Přidej se

autostart aplikace

Samsung Galaxy S10, S10e, A70, A50, A40, A20e atd.
Uživatelský avatar
LukasA
Příspěvky: 388
Registrován: 6. 1. 2014 22:20
Zařízení: Huawei Ascend y300
Firmware: Náhodná KitKat ROM
Operátor: O2

Příspěvek od LukasA »

Toto nejsou Windows a proto systém volnou paměť využívá k cachovani aplikaci, proto je vždy tak malo RAM
Mám malo aplikaci - tomuto výroku bych se vyhnul, většinou lidi totiž mívají jen par aplikaci ale same nenazrane, viz. FB, FBmessenger nebo dokonce zbytečné RAM plniče jako např. antiviry, cleanery a taskillery, apod.

robertBA
Příspěvky: 20
Registrován: 3. 9. 2013 8:20
Zařízení: Y300
Firmware: CyanogenMod 10.1
Operátor: O2

Příspěvek od robertBA »

Blbé Windows, múdry android, nenažrané aplikácie. Mám návrh: ide Nový rok, ideálny čas dať si záväzok prestať s tým. Už aj preto, že minimálne s tým Windows nebudeme vyzerať ako papagájovia. Okrem toho je to už dávno blbosť.

Uživatelský avatar
LukasA
Příspěvky: 388
Registrován: 6. 1. 2014 22:20
Zařízení: Huawei Ascend y300
Firmware: Náhodná KitKat ROM
Operátor: O2

Re: autostart aplikace

Příspěvek od LukasA »

@robertBA nějak nechápu o co ti jde. Tobě vadí že jsem jako přirovnání použil windows? Rozhodně si nemyslím že windows jsou hloupé když nedělají cachování aplikací, ale chtěl jsem prostě poukazat na fakt že z windows jsou lidi zvyklý mít prázdnou RAM a když v androidu viděj plno tak se vždy zděsí co se děje a hned si myslí že tam např. mají vir a začnou si tam stahovat RAM cleanery, task killery, Antiviry a podobnou havěť
Myslím si že hned zbytečně startuješ, můj výrok nikoho nebo nic neuráží, ale někdo si přesto našel důvod proti mě vyrazit

robertBA
Příspěvky: 20
Registrován: 3. 9. 2013 8:20
Zařízení: Y300
Firmware: CyanogenMod 10.1
Operátor: O2

Příspěvek od robertBA »

S veľkým ospravedlnením beriem svoj príspevok späť. S tvojím vysvetlením vidím teraz tvoj príspevok inak. Spôsob akým si použil prirovnanie k Windows si pre mňa v Android komunite výnimka. Z diskusií na tomto fóre mi príde, že mnohí svoju neznalosť a neschopnosť administrovať svoj Windows zamieňajú za vlastnosť. A to používajú ako argument. Ešte raz pardón. K pamäti: tiež mi nie je jasné, prečo chce niekto najrýchlejšiu pamäte v telefóne mať prázdnu.

Odpovědět