huawei Ascend G300-Xiaomi Redmi Note 4 Global 3GB

Uživatelský avatar
myg74
Příspěvky: 663
Registrován: 1. 10. 2013 12:39
Zařízení: Lenovo P70-A
Firmware: zatím S133
Operátor: T-Debile
Bydliště: u mé lásky

Re: Kam na dovolenou? :)

Příspěvek od myg74 »

Ja asi vzhledem k tomu ze jsem nedavno nastoupil muzu na dovolenou zapomenout.... :cry:

Obrázek
Obrázek

Ale odpocivat se da i takhle 8-)

Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: Kam na dovolenou? :)

Příspěvek od Exp »

Pavle tak to musel být parádní zážitek. Já jsem na lodi po moři ještě nejel, ale taky bych to chtěl zkusit. :) Navíc do Řecka chce jet přítelkyně, že tam bývají na Zakynthosu k vidění mořský želvy. :)

Mygu pro tebe mám jeden takovej tip...teď se dají od různých cestovek sehnat zájezdy na jeden den k moři. Celkově to zabere 3 dny i s cestou, jezdí se většinou v pátek večer a v neděli seš doma. Ideální pro ty co nemají dovolenou ap. V nabídce jsou i docela zajímavý zájezdy. Teď od Victorie třeba Saint Tropez za 990 kč (to plánuju na jeden víkend letos i já). Ale tam už je ta cesta asi hodně dlouhá. Dá se sehnat ale i Chorvatsko, Itálie a další. Vzít sebou přítelkyni, manželku, kamarády nebo někoho z rodiny a může to být zajímavej výlet. ;)
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

Uživatelský avatar
myg74
Příspěvky: 663
Registrován: 1. 10. 2013 12:39
Zařízení: Lenovo P70-A
Firmware: zatím S133
Operátor: T-Debile
Bydliště: u mé lásky

Re: Kam na dovolenou? :)

Příspěvek od myg74 »

Tak to Saint Trooez by nemuselo byt spatny vzhledem k omezenym moznostem. Dik za tip

Uživatelský avatar
majky666
Příspěvky: 69
Registrován: 28. 7. 2013 23:51
Zařízení: Huhlavej Ascend Y300
Firmware: nějaká
Operátor: mobil.cz

Re: Kam na dovolenou? :)

Příspěvek od majky666 »

myg74 píše:Ja asi vzhledem k tomu ze jsem nedavno nastoupil muzu na dovolenou zapomenout.... :cry:
tak to jsme na tom úplně stejně

Odpovědět