Přidej se

Sony PlayStation Classic

Libovolný pokec na jakékoliv téma
Odpovědět
Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Sony PlayStation Classic

Příspěvek od Exp »

Tak Sony bude mít taky svou retro konzoli. :) Bude se jmenovat Sony PlayStation Classic, oživení legendární Playstation 1. Prodávat se začne 3. prosince za 100 dolarů (u nás 2690 kč vč. DPH), takže by to mohl být fajn dárek k Vánocům. :)

Bude tam 20 předinstalovaných her. Zatím jsou potvrzené jen Final Fantasy VII, Tekken 3, Ridge Racer Type 4, Wild Arms a Jumping Flash.

Vzhled bude stejný jako u původní PS1. Celkově ale bude konzole o dost menší. Bude mít HDMI výstup a v balení 2 původní ovladače.

Mrkněte na video. :)



Pamatuju si dobu, kdy jsem jako malej kluk přišel z venku, padal sníh a pustili jsme si Gran Turismo nebo Tekkena...mělo to svoje kouzlo. :) Jako fanoušek bych asi přemýšlel, jestli pořídit tohle nebo si postavit vlastní konzolku na Raspberry, která by vyšla o něco levněji, měla širší možnosti využití a kde by byla zábava i se samotnou stavbou. Každopádně fajn věc. :)
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

Uživatelský avatar
mitsuu84
Příspěvky: 9831
Registrován: 24. 4. 2013 13:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note 9
Firmware: Android 9
Operátor: Vodafone
Bydliště: Jihomoravský kraj :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Sony PlayStation Classic

Příspěvek od mitsuu84 »

Cena rapidně klesla, ale taky mají skoro všude vyprodáno. Škoda že ovladače jsou kabelový a né bezdrdrátový a že krom her nainstalovaných v PSku už tam další nedostaneš. Jinak mě nějak éra PS,X-Box atd minula. Jako malej jsem měl max takový ty videohry na kazety, který jsem kupoval na tržnici :D . Ale doma máme PS3 Super Slim a sem tam na relax když děti usnou a náhodou neusnu s nima to je dobrý :D
Samsung Galaxy Note 9

T-Mobile G1LG Optimus OneHTC Evo 3DHuawei Ascend Y300Huawei Honor 2Huawei Honor 3CSony Xperia Z UltraHonor 4XAlcatel 6045Y (5.5")Lenovo A6000LG F60VF Smart Prime 6LG G3Sony M2MS Lumia 550Sony Z3Alcatel 6039YLenovo K6 NoteXiaomi Note 4

Uživatelský avatar
šulda
Příspěvky: 28
Registrován: 3. 12. 2018 23:50
Zařízení: Xiaomi Mi A2 Lite 4GB/64GB

Re: Sony PlayStation Classic

Příspěvek od šulda »

Čučím na to. Ve svým věku už takovýhle věci nesleduju, ale pokud tam nejde dostat jiný hry tak je to pro mě mimo. Leda by v tom byl Tomb Raider IV: The Last Revelation, to bych do toho šel určitě :mrgreen:

Uživatelský avatar
mitsuu84
Příspěvky: 9831
Registrován: 24. 4. 2013 13:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note 9
Firmware: Android 9
Operátor: Vodafone
Bydliště: Jihomoravský kraj :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Sony PlayStation Classic

Příspěvek od mitsuu84 »

Nevím,ale co jsem četl, tak hry jsou nahraný na hdd a krom těch předinstalovaných tam jiný nedostaneš viz třeba z jednoho článku "Retro konzole od Sony se jmenuje PlayStation Classic. Vyjde 3. prosince a obsáhne dvacet předinstalovaných her bez možnosti dalšího rozšíření"

Hry které by měly bejt ve verzi pro náš trh v PS Classic nainstalovány jsou:
Battle Arena Toshinden
Cool Boarders 2
Destruction Derby
Final Fantasy 7
Grand Theft Auto
Intelligent Qube
Jumping Flash
Metal Gear Solid
Mr Driller
Oddworld: Abe’s Oddysee
Rayman
Resident Evil Director’s Cut
Revelations: Persona
Ridge Racer Type 4
Super Puzzle Fighter 2 Turbo
Syphon Filter
Tekken 3
Tom Clancy’s Rainbow Six
Twisted Metal
Wild Arms
Samsung Galaxy Note 9

T-Mobile G1LG Optimus OneHTC Evo 3DHuawei Ascend Y300Huawei Honor 2Huawei Honor 3CSony Xperia Z UltraHonor 4XAlcatel 6045Y (5.5")Lenovo A6000LG F60VF Smart Prime 6LG G3Sony M2MS Lumia 550Sony Z3Alcatel 6039YLenovo K6 NoteXiaomi Note 4

Odpovědět