Přidej se

Obnova souboru v androidu

Libovolný pokec na jakékoliv téma
Odpovědět
Uživatelský avatar
Androidě
Příspěvky: 882
Registrován: 23. 9. 2013 18:45
Zařízení: Motorola Moto X
Operátor: Kaktus (by T-Mobile)
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Obnova souboru v androidu

Příspěvek od Androidě »

Potrebuji program z google play, ci pres PC za pomoci kabelu, ktery dokaze obnovit smazane soubory z vnitrniho uloziste, ci pametove karty v telefonu.
Mam zapnuty cloud, tedy zalohovani fotek a videi do google profilu (fotky+ ?) vse ok, jenze jsem si udelal fajn video a u nich mam v profilu nastaveno, ze se maji upladovat jen pres wifi.
Musel jsem galerii fotoaparatu promaznout, kvuli stahovani jedne 1\GB hry z play, no a to video je fuc.
Motorola Moto X 2014 (2nd Gen.) 16GB

Uživatelský avatar
ShockeyCzT
Příspěvky: 1166
Registrován: 4. 9. 2013 10:30
Zařízení: Samsung Galaxy S6, Nvidia BOOM Tablet
Firmware: 5.1.1
Operátor: Vodafone
Bydliště: Praha

Re: Obnova souboru v androidu

Příspěvek od ShockeyCzT »

jestli se ti to video mazlo behem instalace je dost mozny nebo spis pravdepodobny ze se hrou prepsalo a tim padem je dost mozny ze ho bud nevytahnes vubec nebo bude znacne pozkozeny
Telefon: LG G3 32GB
ROM: Resurrection Lollipop V5.4.2
Tablet: Nvidia Shield Tablet 16GB
ROM: STOCK Lollipop 5.0.1

Uživatelský avatar
Androidě
Příspěvky: 882
Registrován: 23. 9. 2013 18:45
Zařízení: Motorola Moto X
Operátor: Kaktus (by T-Mobile)
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Obnova souboru v androidu

Příspěvek od Androidě »

ono se myslim ani odesilat nezacalo, pres den jedu pres data, wifi az doma, tak snad se ty "hlavicky" bunek nebo jak to u flashek oznacit, prepsaly tak jako u hdd zkratka ze je tam volno a mozne pouzit pro alsi ukladani.
Potom jsem nic neinstaloval ani nemazal, pouze myslim poridil jedinou fotografii.
Teoreticky mohu zkusit Recuva od Piriformu (tvurce ccleaner,defragler aj.) kdyz telefon pripojim k PC jestli dokaze na vnitrni pamet pristupovat a vyhledat soubory medii.
Motorola Moto X 2014 (2nd Gen.) 16GB

Uživatelský avatar
ShockeyCzT
Příspěvky: 1166
Registrován: 4. 9. 2013 10:30
Zařízení: Samsung Galaxy S6, Nvidia BOOM Tablet
Firmware: 5.1.1
Operátor: Vodafone
Bydliště: Praha

Re: Obnova souboru v androidu

Příspěvek od ShockeyCzT »

recuva je fajn ale telefon bys musel mit pripojeny jakp usb disk a ne jako medialni zarizeni jak to vetsina telefonu dneska ma
Telefon: LG G3 32GB
ROM: Resurrection Lollipop V5.4.2
Tablet: Nvidia Shield Tablet 16GB
ROM: STOCK Lollipop 5.0.1

Uživatelský avatar
Androidě
Příspěvky: 882
Registrován: 23. 9. 2013 18:45
Zařízení: Motorola Moto X
Operátor: Kaktus (by T-Mobile)
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Obnova souboru v androidu

Příspěvek od Androidě »

To jsem ted tak udělal hele, v základu se to pripojuje jako mediální zařízení MPT tuším to má označení, přepnul jsem to z roletky na USB disk stáhnu recuvu či podobný a uvidím, pak písnu.
Z vlastní zkušenosti vím, že na mediální soubory, je free verze recuvy dobrá, párkrát mi u HDD už helpla, pokud chce však člověk něco více, musí sáhnout po placených od profi výrobců třebas QaQ

EDIT:
Hmm, tak s videem se asi budu muset fakt rozloučit, připojil jsem sice foun jako usb disk, ale i když je připojeno jednotky se nezobrazí, jak vnitřní uložiště tak microsd a ta by měla.
Když telefon připojím jako MTP tak jej samozřejmě nevidí, škoda....jdu hledat na google play a googlit, pokud by měl někdo radu a zkušenost, sem s níí...to video bych moc rád zpět.
Motorola Moto X 2014 (2nd Gen.) 16GB

Uživatelský avatar
Androidě
Příspěvky: 882
Registrován: 23. 9. 2013 18:45
Zařízení: Motorola Moto X
Operátor: Kaktus (by T-Mobile)
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Obnova souboru v androidu

Příspěvek od Androidě »

první na GooglePlay se mi nabídlo toto, takže instaluji a jsem zvědavej, zda něco vyčmuchá...musí!!!
https://play.google.com/store/apps/deta ... lete&hl=cs
Motorola Moto X 2014 (2nd Gen.) 16GB

Uživatelský avatar
ShockeyCzT
Příspěvky: 1166
Registrován: 4. 9. 2013 10:30
Zařízení: Samsung Galaxy S6, Nvidia BOOM Tablet
Firmware: 5.1.1
Operátor: Vodafone
Bydliště: Praha

Re: Obnova souboru v androidu

Příspěvek od ShockeyCzT »

nasel sem jeste tohle ale nemam odzkouseno http://www.stahuj.centrum.cz/utility_a_ ... -recovery/
Telefon: LG G3 32GB
ROM: Resurrection Lollipop V5.4.2
Tablet: Nvidia Shield Tablet 16GB
ROM: STOCK Lollipop 5.0.1

Uživatelský avatar
Androidě
Příspěvky: 882
Registrován: 23. 9. 2013 18:45
Zařízení: Motorola Moto X
Operátor: Kaktus (by T-Mobile)
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Obnova souboru v androidu

Příspěvek od Androidě »

zkusím děkuji ti, já už se smířil s tím, že to video je v trapu ale co do plzně k hornbachu jezdím dvakrát týdně třeba se to příště zase povede.
Zkusil jsem \ XX aplikací z GP ale bud nic nenajdou a nebo potřebují root a na to kašlu rozvrtávat si telefon.
Kdybych měl nastaveno jako výchozá uložiště sd card bylo by to jednoduší, karta by šla do čtečky a pak je téměř 100p jistota že bych video získal nazpět.

Doufám že se s telefonem Android Data Recovery 3.0.0.0 spojí i v režimu MTP přes kabel je to jistější než pochybné app z play které neumí naprosto nic, jen zadělají telefon a otravují reklamou.

EDIT:
Takže nainstalováo, telefon jsem připojil, přepnul z nemožného MTP na USB režim/disk, aktivoval poklepáním na sestavení androidu v info, možnosti pro vývojáře, zapnul usb ladění a snaží se to najít drivery k danému founu
Obrázek
Motorola Moto X 2014 (2nd Gen.) 16GB

Uživatelský avatar
Androidě
Příspěvky: 882
Registrován: 23. 9. 2013 18:45
Zařízení: Motorola Moto X
Operátor: Kaktus (by T-Mobile)
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Obnova souboru v androidu

Příspěvek od Androidě »

hmm, tak nic...stále hledá driveru, poohlédnu se po alternativnm programu na pc nebo se na to vykašlu uplně, už se s obnvou pachtím dvě hodiny a nic.
Motorola Moto X 2014 (2nd Gen.) 16GB

Odpovědět