Přidej se

Geocaching - kdo hraje? :)

Libovolný pokec na jakékoliv téma
Odpovědět
Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Geocaching - kdo hraje? :)

Příspěvek od Exp »

Znáte, hrajete? :) Pro ty kdo neví, tak je to největší celosvětová hra na hledání pokladů. Vytvoříte si účet na webu geocaching.com, nainstalujete aplikaci do mobilu a vyrazíte do přírody hledat poklad. GPS vás navede na místo, kde je skrytá krabička. V ní jsou věci na výměnu, lookbook (kam zapíšete svoji přezdívku a datum) a pak zaznamenáte nález na webu.

Vždycky to šlo tak nějak mimo mě, ale nedávno jsem to zkusil a docela fajn. :) Dejte vědět sem do vlákna svoje zkušenosti, jak často hledáte, jestli vás to baví, nějaký tajný tipy, zajímavosti apod.

Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

Uživatelský avatar
Puget
Příspěvky: 2001
Registrován: 18. 1. 2013 20:38
Zařízení: Apple iPhone X
Firmware: iOS 12.4
Operátor: China Unicom

Re: Geocaching - kdo hraje? :)

Příspěvek od Puget »

Jsem si to z nudy stáhl :D ať mám co na práci odpoledne
Je-li tu na fóru můj příspěvek s nějakou ROM, kterou jsem dlouho od té doby co vyšla nová verze neaktualizoval / nepřidal nový odkaz dejte mi prosím vědět na mail. Všechno ostatní pište formou soukromé zprávy (SZ).

Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: Geocaching - kdo hraje? :)

Příspěvek od Exp »

Super, tak pak dej vědět co bylo v úplně tom prvním cos našel. :D
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

Uživatelský avatar
Puget
Příspěvky: 2001
Registrován: 18. 1. 2013 20:38
Zařízení: Apple iPhone X
Firmware: iOS 12.4
Operátor: China Unicom

Re: Geocaching - kdo hraje? :)

Příspěvek od Puget »

No hledal jsem to tak 10 minut než jsem to vzdal :D prej to má být ve výšce hrudníku za stěnou, ale tam byl kolem maximálně po pas vysoký živý plot a žádná stěna :D musel jsem pak jet domů kvůli pračce, takže mám aspoň další výmluvu proč jsem to vzdal :D

Moc jich tu kolem ale není, ale jestli budu mít čas tak se kouknu po nějaký jiný. Cos našel ty?
Je-li tu na fóru můj příspěvek s nějakou ROM, kterou jsem dlouho od té doby co vyšla nová verze neaktualizoval / nepřidal nový odkaz dejte mi prosím vědět na mail. Všechno ostatní pište formou soukromé zprávy (SZ).

Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: Geocaching - kdo hraje? :)

Příspěvek od Exp »

Já jsem měl v první hračky z kinder vajíček (Batman se hodil :D) a nějaký reklamní propisky. Uvidím co bude dál. :)
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

Odpovědět