Přidej se

Lenovo P70 - aktualizace firmware

LG, Sony, Pixel, Lenovo, Alcatel, OnePlus a další značky.
romata
Neregistrovaný uživatel

Re: Lenovo P70 - aktualizace firmware

Příspěvek od romata »

Qwer píše:Ahoj,
koupil jsem Lenovo P70, ale není to model P70-a, ale P70-t nevíte někdo proč nenabízí upgrade z 4.4.4 na 5.x? nebo co mám pro to udělat, aby to šlo?
Předem díky.
---------------
Ahoj, mam rovnaky problem, podaril sa Ti urobit ten up-grade? Ak ano, vies mi poradit? vdaka

Sava
Neregistrovaný uživatel

Re: Lenovo P70 - aktualizace firmware

Příspěvek od Sava »

Ahojte. Aktualizovala som firmware a tiež mi robí telefón problémy. Viete mi niekto poradiť, či sa to dá vrátiť naspäť a ako? Ďakujem.

Návštěvník
Neregistrovaný uživatel

Re: Lenovo P70 - aktualizace firmware

Příspěvek od Návštěvník »

Lenovo P70-t je šunt, který není pro český trh.

Valy
Neregistrovaný uživatel

Re: Lenovo P70 - aktualizace firmware

Příspěvek od Valy »

Ahoj nezkousel to uz nekdo? funguje ta aktualizace ? https://m.youtube.com/watch?v=h-_5sMPCcnE

tester
Neregistrovaný uživatel

Re: Lenovo P70 - aktualizace firmware

Příspěvek od tester »

Provedl jsem aktualizaci na 5.1. Přesně jak bylo popsáno, telefon došel výrazné změny k horšímu. Spousta věcí nefunguje tak jak má. Chybí řada nastavení. Po dlouhých pokusech se mi podařilo vrátit na 4.4.4 - pokud nedojde k oficiálnímu update, neaktualizujte. Ušetříte si tak velké zklamání.

Kulka
Neregistrovaný uživatel

Re: Lenovo P70 - aktualizace firmware

Příspěvek od Kulka »

Ahoj, mám lenovo p70a (4.4.4) a mám takový problém. Občas se mi zobrazí takový ctverecek, a když ho rozkliknu, mám tam foťák atd... Za čas se zobrazí a pak zas zmizí. Jak se ho zbavit?

alex
Neregistrovaný uživatel

Re: Lenovo P70 - aktualizace firmware

Příspěvek od alex »

Jedná se o funkci "široký dotek". Zapnutí / vypnutí probíhá ve stahovací liště v rychlém nastavení (musí se stáhnout 2x, aby se zobrazilo více zástupců).

Vincek
Neregistrovaný uživatel

Re: Lenovo P70 - aktualizace firmware

Příspěvek od Vincek »

Ahojte, dneska mi dorazil OTA update, ale po zahájení aktualizace to u cca 8% hodí chybu a hotovo... Jsem jediný? Nebo netušíte co s tím?

Mates1212
Neregistrovaný uživatel

Re: Lenovo P70 - aktualizace firmware

Příspěvek od Mates1212 »

U me to same, na 72% vyhodi error... Nepomohlo ani obnoveni tovarnich dat a interni uloziste nastaveno jako primarni :(

Mexikan_CZ
Neregistrovaný uživatel

Re: Lenovo P70 - aktualizace firmware

Příspěvek od Mexikan_CZ »

Mě to taky nefunguje.
Sekne se to cca při 18%

Nevíte zda tato aktualizace řeší problém s GPS?

Odpovědět