Přidej se

Intel NUC (6CAYH)

Libovolný pokec na jakékoliv téma
Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: Intel NUC (6CAYH)

Příspěvek od Exp »

Jasně, ono je i lepší mít tam 2 x 4 GB modul. Ten druhý bych pak koupil stejný model, od stejného výrobce. Dva moduly pojedou v dual-channelu a budou o něco málo rychlejší než třeba jeden 8 GB (včetně grafiky, která tu ramku používá). 6CAYH podporuje 1600 a 1866 Mhz. :) Podívej se před koupí tady:

http://compatibleproducts.intel.com/Pro ... 20NUC6CAYH

Je tam výpis všech otestovaných a ověřených pamětí. Myslím, že někde na Alze jsem četl v komentáři, že si do něho někdo koupil ram a nerozjelo se to tak musel koupit jinou. Když si vybereš z toho seznamu, tak máš jistotu, že to bude v pohodě.

Klasický hry jsem zatím moc nezkoušel. Mě strašně baví hrát přes emulátor starý hry z PSX. :) A tohle zvládá levou zadní. Podívej třeba na tohle video. Stejná grafika + NUC má navíc silnější procesor:



Takže některý ty starší pecky na nižší detaily určitě pojedou. :)
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

Guvis
Neregistrovaný uživatel

Re: Intel NUC (6CAYH)

Příspěvek od Guvis »

Pamet mam vybranou ze seznamu Kingston KVR16LS11/4. Tak uvidime. Dilnu mam tak malinkou, ze me i notas zavazel, tak tohle je prave idealni reseni myho problemu. Jeste jsem pokukoval po Lenovo tiny, ale tam uz jsou vsechny modely mimo muj rozpocet :-D

Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: Intel NUC (6CAYH)

Příspěvek od Exp »

Ten Kingston je dobrá volba. :) Mám s nima dlouhodobě dobrý zkušenosti. A koupil jsem si ji do Nuca taky. Mám tam jeden 8 GB modul (KVR16LS11/8). Takže stejná paměť jen s vyšší kapacitou.

V balení je i vesa držák a šroubky, můžeš si ho pověsit dozadu na monitor, kdybys neměl místo. :)
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

Guvis
Neregistrovaný uživatel

Re: Intel NUC (6CAYH)

Příspěvek od Guvis »

Jeste jsem se chtel zeptat. Na jedny diskuzi k produktu si pan ztezoval, ze vzadu je pouze opticky vystup. Je to tak, nebo je to kombinovany klasicky jack a optikou?
Diky.

Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: Intel NUC (6CAYH)

Příspěvek od Exp »

Je to kombinované, optika a klasický jack. Záleží co připojíš. :) Já tam mám normálně repráky. Plus druhý jack je i na čelním panelu (fajn pro sluchátka).
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

Odpovědět