Přidej se

Odemčení bootloaderu-root

Hotové návody, tipy a postupy. Jak na to.
JKO
Příspěvky: 6
Registrován: 29. 10. 2014 13:34
Zařízení: Huawei G630

Re: Odemčení bootloaderu-root

Příspěvek od JKO »

Tak zkusím ještě Gmail, uvidíme. Já na to taky nespěchám, ale už mám všechno připravený a čekám jen na ten kod.. a chtel bych to mit uz rootnuty. Jinak tedy nikdo nevíte o nějakem dalsim zpusobu jak kod ziskat?

//EDIT: Tak to cumim :shock: ted mi prisel kod, po 4 hodinach. Pomohlo opravdu az poslani z Gmailu. Ostatni maily, co jsem posilal pred nekolika dny upadly nekde v zapomneni. Mockrat dekuji za radu. Kod zitra vyzkousim a dam vedet jak to dopadlo ;)

//EDIT2: Vyzkoušel jsem to a pravděpodobně mi poslali Network Unlock code, protože to jsou jen čísla a telefon píše Invalid key. Odpovědel jsem jim s tím, že chci Bootloader code.

JKO
Příspěvky: 6
Registrován: 29. 10. 2014 13:34
Zařízení: Huawei G630

Re: Odemčení bootloaderu-root

Příspěvek od JKO »

Zatím pořád žádná odpověď :/

EDIT://
Tak. Po několika dnech jsem zjistil, jak se jim pravděpodobně dopsat. Na emaily nereagovali a tak jsem přemýšlel proč. Z prvního emailu jsem zjistil, že je časový posun 7 hodin tzn. že je to pravděpodobně HongKong. Usoudil jsem, že když pošlu mail ve 4 odpoledne u nás, tak u nich je to v 11 večer a do rána se jim mail posune někam mezi stovky dalších a neřeší ho. Když jsem jim napsal včera (dneska) v půl 1 ráno. za 4 hodinky přišla odpověď tak jak tomu bylo naposled. Nevím, ale možná to tak pomůže. Psal jsem všechno z gmailu.
Přišla odpověď, že se omlouvají a posílají mi správný kod. Rano jsem si to přečetl a divil jsem se, že jsou to zase jen čísla, přitom jsem četl, že bootloader kod by měl obsahovat i pismena. Teď odpoledne jsem měl možnost to vyzkoušet a vida, fungoval. Takže jsem odemknul, rootnul, obnovil zálohu a huráá, hotovo! Děkuji za pomoc ;)

kratales
Příspěvky: 48
Registrován: 3. 8. 2014 9:21
Zařízení: Huawei G630
Firmware: B112 Vodafone
Operátor: Tesco Mobile

Re: Odemčení bootloaderu-root

Příspěvek od kratales »

Potvrzuji to, co psal JKO. Psal jsem jim za necele 3 mesice 4x a nic. Napsal jsem v 23:30 a ve 2h rano jsem mel kod!

JKO děkuji za tip! :D

Maxim
Příspěvky: 32
Registrován: 16. 7. 2014 9:44
Zařízení: huawei ascend g630
Firmware: 117
Operátor: vodafone

Re: Odemčení bootloaderu-root

Příspěvek od Maxim »

ahoj,
potrebuji radu ohledne root FW g630-u20v100r001c02b148
Kdyz jsem si telefon koupil(predchozi verze FW) tak jsem root udelal uplne lehce.
Stacila mi appka towelroot a za chvilku bylo hotovo.
Pak jsem dostal z reklamace jinej kus a upgradoval na verzi FW g630-u20v100r001c02b148. Ted se mi nedari root ani towelroot, genius root, vroot, ani mobileGO. Ovladace USB mam vsechny, root aplikace se snazi, nekolikrat restartuji mobil a pak napisou, ze root se nezdaril.

nemate nekdo odzkousen root teto FW verze?
dekuji za kazdou radu

Uživatelský avatar
mitsuu84
Příspěvky: 9831
Registrován: 24. 4. 2013 13:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note 9
Firmware: Android 9
Operátor: Vodafone
Bydliště: Jihomoravský kraj :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Odemčení bootloaderu-root

Příspěvek od mitsuu84 »

Zkoušels aplikaci KingRoot ?
Samsung Galaxy Note 9

T-Mobile G1LG Optimus OneHTC Evo 3DHuawei Ascend Y300Huawei Honor 2Huawei Honor 3CSony Xperia Z UltraHonor 4XAlcatel 6045Y (5.5")Lenovo A6000LG F60VF Smart Prime 6LG G3Sony M2MS Lumia 550Sony Z3Alcatel 6039YLenovo K6 NoteXiaomi Note 4

Maxim
Příspěvky: 32
Registrován: 16. 7. 2014 9:44
Zařízení: huawei ascend g630
Firmware: 117
Operátor: vodafone

Re: Odemčení bootloaderu-root

Příspěvek od Maxim »

tak vyzkouseno a nic ;o(
program dobehne a objevi se plakajici robot a napis root failed

kluknawa235
Příspěvky: 1
Registrován: 7. 10. 2015 13:59

Re: Odemčení bootloaderu-root

Příspěvek od kluknawa235 »

ani mne este nic neprislo.... nemohol by niekto iny mi skusit poslat moje imei a s/n?

Odpovědět