Přidej se

Sony Xperia Z Ultra

LG, Sony, Pixel, Lenovo, Alcatel, OnePlus a další značky.
Uživatelský avatar
mitsuu84
Příspěvky: 9831
Registrován: 24. 4. 2013 13:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note 9
Firmware: Android 9
Operátor: Vodafone
Bydliště: Jihomoravský kraj :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Sony Xperia Z Ultra

Příspěvek od mitsuu84 »

Jo jo máš naprostou pravdu ShockeyCzT,Už sem to taky našel.Ale do unlocku se zatím pouštět nebudu :lol:
Samsung Galaxy Note 9

T-Mobile G1LG Optimus OneHTC Evo 3DHuawei Ascend Y300Huawei Honor 2Huawei Honor 3CSony Xperia Z UltraHonor 4XAlcatel 6045Y (5.5")Lenovo A6000LG F60VF Smart Prime 6LG G3Sony M2MS Lumia 550Sony Z3Alcatel 6039YLenovo K6 NoteXiaomi Note 4

Uživatelský avatar
davehanz
Příspěvky: 1247
Registrován: 26. 11. 2012 20:01
Zařízení: iPhone 5,5s,SE,8
Firmware: iOS 10.3.3, iOS11,12
Operátor: Vodafone
Bydliště: Kyjov

Re: Sony Xperia Z Ultra

Příspěvek od davehanz »

No já bych to pochopil tak, jak sem napsal :-D
Naše forum, vaše forum :-)

Uživatelský avatar
mitsuu84
Příspěvky: 9831
Registrován: 24. 4. 2013 13:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note 9
Firmware: Android 9
Operátor: Vodafone
Bydliště: Jihomoravský kraj :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Sony Xperia Z Ultra

Příspěvek od mitsuu84 »

Pač sehnat něco v ČR v obchodech (neberu e-shopy,kde sem ta něco maj ale za nehorázný ceny),rozhodl sem se objednat na Xperii věci z tvc-mall.

TPU Gel Case Cover Blue za 29 Kč

Obrázek

Black Glossy Folio Leather Wallet Case za 83 Kč

ObrázekObrázekObrázek

Explosion-proof Tempered Glass LCD Screen (sklo odolný místo folie) za 78 Kč

Obrázek

Ještě uvažuju o magnetické nabíječce a pouzdru/krytu s 5000 mAh baterkou :D
Samsung Galaxy Note 9

T-Mobile G1LG Optimus OneHTC Evo 3DHuawei Ascend Y300Huawei Honor 2Huawei Honor 3CSony Xperia Z UltraHonor 4XAlcatel 6045Y (5.5")Lenovo A6000LG F60VF Smart Prime 6LG G3Sony M2MS Lumia 550Sony Z3Alcatel 6039YLenovo K6 NoteXiaomi Note 4

Uživatelský avatar
ShockeyCzT
Příspěvky: 1166
Registrován: 4. 9. 2013 10:30
Zařízení: Samsung Galaxy S6, Nvidia BOOM Tablet
Firmware: 5.1.1
Operátor: Vodafone
Bydliště: Praha

Re: Sony Xperia Z Ultra

Příspěvek od ShockeyCzT »

Ta magneticka nabikecka je fajn kvuli krytkam
Telefon: LG G3 32GB
ROM: Resurrection Lollipop V5.4.2
Tablet: Nvidia Shield Tablet 16GB
ROM: STOCK Lollipop 5.0.1

Uživatelský avatar
mitsuu84
Příspěvky: 9831
Registrován: 24. 4. 2013 13:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note 9
Firmware: Android 9
Operátor: Vodafone
Bydliště: Jihomoravský kraj :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Sony Xperia Z Ultra

Příspěvek od mitsuu84 »

Právě proto.Někde ju dávaj do origo balení,ale zas nedávaj sluchátka.Já dostal premiový sluchátksa,ale ten magnetickej dock ne a ten bych ocenil víc jak sluchátka.

Co říkáš na tohle https://www.tvc-mall.com/details/Black- ... C6806-03A/
Samsung Galaxy Note 9

T-Mobile G1LG Optimus OneHTC Evo 3DHuawei Ascend Y300Huawei Honor 2Huawei Honor 3CSony Xperia Z UltraHonor 4XAlcatel 6045Y (5.5")Lenovo A6000LG F60VF Smart Prime 6LG G3Sony M2MS Lumia 550Sony Z3Alcatel 6039YLenovo K6 NoteXiaomi Note 4

Uživatelský avatar
ShockeyCzT
Příspěvky: 1166
Registrován: 4. 9. 2013 10:30
Zařízení: Samsung Galaxy S6, Nvidia BOOM Tablet
Firmware: 5.1.1
Operátor: Vodafone
Bydliště: Praha

Re: Sony Xperia Z Ultra

Příspěvek od ShockeyCzT »

nikde nedavaj magnetickou nabijecku v baleni to dostala jen novinarska verze... jako kapacita baterie se neztrati ale pocitej s tim ze to bude pak docela tezkej a tlustej macek :D


edit: kazdopadne nevim jak to ma z1 U ale moje z1 mela v zakladu nalepeny folie jestli tam nic nemas doporucuju urcite to sklo za prvy lepsi a snadnejsi instalace a za druhy vydrzi vic ja si ted dal na g3 a maximalni spokojenost
Telefon: LG G3 32GB
ROM: Resurrection Lollipop V5.4.2
Tablet: Nvidia Shield Tablet 16GB
ROM: STOCK Lollipop 5.0.1

