Přidej se

Malá interní pamět Huawei G630

Diskuze, zkušenosti, rady, návody, firmware.
Janka2406
Příspěvky: 5
Registrován: 18. 5. 2015 14:56

Malá interní pamět Huawei G630

Příspěvek od Janka2406 »

Zdravím zakoupila jsem si nový mobil i kartu 32GB a nevím jak na ni ukládat stažené hry . Stále mi to píše málo paměti a nemám na ni nic . Co s tím jak to udělat ? Porsdí mi někdo ? Děkuji Janina
Naposledy upravil(a) mitsuu84 dne 18. 5. 2015 15:39, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Upraven název tématu

Uživatelský avatar
Mr.Oizo
Příspěvky: 732
Registrován: 2. 3. 2013 9:46
Zařízení: Huawei Nova 3

Re: Malá interní pamět Huawei G630

Příspěvek od Mr.Oizo »

Zdravím jděte do nastavení poté úložiště a tam zvolte jako výchozí úložiště kartu SD.

Janka2406
Příspěvky: 5
Registrován: 18. 5. 2015 14:56

Re: Malá interní pamět Huawei G630

Příspěvek od Janka2406 »

ano to jsem udělala dala jsem výchzí uložiště karta SD a ,když chcu stahnout hrz napíše mi to ,že uložiště je plné . Tak nevím co stím a vyskakuje mi také je aktivní tethering nebo hotspot

Uživatelský avatar
Mr.Oizo
Příspěvky: 732
Registrován: 2. 3. 2013 9:46
Zařízení: Huawei Nova 3

Re: Malá interní pamět Huawei G630

Příspěvek od Mr.Oizo »

Tak ohledně tethering nebo hotspot to půjde vypnout v nastavení Wi-Fi. Jinak co jsem narychlo mrknul tak problém s instalací a plnou pamětí je u tohoto modelu známý. Pokud nic nezabere pak vyzkoušet tovární nastavení ale tím přijdete o veškerá data.

Janka2406
Příspěvky: 5
Registrován: 18. 5. 2015 14:56

Re: Malá interní pamět Huawei G630

Příspěvek od Janka2406 »

Tak asi mi nic nezbývá než vyzkoušet tovární nastavení . Jak to mám udělat jaký je postup ?

Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: Malá interní pamět Huawei G630

Příspěvek od Exp »

Ahoj, je to v menu - nastavení (karta vše) - zálohování a obnovení dat. Po továrním nastavení bude telefon jako vybalený z krabičky, takže před tím kdyžtak zálohovat všechno důležité (fotky, kontakty ap.). :)
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

Janka2406
Příspěvky: 5
Registrován: 18. 5. 2015 14:56

Re: Malá interní pamět Huawei G630

Příspěvek od Janka2406 »

Tak jsem vše obnovila i tak mi to stále píše.......V externím úložíšti není dost paměti a při tom je tam i karta SD 32 GB a tam to nejde dát

Uživatelský avatar
Mr.Oizo
Příspěvky: 732
Registrován: 2. 3. 2013 9:46
Zařízení: Huawei Nova 3

Re: Malá interní pamět Huawei G630

Příspěvek od Mr.Oizo »

Ještě vyzkoušej jinou kartu. Tento telefon má myslím strop 32GB tak může být zrada i v kartě.

Maxim
Příspěvky: 32
Registrován: 16. 7. 2014 9:44
Zařízení: huawei ascend g630
Firmware: 117
Operátor: vodafone

Re: Malá interní pamět Huawei G630

Příspěvek od Maxim »

zdravim, v rodine mame 3x g630 a nide nefunguje ukladani her na SD kartu.
Muzu prepinat uloziste jak chci, a stejne to uklada do vnitrniho oddilu pro aplikace, ktere ma cca 1GB.
Nepomohl mi ani root, ani aplikace typu app2SD a podobne.Ikdyz nainstaluju hru, pak na ni ve spravci aplikaci najedu a dam presunout na SD kartu, tak se stejne odsune par mega a zbytek dal zabira misto.
Na vine bude asi android 4.3

Ja ani zena na telefonu nehrajeme a tak me nedostatek mista netrapi, ale ted jsem ho koupil mladymu a na ukladani her je to fakt naprd. Pokud nekdo mate nejaky osvedceny navod, tak sem snim, ale obavam se, ze navod proste neni.
Chtelo by to ROM 4.4 ale sance je nulova

Uživatelský avatar
Tao
Příspěvky: 26
Registrován: 31. 7. 2014 11:29
Zařízení: Xiaomi Redmi Note 4 Global
Operátor: O2

Re: Malá interní pamět Huawei G630

Příspěvek od Tao »

- potrebuješ ROOT
- potrebuješ kúpenú apku Link2SD (oplatí sa kúpiť)
- kartu je dobré naformátovať na dve partície aby nedochádzalo k miznutiu aplikácií pri pripojení telefónu k PC
(prvá partícia štandard Fat32 na bežné dáta a druhá partícia, ext2 na inštaláciu app.)
- nastaviť správne Link2SD aplikáciu
- ak chceš presúvať kompletné dáta tak sa nepoužíva štandardná metóda "Presuň na SD kartu"
ale vytváranie odkazov, tým pádom presunie všetky časti aplikácie: Apk, Dex, Lib


Obrázek

Odpovědět