Přidej se

Huawei Ascend G630 - obecná diskuze

Diskuze, zkušenosti, rady, návody, firmware.
Uživatelský avatar
mitsuu84
Příspěvky: 9831
Registrován: 24. 4. 2013 13:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note 9
Firmware: Android 9
Operátor: Vodafone
Bydliště: Jihomoravský kraj :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Huawei Ascend G630 - obecná diskuze

Příspěvek od mitsuu84 »

Poslední komentáře na téma Při vypnutým displeji nechodí notifikace atd přesunuty do samostatnýho tématu TADY ;)
Samsung Galaxy Note 9

T-Mobile G1LG Optimus OneHTC Evo 3DHuawei Ascend Y300Huawei Honor 2Huawei Honor 3CSony Xperia Z UltraHonor 4XAlcatel 6045Y (5.5")Lenovo A6000LG F60VF Smart Prime 6LG G3Sony M2MS Lumia 550Sony Z3Alcatel 6039YLenovo K6 NoteXiaomi Note 4

marcuzs13
Příspěvky: 5
Registrován: 4. 8. 2014 20:02
Zařízení: Huawei ascend G630
Operátor: Vodafone

Re: Huawei Ascend G630 - obecná diskuze

Příspěvek od marcuzs13 »

Zdravím tak sem pročítal téma a nakonec jsem telefon taky pořídil a zatím velká spokojenost at už s hrami, fotkami i večer atd. časem se ještě ozvu.¨
MÁM MENŠÍ PROBLÉM
-založil bych téma ale nevím jak, nejde se mi připojit k domácí wi-fi ale free atd. u souseda jdou nevíte jak na to? Na internetu jsem viděl hodně příspěvků s podobným problémem, ale nikde řešení

Napíšu heslo ale pořád svítí OVĚŘOVÁNÍ... a internet nejde mohl by někdo rychle pomoct?

Uživatelský avatar
mitsuu84
Příspěvky: 9831
Registrován: 24. 4. 2013 13:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note 9
Firmware: Android 9
Operátor: Vodafone
Bydliště: Jihomoravský kraj :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Huawei Ascend G630 - obecná diskuze

Příspěvek od mitsuu84 »

Vítej.Problém bude v nastavení wifi routru nejspíš.Dělalo mi to taky jednou u někoho na návštěvě (jinde mi to šlo) a měli nějaký zabezpečení/šifrování nebo co.
Samsung Galaxy Note 9

T-Mobile G1LG Optimus OneHTC Evo 3DHuawei Ascend Y300Huawei Honor 2Huawei Honor 3CSony Xperia Z UltraHonor 4XAlcatel 6045Y (5.5")Lenovo A6000LG F60VF Smart Prime 6LG G3Sony M2MS Lumia 550Sony Z3Alcatel 6039YLenovo K6 NoteXiaomi Note 4

Uživatelský avatar
Tao
Příspěvky: 26
Registrován: 31. 7. 2014 11:29
Zařízení: Xiaomi Redmi Note 4 Global
Operátor: O2

Re: Huawei Ascend G630 - obecná diskuze

Příspěvek od Tao »

Ak nejde na domacej wifi tak pozri router ci nemas zapnutý pristup podla mac adresy.
Ak ti ide vsetko okrem nového mobilu tak bude problém t tam

marcuzs13
Příspěvky: 5
Registrován: 4. 8. 2014 20:02
Zařízení: Huawei ascend G630
Operátor: Vodafone

Re: Huawei Ascend G630 - obecná diskuze

Příspěvek od marcuzs13 »

no ja resetoval router do tovar.nastaveni a znovu pripojil.d PC den ale uz nejde ani sestrina xperia připojit, mužu se zeptat co přesněji v tom macu

Uživatelský avatar
Tao
Příspěvky: 26
Registrován: 31. 7. 2014 11:29
Zařízení: Xiaomi Redmi Note 4 Global
Operátor: O2

Re: Huawei Ascend G630 - obecná diskuze

Příspěvek od Tao »

nastavenia su rozne podla routera, kontrolu pristupu,
- Wireless lan - Acces control - Enable Mac Address Filter (mozes skusit vypnut a skusit sa pripojit, pojde sa pripojit kazdemu zariadeniu kde je nastavene spravne heslo)
- ak tebe aj sestre mobil bude fungovat tak bol problem tam a mozes to znovu zapnut ale nemusis

-ak to zapnes musis tam popridavat MAC adresu (jedinecna adresa zariadenia) kazdeho zariadenia ktore sa bude do wifi pripajat, mobil, notebook, tablet, cokolvek ...
- bud to povpisujes rucne alebo pozapinas dane zariadenia, v routri sa prepnes do "Station list" tam ti zobrazi vsetky MAC ktore sa pokusaju aktualne pripojit do wifi a jednoducho ich tam popridavas

Uživatelský avatar
myg74
Příspěvky: 663
Registrován: 1. 10. 2013 12:39
Zařízení: Lenovo P70-A
Firmware: zatím S133
Operátor: T-Debile
Bydliště: u mé lásky

Re: Huawei Ascend G630 - obecná diskuze

Příspěvek od myg74 »

Tohle by mohlo byt taky samostatný vlákno !!!!!!

marcuzs13
Příspěvky: 5
Registrován: 4. 8. 2014 20:02
Zařízení: Huawei ascend G630
Operátor: Vodafone

Re: Huawei Ascend G630 - obecná diskuze

Příspěvek od marcuzs13 »

už jsem z toho s nervama docela v .... :D:D freewifi jde u souseda taky :| :| :| jen doma nic
Přílohy
fotka2
fotka2
fotka
fotka

kratales
Příspěvky: 48
Registrován: 3. 8. 2014 9:21
Zařízení: Huawei G630
Firmware: B112 Vodafone
Operátor: Tesco Mobile

Re: Huawei Ascend G630 - obecná diskuze

Příspěvek od kratales »

Chtěl bych se zeptat, má cenu dělat tu optimalizaci telefonu přes appku správce zařízení? Nebo je to podobná chujovina jako antivir pro android?

// Jinak moje zkušenosti po pár dnech používání jsou naprosto výborné. Zpočátku než jsem telefon zapnul a i chvilku potom jsem jako bývalá Samsung ovce litoval toho, že jsem znovu nekoupil S3, tedy jeho nástupce S3 Neo. Nyní jsem ale rád, že jsem tak neučinil, protože za ty peníze je G630 boží. Telefon je opravdu velice velice svižný, tohle jsem u Samsungu fakt neznal. Než jsem otevřel kontatky nebo zprávy, tak tam bylo klidně i několikasekundová prodleva, tady jde všechno okamžitě. Jediná věc, která se mi u Samsungu líbila více byl Super AMOLED, u G630 mi displej připadá trošku vybledlý. Pak mě trošku mrzí i nevyměnitelná baterie, která se musí v rámci záruky vyměnit v servisu. Ale ve všem ostatním u mě G630 vede a drtivě poráží S3!

Uživatelský avatar
myg74
Příspěvky: 663
Registrován: 1. 10. 2013 12:39
Zařízení: Lenovo P70-A
Firmware: zatím S133
Operátor: T-Debile
Bydliště: u mé lásky

Re: Huawei Ascend G630 - obecná diskuze

Příspěvek od myg74 »

Tak jsem aktualizoval na b126 Movistar (Telefónica) a zatím dobrý. Muj pocit je zatím dobrý ( rychlost a úbytek baterky),uvidíme dál.

Odpovědět