Přidej se

Uživatelské recenze - Huawei Ascend G630

Diskuze, zkušenosti, rady, návody, firmware.
Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Uživatelské recenze - Huawei Ascend G630

Příspěvek od Exp »

Téma pro přidávání recenzí ke smartphonu Huawei Ascend G630. :) Napište plusy, mínusy, své vlastní zkušenosti, co se vám na telefonu líbí nebo nelíbí apod. Recenze nemusí být nijak dlouhá, stačí klidně tak jste zvyklí třeba z Heuréky, Zbozi.cz apod.

Poznámka: Toto vlákno není určeno k řešení problémů nebo všeobecné diskuzi o telefonu, ale výhradně pro psaní recenzí na tento telefon. Kompletní recenzi napište do jednoho příspěvku. Nezapomeňte, že pokud budete chtít do recenze doplnit nějaké další informace nebo cokoliv upravit, můžete editovat vlastní příspěvěk. ;)
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

Uživatelský avatar
syntaxicek
Příspěvky: 575
Registrován: 23. 4. 2013 10:48
Bydliště: Praha

Re: Uživatelské recenze - Huawei Ascend G630

Příspěvek od syntaxicek »

Kamarád si ho teď pořizuje, tak si s nim po prázdninách pohraju a něco napíšu. :)

Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: Uživatelské recenze - Huawei Ascend G630

Příspěvek od Exp »

Dobrej nápad. :) A hlavně ho pak nezapomeň nasměrovat sem k nám na fórum. :)
A tady už prosím jen k tématu - viz informace v prvním příspěvku, ať to tady zbytečně nezahltíme.
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

Uživatelský avatar
myg74
Příspěvky: 663
Registrován: 1. 10. 2013 12:39
Zařízení: Lenovo P70-A
Firmware: zatím S133
Operátor: T-Debile
Bydliště: u mé lásky

Re: Uživatelské recenze - Huawei Ascend G630

Příspěvek od myg74 »

HUAWEI G630: je po g300 a Y300 můj třetí telefon téhle značky a pokaždé to byl skok o hodně kupředu a hlavně vždy za cenu kolem 4tisic( když jsem starý poslal dál, tak doplatek cca2tisice). Jelikož me žádný nezklamal byla volba víceméně jasná 8-)

Po rozbalení krabičky, která je u techle "levných " Huawei standard jsem nalezl kabel USB,nabijecku a manuál.... A to nejdůležitější....novyho "MILÁŠKA".
Už na prodejně jsem ze sebe udělal znalce když jsem začal reklamovat ze chybí baterie :-) , nechybela ,je zabudovaná!!!! Nevěděl to ani prodejce takže jsme se mohli navzájem zasmat.

Po prvním spuštění a nastavení gugl serepeticek na me jukl na můj zvyk luxusní displej. 5 palců je dost ale za tu chvíli co ho mám mi to už ani nepřijde a je to fakt o zvyku.

PROSTŘEDÍ je de facto stejný jak u y300 a po instalaci Nova launcheru úplně. Android 4.3 na tomhle modelu šlape jak hodinky, odezva je rychlá. Žádný zásek ani restart. V antutu jsem naměřil 16008 bodu a ikdyz nevím co to znamená jsem spokojeny.

HRY jako Modern Combat 4 , FIFA14 atd jedou bez sebe menšího zaváhání.

FOTOAPARAT je taky o dost lepší než Y300 a přispívá tomu i Vysoké rozlišení displeje.

BATERIE drží cely den při vyšším vytížení. Pokud je jen v pohotovosti a základní úkony vydrží i dva dny,což ale u me nehrozí.

SIM kartu je nutno upravit na MICRO!!!!!!
Další poznatky doplnim
Naposledy upravil(a) myg74 dne 8. 7. 2014 23:38, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Termoxin
Příspěvky: 19
Registrován: 8. 12. 2012 21:36
Zařízení: Huawei Ascend G630
Operátor: O2

Re: Uživatelské recenze - Huawei Ascend G630

Příspěvek od Termoxin »

Zdravím,
po prvom dni strávenom s "novým miláškem" sa aj ja s vami podelím.

Pre mňa podstatná vec: na obrázku vyzerá horšie, ako vyzerá naozaj. Jeho dizajn je veľmi pekný, zadná strana je síce trochu prázdna, avšak pri hranách sú štýlové záhyby, vďaka ktorým sa aj lepšie drží aj lepšie vyzerá.

Výkon: Oproti G300 neskutočný posun. Všetko čo stiahnem ide naplno, krásne plynule. Na obrovskom displeji to vyzerá ešte lepšie, aj keď sa mi zdá že farby nie sú moc saturované, ale všimne si to len málokto, keďže som pred pár mesiacmi testoval mobilné telefóny a potom na ne písal recenzie.

Batéria: Pri mojom zaťažení mi vydrží aj dva dni.

Fotoaparát: neskôr dodám aj fotky. fotí celkom dobre aj v horších svetelných podmienkach, no kompresia je dosť veľká, pretože pri priblížení obrázka nevidno detaily, ale na prvý pohľad to nespoznáte

Hrúbka: wau.. po takmer 11mm prasiatku je to nehorázny posun. Tých 7.8mm je úžasných.

Zvuk reproduktoru: Výšky super/priemer , stredy SUPER, basy priemer.

doplním viac po dlhšej dobe :)

Uživatelský avatar
myg74
Příspěvky: 663
Registrován: 1. 10. 2013 12:39
Zařízení: Lenovo P70-A
Firmware: zatím S133
Operátor: T-Debile
Bydliště: u mé lásky

Re: Uživatelské recenze - Huawei Ascend G630

Příspěvek od myg74 »

Musím souhlasit se vším co jsi napsal a to jsem šetřil superlativy
Edit: automaticky jas je příšerný.používám vlastni
Naposledy upravil(a) myg74 dne 11. 7. 2014 11:28, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Dejvyss
Příspěvky: 13
Registrován: 5. 8. 2014 17:21
Zařízení: Huawei Ascend G630
Operátor: o2
Bydliště: Brno

Re: Uživatelské recenze - Huawei Ascend G630

Příspěvek od Dejvyss »


Odpovědět