Přidej se

Android road show

Libovolný pokec na jakékoliv téma
Uživatelský avatar
mitsuu84
Příspěvky: 9831
Registrován: 24. 4. 2013 13:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note 9
Firmware: Android 9
Operátor: Vodafone
Bydliště: Jihomoravský kraj :)
Kontaktovat uživatele:

Android road show

Příspěvek od mitsuu84 »

Android Road Show 2013:
Android Road Show 2014:

Určitě jste o ní už slyšely.Jedná se o setkání fanoušků androida,kde si můžete prohlídnout a vyzkoušet novinky ze světa smartphonů a tabletů.Na akci je taky plno přednášek,rozhovorů,možností zakoupit špičových modelů se slevou,ale taky soutěží o nový smartphony atd.V letošním roce se soutěží o ceny v hodnotě přes 80tis a jedná se o mobily HTC One,Samsung galaxy S4 a Oppo R817.Více info kdy,kde a jak se o mobil dá soutěžit je TADY

Na Android Road Show je pro omezený počet míst nutné se REGISTROVAT ,ale registrace je zdarma.Možno taky využít na dopravu jízdomat na serveru http://www.jizdomat.cz/.

Kde se Android Road Show bude konat:

Obrázek

Brno – 1. června (shrnutí už proběhlé show TADY )
Praha - 15. června (shrnutí už proběhlé show TADY )
Pardubice – 22. června
Plzeň – 7. září
Ostrava – 28. září
České Budějovice – 19. října
Hradec Králové – 9. listopadu

Na každé android road show vás čeká bohatý program a určitě si vybere každý.Například přednášky a rozhovory s experty v oboru,hrací koutek pro pařmeny,Hi-Tech koutek,Miss Android RoadShow 2013 a samozdřejmě nesmí chybět sladké občerstvení pro každého :lol: A jelikož partnerem je i e-shop Levné smartphony.cz ,můžete si vyzkoušet i smartphony,který u nás ještě nepotkáte,nebo nejsou běžně v obchodech k vidění ;)

Chystáte se letos někdo na nějakou Android Road Show podívat?Byl ste někdo třeba loňské?Mě osobně to lákalo už loni,ale nebyl nějak čásek a hlavně vše je z ruky.Letos pokud by to klaplo,viděl bych to až na Budějky 19.10 :lol:

Kompletní informace najdete na Světu Androida
Naposledy upravil(a) mitsuu84 dne 22. 6. 2013 18:04, celkem upraveno 1 x.
Samsung Galaxy Note 9

T-Mobile G1LG Optimus OneHTC Evo 3DHuawei Ascend Y300Huawei Honor 2Huawei Honor 3CSony Xperia Z UltraHonor 4XAlcatel 6045Y (5.5")Lenovo A6000LG F60VF Smart Prime 6LG G3Sony M2MS Lumia 550Sony Z3Alcatel 6039YLenovo K6 NoteXiaomi Note 4

Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: Android road show 2013

Příspěvek od Exp »

Já jsem na této akci ještě nebyl a letos nebyl čas, tak jsem to propásnul (Brno). :) Všude jinde to mám dost daleko. Ale třeba příště. :) Mohli by jsme tam pak dát někde sraz třeba. :)
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

michalkalensky
Neregistrovaný uživatel

Re: Android road show 2013

Příspěvek od michalkalensky »

Já příští rok taky pojedu :D
Sraz klidně mužeme :D Mimochodem kolik vám je ? :D

Uživatelský avatar
mitsuu84
Příspěvky: 9831
Registrován: 24. 4. 2013 13:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note 9
Firmware: Android 9
Operátor: Vodafone
Bydliště: Jihomoravský kraj :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Android road show 2013

Příspěvek od mitsuu84 »

to Exp:Já to mám "daleko" na všechny road show,ale vím že bylo aj hlasování o města,kde to bude :lol: .A co sem tak pročítal loni a letos tu Brněnskou,to shrnutí,tak to nemusí bejt špatný :)
Samsung Galaxy Note 9

T-Mobile G1LG Optimus OneHTC Evo 3DHuawei Ascend Y300Huawei Honor 2Huawei Honor 3CSony Xperia Z UltraHonor 4XAlcatel 6045Y (5.5")Lenovo A6000LG F60VF Smart Prime 6LG G3Sony M2MS Lumia 550Sony Z3Alcatel 6039YLenovo K6 NoteXiaomi Note 4

Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: Android road show 2013

Příspěvek od Exp »

To jo no. :) Taky bych se na to chtěl někdy podívat. Snad to výjde příští rok.
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

michalkalensky
Neregistrovaný uživatel

Re: Android road show 2013

Příspěvek od michalkalensky »

Tak už se to zase blíží ale nejlépe bych aby to bylo blízko mého bydliště třeba Liberec,Semily,Jičín,Trutnov ale to určitě bohužel zase nebude a tak se 21.6 vydávám do Prahy na RoadShow a premium na měsíc zaplaceno takže budu VIP :lol:

Uživatelský avatar
syntaxicek
Příspěvky: 575
Registrován: 23. 4. 2013 10:48
Bydliště: Praha

Re: Android road show 2013

Příspěvek od syntaxicek »

Už jsem měl namířeno do Ostravy ale jsem nemocný tak to nevyšlo, no sere mě to nehorázné, google glass, drony..

michalkalensky
Neregistrovaný uživatel

Re: Android road show 2013

Příspěvek od michalkalensky »

Tak už se to blíží :) A dokonce v Ostravě byla i tombola ale v Praze prý nebude z nedostatku cen :?

Uživatelský avatar
mitsuu84
Příspěvky: 9831
Registrován: 24. 4. 2013 13:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note 9
Firmware: Android 9
Operátor: Vodafone
Bydliště: Jihomoravský kraj :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Android road show

Příspěvek od mitsuu84 »

Po zastávkách v Ostravě (31.5.2014) a Praze (21.6.2014) je prázdninovou pauza.Již brzy však spustí hlasování a vy sami budete moci rozhodnout,kde další Road show bude.Na výběr bude až 50 největších měst v ČR z nichž se vyberou ta,která Android Road Show navštíví na podzim ;) Veškeré info na Android road show webu

Informace,fotky atd o již proběhlejch Road show 2014 z portálu Svět androida:
Ostrava 31. 5. 2014
Praha 21. 6. 2014
Samsung Galaxy Note 9

T-Mobile G1LG Optimus OneHTC Evo 3DHuawei Ascend Y300Huawei Honor 2Huawei Honor 3CSony Xperia Z UltraHonor 4XAlcatel 6045Y (5.5")Lenovo A6000LG F60VF Smart Prime 6LG G3Sony M2MS Lumia 550Sony Z3Alcatel 6039YLenovo K6 NoteXiaomi Note 4

michalkalensky
Neregistrovaný uživatel

Re: Android road show

Příspěvek od michalkalensky »

Tak jsem na dvou fotkách a dokonce jsem i v televizi vidět z dálky v pořadu applikace :D

Odpovědět