Přidej se

Cashback - peníze zpět z nákupů

Libovolný pokec na jakékoliv téma
Marek2000
Příspěvky: 557
Registrován: 28. 8. 2013 13:26

Re: Cashback - peníze zpět z nákupů

Příspěvek od Marek2000 »

je moznost mit to registrovane napr. na 2 mail. adresy? Jedna platba byt sem to delal prez portal mi utekla a asi mi ji tam nedodaj nejak sme na to pozapomel bylo to za 9 litru na mall.cz a uz asi 2. tydny se nikdo neozval ani nechtlei nejake cislo obednavky nic.
minulost:Alcatel301, Nokie 3310, 5110, , c5,
Huavey y300, g620s prestigio 5454duo, Samsung core prime ve, Samsung ace4
aktualni Iphone5s, Nokie 6630, 6220 classic, e52 LG F60, Nexus 5x

Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: Cashback - peníze zpět z nákupů

Příspěvek od Exp »

Co přesně ti nešlo? Do e-shopu musíš přejít z odkazu v tom cashbacku, jinak se ti to nezapočítá. :)

Jestli jde registrace na 2 e-maily, nevím. Teoreticky by to jít mělo, ale bude záležet na podmínkách konkrétního cashback webu - radši to nejdřív ověř nebo jim pošli dotaz, aby ti pak nezablokovali účet. :)
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

Modern
Příspěvky: 14
Registrován: 16. 2. 2017 11:26
Zařízení: Xiaomi redmi note

Re: Cashback - peníze zpět z nákupů

Příspěvek od Modern »

Mě to třeba vůbec nefunguje. Nechápu vždycky když dám nákup přes plnapenezenka tak mě to půl dne přesměrovává a pak z toho stejne nic není. Vám to všem funguje?

Marek2000
Příspěvky: 557
Registrován: 28. 8. 2013 13:26

Re: Cashback - peníze zpět z nákupů

Příspěvek od Marek2000 »

no ja sem takhle prechazel na mall.cz kupoval sem za 9 litru a nemel sem to tam psal sem na podporu a ani neodpovedeli.
minulost:Alcatel301, Nokie 3310, 5110, , c5,
Huavey y300, g620s prestigio 5454duo, Samsung core prime ve, Samsung ace4
aktualni Iphone5s, Nokie 6630, 6220 classic, e52 LG F60, Nexus 5x

Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: Cashback - peníze zpět z nákupů

Příspěvek od Exp »

Mě to funguje normálně. I známým co to používají. :) Do obchodu přecházím přes to hlavní tlačítko, ale jestli vám nejde přesměrování, tak dole v detailu obchodu je i odkaz, který stačí zkopírovat a otevřít ho v novém okně.
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

Lucka23
Neregistrovaný uživatel

Re: Cashback - peníze zpět z nákupů

Příspěvek od Lucka23 »

To je super služba, já už ji teda pár měsíců využívám na hamty.cz. Co jsem tak srovnávala podobné stránky, tak mají největší návratnost a zatím jsem s nimi neměla žádný problém. Je tam spousta předních českých i zahraničních obchodů prodávajících snad vše od jídla až po elektroniku a musím říct, že se to opravdu vyplatí. :)

Ivanka74
Příspěvky: 1
Registrován: 28. 6. 2017 19:14
Zařízení: PC

Re: Cashback - peníze zpět z nákupů

Příspěvek od Ivanka74 »

Zdravím, já před nedávnem objevila tuto akci - https://www.ziskejte.cz/cashback-sleva/ ... ooking.com. Do konce června můžete z rezervací na booking.com získat 4,15% což je dost pěkné, normálně tam mají 3,75. Snad se někomu bude hodit :) Přeji hezký den, Ivana

tedmosby
Příspěvky: 5
Registrován: 18. 1. 2020 22:13

Re: Cashback - peníze zpět z nákupů

Příspěvek od tedmosby »

Cashback je skvelá vec. Sám to už používam jeden rok a postupne pribúdajú obchody, ktoré ho ponúkajú. Ja si tu vždy vyhľadám obchod https://www.kodino.com/sk/ a tam nájde prehľad cashbacku na všetkých stránkach. Potom si vyberiem ten najvýhodnejší a nakupujem. Zatiaľ som nemal problém, že by som peniaze späť nedostal.

Odpovědět