Přidej se

Lenovo P70 - aktualizace firmware

LG, Sony, Pixel, Lenovo, Alcatel, OnePlus a další značky.
Uživatelský avatar
myg74
Příspěvky: 663
Registrován: 1. 10. 2013 12:39
Zařízení: Lenovo P70-A
Firmware: zatím S133
Operátor: T-Debile
Bydliště: u mé lásky

Lenovo P70 - aktualizace firmware

Příspěvek od myg74 »

Obrázek

Technické údaje:

Displej: 5″ HD (1280 x 720 bodů), IPS
Čipová sada: MediaTek, 8 jader, 1,7 GHz
Operační paměť: 2 GB
Vnitřní paměť: 16 GB + až 32 GB microSD karta
Kamery: 13 MPx zadní s AF a bleskem, 5 MPx přední
Baterie: 4000 mAh
SIM: dual SIM, microSIM
Bezdrátové připojení: Wi-Fi b/g/n, Bluetooth 4.0, LTE
Operační systém: Android 4.4 KitKat
Rozměry a váha: 142 x 71,8 x 8,9 mm, 149 g

Postupně budu aktualizovat.
Zatím spokojenost naprostá :)
Telefon s Androidem jsem si pořizoval po 4měsíční pauze a po "zkušenostech" s telefony značky HUAWEI, kde jsem začal s g300 a skončil P7, jsem se rozhodl zkusit i něco jiného. Po nedlouhé m rozhodování mě zaujal tento model, a nebudu lhát, nejvíce mě zaujala kapacita baterie, vzhledem k tomu, že v dané cenové relaci do 7 tisíc bylo na výběr asi z 5 telefonů, do kterých bych šel.
Neodradil mě ani KitKat ve verzi 4.4.4, jelikož je na říjen naplánovaný update na Lollipop a víceméně se potvrdilo, že systém je rychlý a odladěný, tudíž není potřeba jej zatím měnit.
První dojmy jsou dobré, na slunci v dnešních dnech je displej krásně čitelný. Vzhledem k tmavě modré barvě se zahřívá celý telefon, tudíž nemohu posoudit, zda se telefon zahřívá výkonem.
Co určitě mohu potvrdit je to, že reproduktor v levém spodním rohu je nešťastné řešení, protože v landscape módu při hraní her nebo přehrávání videa si ho chtě nechtě rukou zakryju a zvuk si tak utlumím.
Fotoaparát mě osobně na lepší momentky stačí, trochu "přepaluje".
Výdrž baterie nějak dopodrobna změřenou nemám, ale oproti modelům co jsem měl mi celý den vydrží a já nikdy mobily nešetřil. Večer jsem tak na 40% a jelikož teď litam a potřebuji být na příjmu, do vybití zkusim později a dolním přesnější info.
Obrázek
Dlouho jsem nevydržel a už mám úspěšně Root s TWRP a upravenou ROM by Savyol z ruského fóra. Je sviznejsi, výdrž mi přijde lepší. Uvidíme časem. Do října než uvolní Lollipop na ní vydrzim a ještě zkusim ostatní 4 a zkusim podle času nějakou minirecenzi.
Zatím spokojenost velká.
Slušná výdrž. Ta odmašlená verze vypadá dobře.
Zkoušel jsem krátce všechny 4 Romky z ruského fóra a jedou bez znatelnych problémů,samozřejmě by se našly po delším testování. Všechny jsou pouze v angličtině. Nejvíc se mi zamlouval MIUI v5 ,ale mrzí mě že není v češtině. Jsem zpátky na ořezané verzi S132 od Savyol. Až bude čas na hlubší test, vše včetně root sepisu a postuju.
Pozn.: kdyby byly dotazy,piste PM,pokud budu moci poradim.

NABÍDLO MI TO AKTUALIZACI NA S134, STAHNUTO A NAINSTALOVANO. VZHLEDEM K VELIKOSTI 6MB TO LOLLIPOP NEBYL. JE OHLÁŠEN NA ZÁŘÍ :-( .ZMENY JSEM NEZAREGISTROVAL
Obrázek
Naposledy upravil(a) myg74 dne 12. 9. 2015 21:54, celkem upraveno 10 x.

pablomino
Neregistrovaný uživatel

Re: Lenovo P70 - aktualizace firmware

Příspěvek od pablomino »

Ahoj, nezlob se ze otravuju ale potreboval bych poradit jak mam provest upgrade firmware na tomto telefonu rucne. Automaticky mi to nejde, OTA aktualizace selhala.
Predem dekuji za pomoc.

Uživatelský avatar
myg74
Příspěvky: 663
Registrován: 1. 10. 2013 12:39
Zařízení: Lenovo P70-A
Firmware: zatím S133
Operátor: T-Debile
Bydliště: u mé lásky

Re: Lenovo P70 - aktualizace firmware

Příspěvek od myg74 »

A mas root a twrp? Pokud ano,tak si stahni program Flashify,kde si flashni stock recovery a pak to půjde.

Uživatelský avatar
myg74
Příspěvky: 663
Registrován: 1. 10. 2013 12:39
Zařízení: Lenovo P70-A
Firmware: zatím S133
Operátor: T-Debile
Bydliště: u mé lásky

Re: Lenovo P70 - aktualizace firmware

Příspěvek od myg74 »

V současné době se šíří přes OTA pro Pakistan verze Lollipop S138. Zkouším ji,ale zatím dobrý.Kdy bude uvolněna pro náš region,netuším

Qwer
Neregistrovaný uživatel

Re: Lenovo P70 - aktualizace firmware

Příspěvek od Qwer »

Ahoj,
koupil jsem Lenovo P70, ale není to model P70-a, ale P70-t nevíte někdo proč nenabízí upgrade z 4.4.4 na 5.x? nebo co mám pro to udělat, aby to šlo?
Předem díky.

gwasder
Neregistrovaný uživatel

Re: Lenovo P70 - aktualizace firmware

Příspěvek od gwasder »

Po aktualizaci na 5.1 stojí telefon za prd nedoporučuji aktualizovat. O proti 4.4 tam není spousta nastavení .....

Návštěvník
Neregistrovaný uživatel

Re: Lenovo P70 - aktualizace firmware

Příspěvek od Návštěvník »

V žádném případě neaktualizujte :!: Po aktualizaci je telefon na vyhození :evil:

josksk
Neregistrovaný uživatel

Re: Lenovo P70 - aktualizace firmware

Příspěvek od josksk »

tiez som to aktualizoval a nie som spokojny. Da sa to vratit spet?

servisps@azet.sk
Neregistrovaný uživatel

Re: Lenovo P70 - aktualizace firmware

Příspěvek od servisps@azet.sk »

Dobry den. Kupil som na ali verziu p70t a nefunguje mi s 2G sim kartou prijatie hovoru. Volat sa z telefonu da. Nemali ste obdobny problem?
Skusal som aj reset na tovarenske nastavenia a nepomohlo. Dakujem za odozvu.

josksk
Neregistrovaný uživatel

Re: Lenovo P70 - aktualizace firmware

Příspěvek od josksk »

Zdravim. Problem s prijatim hovoru a volanim nemam. Tiez som skusil reset na tovarenske nastavenia, ale nepomohlo to.

Odpovědět