Přidej se

Top 10 čína smartphonů,které si radši kupte místo iPhone 6

Libovolný pokec na jakékoliv téma
Odpovědět
Uživatelský avatar
mitsuu84
Příspěvky: 9831
Registrován: 24. 4. 2013 13:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note 9
Firmware: Android 9
Operátor: Vodafone
Bydliště: Jihomoravský kraj :)
Kontaktovat uživatele:

Top 10 čína smartphonů,které si radši kupte místo iPhone 6

Příspěvek od mitsuu84 »

Na portálu Gizchina.cz vyšel článek s TOP 10ti smartphony od čínských výrobců,které by doporučili si koupit radši,jak iPhone 6.Co vy na to?Za mě palec nahoru,že tam zařadili i Huawei Honor 6 :D .Jinak další modely z TOP 10 jsou Xiaomi Mi4,OnePlus One,Gionee Elife S5.1,Meizu MX4,Lenovo Vibe Z2,ZTE Nubia Z7,IUNI U3,Lenovo Vibe X2 a Vivo Xshot ;)

A celkově je kolem iPhonu 6 docela pozvyžení viz článek na Mobilizujeme s názvem Celý svět se směje novým iPhonům a hodinkám Watch a nebo na Gizchina článek ONEPLUS a MEIZU si lehce utahují z Apple a jejich iPhone 6
Samsung Galaxy Note 9

T-Mobile G1LG Optimus OneHTC Evo 3DHuawei Ascend Y300Huawei Honor 2Huawei Honor 3CSony Xperia Z UltraHonor 4XAlcatel 6045Y (5.5")Lenovo A6000LG F60VF Smart Prime 6LG G3Sony M2MS Lumia 550Sony Z3Alcatel 6039YLenovo K6 NoteXiaomi Note 4

Uživatelský avatar
Puget
Příspěvky: 2001
Registrován: 18. 1. 2013 20:38
Zařízení: Apple iPhone X
Firmware: iOS 12.4
Operátor: China Unicom

Re: Top 10 čína smartphonů,které si radši kupte místo iPhone

Příspěvek od Puget »

No... kdybych měl na iPhona tak bych si ho taky koupil :D i když je svými "novinkami" 2 roky pozadu. :P
ale 5 se mi líbí více než 6 imho.
Je-li tu na fóru můj příspěvek s nějakou ROM, kterou jsem dlouho od té doby co vyšla nová verze neaktualizoval / nepřidal nový odkaz dejte mi prosím vědět na mail. Všechno ostatní pište formou soukromé zprávy (SZ).

Uživatelský avatar
davehanz
Příspěvky: 1247
Registrován: 26. 11. 2012 20:01
Zařízení: iPhone 5,5s,SE,8
Firmware: iOS 10.3.3, iOS11,12
Operátor: Vodafone
Bydliště: Kyjov

Re: Top 10 čína smartphonů,které si radši kupte místo iPhone

Příspěvek od davehanz »

Já bych si ho nekoupil, i kdybych na něj opravdu měl. Nějak mě tato značka nebere, nelíbí se mi. Nejsem jeho zastáncem :-)
Naše forum, vaše forum :-)

Uživatelský avatar
mitsuu84
Příspěvky: 9831
Registrován: 24. 4. 2013 13:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note 9
Firmware: Android 9
Operátor: Vodafone
Bydliště: Jihomoravský kraj :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Top 10 čína smartphonů,které si radši kupte místo iPhone

Příspěvek od mitsuu84 »

Mě teda iPhone taky neláká,ale kdybych na něj měl a neřešil peníze,asi bych si ho koupil čistě ze zvědavosti,co na něm všici vidí,že sou ochotni dávat za to takový prachy :lol: .JInak z těch TOP 10ti by u mě asi vyhrál Honor 6,pač ten se mi fakt líbí a dle mě se hodně povedl.
Samsung Galaxy Note 9

T-Mobile G1LG Optimus OneHTC Evo 3DHuawei Ascend Y300Huawei Honor 2Huawei Honor 3CSony Xperia Z UltraHonor 4XAlcatel 6045Y (5.5")Lenovo A6000LG F60VF Smart Prime 6LG G3Sony M2MS Lumia 550Sony Z3Alcatel 6039YLenovo K6 NoteXiaomi Note 4

Uživatelský avatar
Puget
Příspěvky: 2001
Registrován: 18. 1. 2013 20:38
Zařízení: Apple iPhone X
Firmware: iOS 12.4
Operátor: China Unicom

Re: Top 10 čína smartphonů,které si radši kupte místo iPhone

Příspěvek od Puget »

Já si nějakou dobu utahoval i z WP, ale když jsem si ho taky pořídil tak jsem byl překvapený jak je stabilní a rychlý oproti Androidu. Hádám, že s iOS bych to měl stejně, i když prý svými updaty zpomalují systém a nutí vás si koupit nejnovější iPhone. :P
Každopádně teď jedu zase na Androidu... T.T :D
Je-li tu na fóru můj příspěvek s nějakou ROM, kterou jsem dlouho od té doby co vyšla nová verze neaktualizoval / nepřidal nový odkaz dejte mi prosím vědět na mail. Všechno ostatní pište formou soukromé zprávy (SZ).

Odpovědět