Přidej se

Lenovo K6 Note

LG, Sony, Pixel, Lenovo, Alcatel, OnePlus a další značky.
Uživatelský avatar
mitsuu84
Příspěvky: 9831
Registrován: 24. 4. 2013 13:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note 9
Firmware: Android 9
Operátor: Vodafone
Bydliště: Jihomoravský kraj :)
Kontaktovat uživatele:

Lenovo K6 Note

Příspěvek od mitsuu84 »

Vedle Lenova K6 a K6 Power Lenovo představilo loni i model Lenovo K6 Note.

Obrázek

Parametry:

CPU Octa-core Qualcomm MSM8937 Snapdragon 430
GPU Adreno 505
RAM 3 GB
ROM 32 GB + slot na microSD karty
Android 6.0
Displej IPS 5.5 "s FullHD rozlišením 1080x1920 (401 ppi)
Zadní fotoaparát 16 Mpx,dvoutonová led dioda,autofocus,HDR,panorama..video 1080p@30fps
Přední fotoaparát 8 Mpx
Čtečka otisků prstů,notifikační dioda,Dolby Atmos
LTE,Wifi,GPS,OTG,Bluetooth
Kapacita baterie 4000 mAh
Rozměry 151x76x8.4 mm a hmotnost 169g

Tak po dlouhým váhání mezi různejma smartphonama sem nakonec koupil včera Lenovo K6 Note. Měly ho v akci za 6490 Kč + zdarma Lenovo G02 Fitness Band. Váhal sem hlavně mezi Xiaomi Redmi Note 3 ,Nubii N1 a Lenovem a na živo mě Lenovo nějak oslovilo nejvíc,i když cenově vycházelo nejdráž a parametrově na ostatní dva ztrácí.
Zatím sem neměl nějak čas na velký testování (sim a vše mám furt v alcashitkovi a Lenovo odpočívá na stole :D),takže přidám pak později zkušenosti,fota a jak frčí/nefrčí gps,lte a podobně ;) .V balení byl smartphone,sluchátka,usb kabel,adapter do sítě,ochranná folie na displej a pár manuálů.
Telefon je colokovovej a i přes to že toe 5.5",tak pěkně padne do ruky a ani váhově to není žádná katastrofa.Trochu zamrzí nepodsvícená senzorová tlačítka pod sisplejem,ale tak nevadilo mi to dřív u Honoru atd,tak to přežiju i tady.Čtečka otisků prstů funguje na jedničku.Přiložím prst a telefon se hned odemkne. a to bleskurychle :D .Jinak čtečka asi další využití nemá (u Huawei se po přejetí po ní dá stáhnout notifikační lišta atd) ,teda krom pořízení fotografie,ale vzhledem k umístění na zádech,se to spíš tejká selfie focení.Co mě hodně potěšilo,tak je notifikační dioda.Android tam je skoro čistej 6.0 a bohužel na tomhle androidu asi aj zůstane.
Náramek co k němu byl zatím testuju s alcatelem od včera a taky spokojenost.Je to jen nutnej základ co do funkcí (nemá ani senzor srdečního tepu).Ale to hlavní co využiju já to umí,ukazuje to čas,datum,číslo i jméno osoby která volá,zobrazí to celý text přijaté sms,nebo zprávy z messengeru a notifikuje i maily,fb a podobně.Navíc je voděodolnej,takže do práce ideální a nemusím furt vytahovat mobil z kapsy,abych se podíval proč mobil vybruje,jestli sms,volání bo co :D

Jak vypadá náramek :)

Obrázek
Samsung Galaxy Note 9

T-Mobile G1LG Optimus OneHTC Evo 3DHuawei Ascend Y300Huawei Honor 2Huawei Honor 3CSony Xperia Z UltraHonor 4XAlcatel 6045Y (5.5")Lenovo A6000LG F60VF Smart Prime 6LG G3Sony M2MS Lumia 550Sony Z3Alcatel 6039YLenovo K6 NoteXiaomi Note 4

Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: Lenovo K6 Note

Příspěvek od Exp »

Fajn parametry a cena taky. A ten náramek k tomu, hezkej dárek. :)
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

Uživatelský avatar
mitsuu84
Příspěvky: 9831
Registrován: 24. 4. 2013 13:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note 9
Firmware: Android 9
Operátor: Vodafone
Bydliště: Jihomoravský kraj :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Lenovo K6 Note

Příspěvek od mitsuu84 »

Tak s telefonem zatím naprostá spokojenost.Vše funguje jak má.Trochu sem se vál GPS po zkušenosti s Lenovem A6000 ale zbytečně.Fix gps je rychlej,rychlejší jak třeba u alcatela idolu 3 co mám a dokonce se to fixlo i doma.Ostatní jako wifi,BT,LTE atd jede taky v pohodě.Baterka zatím vbydržela den,ale taky s telefonem furt něco dělám a zkouším :).
Co do rychlosti systému,tak si taky nemužu stěžovat,vše jede krásně plynule a zatím žádnej zásek nebo zatuhnutí.Během těch 3 dnů mi přišly 4 aktualizace v rozmězí 45-270 mb (vše pro lepší běh systému atd dle infa).
Na fotáky všeobecně u Lenov lidi nadávají,ale mě se zdá že fotí parádně.Sice zatím můžu hodnotit jen zobrazení na displeji,ale myslím si že ani pak na monitoru PC nebo na TV to nebude katastrofa.
Repráček hraje docela na pohodu,jen bych snesl větší hlasitost.Jediný co považuju za mínus (není vada telefonu) tak je root.
Zatím sem nenašel nic čím by telefon šel rootnout.Ale tak časem snad něco funkčního bude ;)

Obsah balení + náramek

ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek


Tak dnes mi došly aj obaly na Leninova :)

ObrázekObrázekObrázekObrázek
Samsung Galaxy Note 9

T-Mobile G1LG Optimus OneHTC Evo 3DHuawei Ascend Y300Huawei Honor 2Huawei Honor 3CSony Xperia Z UltraHonor 4XAlcatel 6045Y (5.5")Lenovo A6000LG F60VF Smart Prime 6LG G3Sony M2MS Lumia 550Sony Z3Alcatel 6039YLenovo K6 NoteXiaomi Note 4

Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: Lenovo K6 Note

Příspěvek od Exp »

Paráda, díky za info a za fotky. Docela by mě zajímalo jak fotí venku na světle. :) Klidně sem pak nějaký ukázkový fotky přidej.
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

Uživatelský avatar
Mr.Oizo
Příspěvky: 732
Registrován: 2. 3. 2013 9:46
Zařízení: Huawei Nova 3

Re: Lenovo K6 Note

Příspěvek od Mr.Oizo »

Ten obsah balení jsi fotil čím? Jestli novým přístrojem tak nic moc teda. Jinak gratuluji k pěknému stroji. ;)

Uživatelský avatar
mitsuu84
Příspěvky: 9831
Registrován: 24. 4. 2013 13:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note 9
Firmware: Android 9
Operátor: Vodafone
Bydliště: Jihomoravský kraj :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Lenovo K6 Note

Příspěvek od mitsuu84 »

Ja nevim proc se to ulozilo na web tak maznuty,v telefonu to je ostry.

Zkusim pres mobil jinou fotku vlozit..

Obrázek
Samsung Galaxy Note 9

T-Mobile G1LG Optimus OneHTC Evo 3DHuawei Ascend Y300Huawei Honor 2Huawei Honor 3CSony Xperia Z UltraHonor 4XAlcatel 6045Y (5.5")Lenovo A6000LG F60VF Smart Prime 6LG G3Sony M2MS Lumia 550Sony Z3Alcatel 6039YLenovo K6 NoteXiaomi Note 4

Odpovědět