Přidej se

Xperia Z1 compact - notifikační dioda a stamina režim

LG, Sony, Pixel, Lenovo, Alcatel, OnePlus a další značky.
craner
Příspěvky: 16
Registrován: 14. 4. 2015 9:42

Xperia Z1 compact - notifikační dioda a stamina režim

Příspěvek od craner »

Ahoj,
nevim jestli se to tu uz neresilo, ale nic jsem nenasla. Pri rezimu Stamina nefunguje notifikacni dioda, je nejaka appka, ktery to zvladne i pri rezimu stamina? (bez rootu)..neco co nekomu fungovalo?
diky moc

Uživatelský avatar
ShockeyCzT
Příspěvky: 1166
Registrován: 4. 9. 2013 10:30
Zařízení: Samsung Galaxy S6, Nvidia BOOM Tablet
Firmware: 5.1.1
Operátor: Vodafone
Bydliště: Praha

Xperia Z1 compact - notifikační dioda a stamina režim

Příspěvek od ShockeyCzT »

teda ty chces po mobilu veci :D koukni do nastaveni toho rezimu jestli tam nejde zapnout a jestli to tam neni mas smulu stamina rezim setri bateri tak je to celkem logicky

a dalsi vec skoro vsechny upravy systemu vcetne tech co vyzadujes bez rootu proste nejde
Telefon: LG G3 32GB
ROM: Resurrection Lollipop V5.4.2
Tablet: Nvidia Shield Tablet 16GB
ROM: STOCK Lollipop 5.0.1

craner
Příspěvky: 16
Registrován: 14. 4. 2015 9:42

Xperia Z1 compact - notifikační dioda a stamina režim

Příspěvek od craner »

pardooon, mam prvni smartphone, takze dotazu tady ode me jeste asi bude hromada :D mejte se mnou trpelivost prosim ;)
je tam nastaveni "Aplikace aktivni v pohotovostnim rezimu", kdyz tam ale nejakou aplikaci pridam (ve ktere se nastavuje dioda - barvy a rychlost blabla) tak to stejne nefunguje :(

Uživatelský avatar
ShockeyCzT
Příspěvky: 1166
Registrován: 4. 9. 2013 10:30
Zařízení: Samsung Galaxy S6, Nvidia BOOM Tablet
Firmware: 5.1.1
Operátor: Vodafone
Bydliště: Praha

Xperia Z1 compact - notifikační dioda a stamina režim

Příspěvek od ShockeyCzT »

joo matne si vzpominam ze tam sli nejak nastavit vyjimky... nemas tam moznost ty aplikace treba zaskrtnout?
Telefon: LG G3 32GB
ROM: Resurrection Lollipop V5.4.2
Tablet: Nvidia Shield Tablet 16GB
ROM: STOCK Lollipop 5.0.1

craner
Příspěvky: 16
Registrován: 14. 4. 2015 9:42

Xperia Z1 compact - notifikační dioda a stamina režim

Příspěvek od craner »

V tom "Aplikace aktivni v pohotovostnim rezimu"?
ano jak jsem psala predtim: "je tam nastaveni "Aplikace aktivni v pohotovostnim rezimu", kdyz tam ale nejakou aplikaci pridam (ve ktere se nastavuje dioda - barvy a rychlost blabla) tak to stejne nefunguje :("

nefunguje mi to ikdyz tam tu appku pridam..mozna tam musim pridat neco jineho? neco co spravuje diodu primo v tel..? nevim

stano911
Příspěvky: 1
Registrován: 17. 5. 2015 9:30

Re: Xperia Z1 compact - notifikační dioda a stamina režim

Příspěvek od stano911 »

Mne funguje notifikačná dióda v stamina móde úplne normálne a bez problémov. Podotýkam nemám root ani žiadne špeciálne aplikácie a nastavenia aby mi to fungovalo. Mám to tak od kúpy smartfónu.

craner
Příspěvky: 16
Registrován: 14. 4. 2015 9:42

Re: Xperia Z1 compact - notifikační dioda a stamina režim

Příspěvek od craner »

tak to je zvlastni :( taky nemam root ani nic dalsiho a dioda nefunguje..nebo funguje, ale nemuzu si nastavit intenzitu blikani apod (to ze blikne jednou za 5 vterin je mi k nicemu, abych si vsimla ze mi neco prislo) - jedine s pouzitim instalovane aplikace, ale to zu zase nefunguje ve stamnii.

Odpovědět