Přidej se

Prosím pomoc! Boot

Diskuze, zkušenosti, rady, návody, firmware.
Ajusska
Příspěvky: 1
Registrován: 13. 3. 2017 18:48

Prosím pomoc! Boot

Příspěvek od Ajusska »

Dobrý den, prosím o pomoc :/

Včera jsem zapnula svůj starej telefon Huawei G630 s tím, že bych potřebovala do poznámek. Po naskočení loga mi ale na černé obrazovce naskočilo: ,,Boot image verify failed! Please update to the authorized images". Telefon nejde vypnout ani zapnout, tak jsem ho nechala vybít. Zkoušela jsem ho kabelem připojit k počítači, ale nic mi v PC nenaskočilo.
Tak vás prosím o radu. Četla jsem na netu k tomuto tématu pár rad, ale jsem holka a těmhle věcem moc nerozumím. Předem díky :)

Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: Prosím pomoc! Boot

Příspěvek od Exp »

Ahoj. Zkus z něho vytáhnout paměťovou kartu a sim a zapnout ho bez nich. Jestli to nepomůže, tak vypnout a stisknout současně tlačítko pro zvyšení hlasitosti a zapínací tlačítko. Tím se spustí recovery nabídka, tam vybrat (tlačítkama na hlasitost) wipe data/factory reset a potvrdit zapínacím tlačítkem. To udělá tovární nastavení - smaže se ale obsah, takže telefon bude jak vybalený z krabičky (jestli tam máš nějaké poznámky tak o ně příjdeš).

A kdyby nezabralo ani to, tak pak už jedině zkusit přeinstalovat firmware. Složku dload s firmwarem na kartu a zapnout telefon přes obě tlačítka na hlasitost a zapínací tlačítko. Baterka musí být nabitá, aby se to v půlce nepřerušilo (mohlo by to poškodit telefon).
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

Odpovědět