Přidej se

huawei G630 Android asi K.O.

Diskuze, zkušenosti, rady, návody, firmware.
swijany
Příspěvky: 19
Registrován: 27. 8. 2018 9:46
Zařízení: Huawei G630

Re: huawei G630 Android asi K.O.

Příspěvek od swijany »

už mi tam skače ten zelenej tajtrdlík ale bohužel pořád nic. Pod tím bambulou by měla být věta o instalaci a tad nic. Skusim to znovu

swijany
Příspěvky: 19
Registrován: 27. 8. 2018 9:46
Zařízení: Huawei G630

Re: huawei G630 Android asi K.O.

Příspěvek od swijany »

Ty voe až ted jsem si toho všiml ty jsi mi poslal ten program ale na G630 U-10 a já mám U-20 Tak tady je chyba a v té nabídce jsem ji tam nenašel

Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: huawei G630 Android asi K.O.

Příspěvek od Exp »

Jestli ti tam skáče zelenej Android, tak máš napůl vyhráno. :) Stáhni si nějnovější verzi firmwaru pro tvůj model a měla by projít instalace.
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

swijany
Příspěvky: 19
Registrován: 27. 8. 2018 9:46
Zařízení: Huawei G630

Re: huawei G630 Android asi K.O.

Příspěvek od swijany »

Kurna kdybych měl kabel k Nokii tak tě to vyfotim co to píše ale takle nic. Poslední tři řady Wiping data... formatting/cache,formatting/data a tak byl celou noc než se vybíl :? To výš mi dříve narozený nejsme tací kádři jak vy :roll: Ale odkaz na ten novější hen ten ontý by se hodil. ukrátilo by mi to spouuuuustu času :oops:

Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: huawei G630 Android asi K.O.

Příspěvek od Exp »

Zkusíme to jinak. Vypni telefon. Nech ho chvíli vypnutý (30 vteřin). A pak stiskni současně zapínací tlačítko a tlačítko pro zvýšení hlasitosti. Jen tato dvě tlačítka, nic jiného. A drž dokud se neobjeví logo "Huawei Ascend". Pak pusť zapínací tlačíko a drž už jenom tlačítko na zvýšení hlasitosti.

Mělo by naběhnout recovery menu. Zkus to klidně několikrát kdyby to nešlo napoprvé (tlačítka musíš stisknou zároveň).

Dej pak vědět jestli to zabralo a jestli ses tím dostal do menu - nahoře bude nápis Android system recovery a pod tím modrý řádky s výběrem položek. To poznáš. Jestli to naběhne tak spustíme tovární nastavení. Když ne, tak budem pokračovat dál. Nějak to dáme.
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

swijany
Příspěvky: 19
Registrován: 27. 8. 2018 9:46
Zařízení: Huawei G630

Re: huawei G630 Android asi K.O.

Příspěvek od swijany »

Menu naběhne, jakou možnost máme vybrat?

Uživatelský avatar
Mr.Oizo
Příspěvky: 732
Registrován: 2. 3. 2013 9:46
Zařízení: Huawei Nova 3

Re: huawei G630 Android asi K.O.

Příspěvek od Mr.Oizo »

Tovární nastavení je Factory reset.

swijany
Příspěvky: 19
Registrován: 27. 8. 2018 9:46
Zařízení: Huawei G630

Re: huawei G630 Android asi K.O.

Příspěvek od swijany »

Tak ted mi tam skočilo check sd uptdate pkg is exit....,make sure usb has been inserted!,usb uptdata starting sem z toho už jalovej. Dal jsem tam sd se staženým firmwarem a napsalo to toto a zelený bambula v pozadí

swijany
Příspěvky: 19
Registrován: 27. 8. 2018 9:46
Zařízení: Huawei G630

Re: huawei G630 Android asi K.O.

Příspěvek od swijany »

jednoduší asi bude když mi pošlete chlapci v sz číslo a proberem to po tel.Nebo nějaký postup já na to holt nemam

swijany
Příspěvky: 19
Registrován: 27. 8. 2018 9:46
Zařízení: Huawei G630

Re: huawei G630 Android asi K.O.

Příspěvek od swijany »

Tak jsem to skusil znovu.A tentokrát tam naběhli ty možnosti tak jsem zadal factory reset/něco zatím a skočilo tam Wiping data,Formating/cache,Formating data.....to je ok nebo zase špatně :twisted:

Odpovědět