Přidej se

Čip pod kůži

Libovolný pokec na jakékoliv téma
Odpovědět
Uživatelský avatar
Pavel
Příspěvky: 659
Registrován: 6. 5. 2013 10:10
Zařízení: Xiaomi Redmi Note 4
Operátor: Kaktus

Čip pod kůži

Příspěvek od Pavel »

http://zahranicni.ihned.cz/c1-63475780- ... ke-kopirce

Co na to říkáte? Nechali by jste se očipovat?
Já teda rozhodně ne.
Moje telefony jak šel čas: Motorola T180-Alcatel One Touch 311-Sony Ericsson K700i-Huawei Ascend G300-Xiaomi Redmi Note 4 Global 3GB

Uživatelský avatar
ShockeyCzT
Příspěvky: 1166
Registrován: 4. 9. 2013 10:30
Zařízení: Samsung Galaxy S6, Nvidia BOOM Tablet
Firmware: 5.1.1
Operátor: Vodafone
Bydliště: Praha

Re: Čip pod kůži

Příspěvek od ShockeyCzT »

Ja sice taky ne ale aspon bych furt nemusel hledat kartu :D
Telefon: LG G3 32GB
ROM: Resurrection Lollipop V5.4.2
Tablet: Nvidia Shield Tablet 16GB
ROM: STOCK Lollipop 5.0.1

Uživatelský avatar
Pavel
Příspěvky: 659
Registrován: 6. 5. 2013 10:10
Zařízení: Xiaomi Redmi Note 4
Operátor: Kaktus

Re: Čip pod kůži

Příspěvek od Pavel »

Tak to já tu kartu radši hledám, než mít v těle čip. Obávám se že tohle je jen začátek. Mám strach že se to dá zneužít ke špatným věcem.
Moje telefony jak šel čas: Motorola T180-Alcatel One Touch 311-Sony Ericsson K700i-Huawei Ascend G300-Xiaomi Redmi Note 4 Global 3GB

Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: Čip pod kůži

Příspěvek od Exp »

Dobrovolně bych do toho nikdy nešel. :) Nejhorší na tom ale je, že za pár let už to může být běžná věc.
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

Uživatelský avatar
Pavel
Příspěvky: 659
Registrován: 6. 5. 2013 10:10
Zařízení: Xiaomi Redmi Note 4
Operátor: Kaktus

Re: Čip pod kůži

Příspěvek od Pavel »

Právě, toho se taky bojím, že za pár let to bude běžná věc. Nejhorší je když to ty lidi přijímají jako něco normálního a bezpečného. Přitom se ženou jak stádo ovcí do propasti. Prostě tohle není dobrý směr. Řešením je takovéto věci odmítat. Otázka je, zda to pak dokážou lidem implantovat i proti jejich vůli, respektive bez jejich vědomí. To by byla opravdu katastrofa.
Moje telefony jak šel čas: Motorola T180-Alcatel One Touch 311-Sony Ericsson K700i-Huawei Ascend G300-Xiaomi Redmi Note 4 Global 3GB

Uživatelský avatar
Puget
Příspěvky: 2001
Registrován: 18. 1. 2013 20:38
Zařízení: Apple iPhone X
Firmware: iOS 12.4
Operátor: China Unicom

Re: Čip pod kůži

Příspěvek od Puget »

Doufám, že se ten čip někam nezatoulá v těle a pak třeba za rok způsobí člověku zástavu srdce :P
Je-li tu na fóru můj příspěvek s nějakou ROM, kterou jsem dlouho od té doby co vyšla nová verze neaktualizoval / nepřidal nový odkaz dejte mi prosím vědět na mail. Všechno ostatní pište formou soukromé zprávy (SZ).

Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: Čip pod kůži

Příspěvek od Exp »

Víš že mě to taky napadlo? :) Jinak nedávno jsem četl články o tom, že se v USA a EU plánuje čipování novorozenců. Takže vlastně hned na začátku života, bez možnosti to nějak ovlivnit. Tohle by byl asi ten nejtěžší kalibr. Otázka je jestli to byla pravda nebo jen konspirace.
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

Uživatelský avatar
Puget
Příspěvky: 2001
Registrován: 18. 1. 2013 20:38
Zařízení: Apple iPhone X
Firmware: iOS 12.4
Operátor: China Unicom

Re: Čip pod kůži

Příspěvek od Puget »

To tam nahoře nikdo neviděl akční sci-fi filmy, kde tyto věci nikdy nedopadnou dobře? :D
Jakoby už tak neměli o lidech dost informací... ani to nestíhají zpracovávat.
Je-li tu na fóru můj příspěvek s nějakou ROM, kterou jsem dlouho od té doby co vyšla nová verze neaktualizoval / nepřidal nový odkaz dejte mi prosím vědět na mail. Všechno ostatní pište formou soukromé zprávy (SZ).

Uživatelský avatar
Pavel
Příspěvky: 659
Registrován: 6. 5. 2013 10:10
Zařízení: Xiaomi Redmi Note 4
Operátor: Kaktus

Re: Čip pod kůži

Příspěvek od Pavel »

S tím čipováním novorozenců bych se ani nedivil. Pokud by je neočipovali hned po porodu, tak jsou další možnosti, třeba při očkování, protože čip má tak malé rozměry že se vejde do injekční jehly. Trochu odbočím, nedávno jsme měli jít s dítětem na očkování proti spalničkám, zarděnkám a příušnicím. Zjistili jsme však že toto očkování obsahuje lidské diploidní buňky, neboli při výrobě těchto vakcín jsou použity lidské buňky z potracených dětí. Tak jsme toto očkování odmítli. Zarážející na tom je, že doktorka o tomto neměla ponětí, a nebo nám lhala. Např. očkovací látky proti tetanu používané v Africe, způsobují neplodnost. Je to záměrné, aby se snížil počet narozených dětí. Není to nějaký můj výmysl, ale potvrzený fakt.
A nebo třeba Bill Gates. Tento miliardář má nadaci, která mimo jiné podporuje snižování obyvatel planety. Prý by bylo ideální kdyby počet obyvatel na Zemi poklesl. Toto jsou jeho slova.
Když se vrátím k těm čipům, tak to je cesta k úplné kontrole nad člověkem. A to nejsem příznivcem nějakých konspiračních scénářů.
Moje telefony jak šel čas: Motorola T180-Alcatel One Touch 311-Sony Ericsson K700i-Huawei Ascend G300-Xiaomi Redmi Note 4 Global 3GB

Uživatelský avatar
Pavel
Příspěvky: 659
Registrován: 6. 5. 2013 10:10
Zařízení: Xiaomi Redmi Note 4
Operátor: Kaktus

Re: Čip pod kůži

Příspěvek od Pavel »

Nadace Billa a Melindy Gatesových (zakladatele Microsoftu) má k dispozici jmění vevýši 42 miliardy dolarů. Hlavní cíl nadace je možno popsat jako snížení světové populace a to pod líbivými hesly o udržitelném rozvoji, zdraví a lidských právech. Bill Gates k tomu sám v únoru 2010 uvedl: „Dnes jsou na světě 6,8 miliardy lidí, což se zvedne na zhruba 9 miliard. Když se nám bude dařit vyvíjet nové vakcíny, zlepšovat lékařskou nebo reprodukční péči, mohli bychom
to číslo snížit tak o 10 až 15 procent, ale i tak to je 1,3násobný nárůst.“ Těžko se lze divit, že se lidé a někdy
i vlády rozvojových zemí brání očkovacím programům kvůli podezření, že se jedná o skrytou sterilizaci obyvatelstva.

S těmi čipy to nějak nesouvisí, ale aspoň to ukazuje co je Bill Gates za člověka a jakou moc mají v dnešním světě peníze a hlavně informace. Protože kdo má informace může úspěšně a lehce manipulovat s lidmi.
Moje telefony jak šel čas: Motorola T180-Alcatel One Touch 311-Sony Ericsson K700i-Huawei Ascend G300-Xiaomi Redmi Note 4 Global 3GB

Odpovědět