Uživatelský avatar
mitsuu84
Příspěvky: 9831
Registrován: 24. 4. 2013 13:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note 9
Firmware: Android 9
Operátor: Vodafone
Bydliště: Jihomoravský kraj :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Sony Xperia Z Ultra

Příspěvek od mitsuu84 »

Tak to je možný,že ten dock byl jen v novinářským balení.Se po tom nějak nepátral.jen vím že ěli dock a neměli sluchátka a já je tam měl s nálepkou premium headset.S tím že s pouzdrem by to byl macek taky souhlasím,al zas to je skladnější jak mětk tomu píchlej power bank.
Samsung Galaxy Note 9

T-Mobile G1LG Optimus OneHTC Evo 3DHuawei Ascend Y300Huawei Honor 2Huawei Honor 3CSony Xperia Z UltraHonor 4XAlcatel 6045Y (5.5")Lenovo A6000LG F60VF Smart Prime 6LG G3Sony M2MS Lumia 550Sony Z3Alcatel 6039YLenovo K6 NoteXiaomi Note 4

Uživatelský avatar
mitsuu84
Příspěvky: 9831
Registrován: 24. 4. 2013 13:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note 9
Firmware: Android 9
Operátor: Vodafone
Bydliště: Jihomoravský kraj :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Sony Xperia Z Ultra

Příspěvek od mitsuu84 »

Tak nakonec sem objednal věci na Xperii v ČR přes e-shop JH Mobil.Objednal sem si pouzdro,zadní gumovej kryt a folii.Nečekám že to bude nějaká valná kvalita,ale za ty prachy dobrý a učel to splní ;)

Obrázek

Pouzdro,cena 46 Kč

ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek

Zadní gumovej kryt,cena 37 Kč

ObrázekObrázek

Folie na displej,cena 31 Kč

Obrázek


Jinak po tejdnu pužívání Xperie,sem maximálně spokojenej.Baterka v pohodě vydrží den až dva dle používání a ten displej je prostě paráda :D .A celkově je na tom telefon s výkonem suprově a ještě se mi nestalo že by se u něčeho zasekl a nebo zamrzl.A včera na pivku když vedle Z Ultra položila kámoška SE x10 mini,tak ta mini vypadala jak hračka pro panenky se svým 2.6" displejíčkem :lol: .
Samsung Galaxy Note 9

T-Mobile G1LG Optimus OneHTC Evo 3DHuawei Ascend Y300Huawei Honor 2Huawei Honor 3CSony Xperia Z UltraHonor 4XAlcatel 6045Y (5.5")Lenovo A6000LG F60VF Smart Prime 6LG G3Sony M2MS Lumia 550Sony Z3Alcatel 6039YLenovo K6 NoteXiaomi Note 4

Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: Sony Xperia Z Ultra

Příspěvek od Exp »

Parádní ceny. :) Za 114 kč pouzdro, kryt a fólie...luxus. :) Jak říkáš, ať už je kvalita jaká chce, svůj účel to splní dobře.
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

Uživatelský avatar
mitsuu84
Příspěvky: 9831
Registrován: 24. 4. 2013 13:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note 9
Firmware: Android 9
Operátor: Vodafone
Bydliště: Jihomoravský kraj :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Sony Xperia Z Ultra

Příspěvek od mitsuu84 »

Právě že ceny luxus,tak sem se zatím vykašlal na objednávání z Ebay a podobně,kde to trvá dlouho a vzal z toho JH Mobilu.A jak kryt tak to pouzdro vypadaj dobře,všechny výřezy to má tam,kde maj bejt atd.Takže já sem spokojenej a chvilu to snad i vydrží :D

EDIT: Ovšem nejvíc sem byl vysmátej v T-Debil prodejně,kde kolega si šel pro novou sim a já se je tak zeptal,jestli nemaj nějakej obal na tohodle prcka.A prodavač vypleštil oči a prej co že to je?A já sony Xperia Z Ultra a on že paráda a proč tak velkej mobil?A já že sem měl 5" a uvažoval sem o tabletu a nakonec sem vzal něco mezi tím,abych měl jen jeden přístroj.A on ahaa,na tehle model ještě nejsem připravení,takže obaly a nic nemáme.A to je parametrově podobný Xperii Z bo Z1?Říkám že jo,že toe Xperie Z ale ve větším provedení.Jako byl z toho nadšenej,že prej můžu telefonovat a tabletovat na jednom stroji a když sem mu řek cenu,tak nechápal,že toe tak levný.Tyo já neměl to srdce mu říct že je blb,že to je rok starej model a pokud na to neměli doted nic,tak už ani mět nebudou :D .Byl z něj pomalu nadšenější jak já :lol:

I když podobně na mě čuměli a nevěděli co toe za smartphone všude v obchodech,teda až na Sony Centrum,tam aspon hned věděl o co jde a co toe za model atd.Sem si připadal jak kdybych z kapsy vytahoval mimozemštana :D
Samsung Galaxy Note 9

T-Mobile G1LG Optimus OneHTC Evo 3DHuawei Ascend Y300Huawei Honor 2Huawei Honor 3CSony Xperia Z UltraHonor 4XAlcatel 6045Y (5.5")Lenovo A6000LG F60VF Smart Prime 6LG G3Sony M2MS Lumia 550Sony Z3Alcatel 6039YLenovo K6 NoteXiaomi Note 4

Odpovědět