Přidej se

Restart lenovo

LG, Sony, Pixel, Lenovo, Alcatel, OnePlus a další značky.
MojmírSojka
Neregistrovaný uživatel

Restart lenovo

Příspěvek od MojmírSojka »

Dobrý den,
Vbil se mi telefon Lenovo s60 a tak jsem ho připojil na nabíječku. Po více než hodině jsem telefon zkusil zapnout. Zasekl se ve fázy kdy na obrazovce svítil nápis Lenovo. Čekal jsem asi půl hodiny a poté jsem zmačkl power button, ovládání hlasitosti a home button. Telefon se začal jakob restartovat ale místo domáci obrazovky naskočila černá plocha s možnostmi 0-14 a tlačítky enter a back jenže back nefungovalo. Poté jsem omylem zmačkl tlačítko reboot a telefon se začal znovu restartovat a zasekl se znovu ve fázy lenovo...
Nevíte někdo jak telefon nahodit bez ztráty dat???? :(

Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: Restart lenovo

Příspěvek od Exp »

Ahoj, vytáhni z něj SIM a paměťovou kartu a zkus zapnout jestli nenaběhne bez toho.

Přes recovery režim by šlo udělat tovární nastavení, ale to vymaže data (bude jak vybalený z krabičky).
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

Uživatelský avatar
maxXx
Příspěvky: 376
Registrován: 22. 11. 2013 23:45
Zařízení: Xiaomi Mi A1
Firmware: Lineage OS
Operátor: Tesco Mobile
Kontaktovat uživatele:

Re: Restart lenovo

Příspěvek od maxXx »

Nainstaluj LenovoSmartAssistant a postupuj podle pokynů. Pokud tam máš starší FW, měla by projít aktualizace na novější, čímž by se přeinstaloval systém bez ztráty dat. Pokud je ale systém více poškozený, tak nezbývá než tov.reset. Také se dá provést kompletní reinstalace FW (se ztrátou dat) přes danou aplikaci, takže pozor na to.
A šestého dne bůh řekl: "not enough mana"...

[ROM] AOSP MOD [B209] - Více o Androidu a mé práci najdeš na mém blogu maxXx.cz

- zde na fóru si všichni tykáme

Odpovědět