Přidej se

Lenovo a OTG

LG, Sony, Pixel, Lenovo, Alcatel, OnePlus a další značky.
Uživatelský avatar
mitsuu84
Příspěvky: 9831
Registrován: 24. 4. 2013 13:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note 9
Firmware: Android 9
Operátor: Vodafone
Bydliště: Jihomoravský kraj :)
Kontaktovat uživatele:

Lenovo a OTG

Příspěvek od mitsuu84 »

Zdravím,chtěl bych se zeptat,nevíte někdo jak rozchodit OTG na Lenovu K6 Note? OTG telefon podporuje,ale když připojím otg kabel a flashku,nic se neděje.Když připojím do telefonu klávesnici co mám v pouzdře na tablet,klávesnice funguje.Stejně mi to dělá i alcatel,kterej OTG podporuje.Myslel sem jestli není k.o otg kabel,ale když ho připojím ke starýmu tabletu,flashku načte.Zkoušel sem i PC myš připojit a jak Lenovo tak Alcatel nic.Nevíte někdo jak to rozchodit,nebo jestli se musí někde něco povolit?Díky
Samsung Galaxy Note 9

T-Mobile G1LG Optimus OneHTC Evo 3DHuawei Ascend Y300Huawei Honor 2Huawei Honor 3CSony Xperia Z UltraHonor 4XAlcatel 6045Y (5.5")Lenovo A6000LG F60VF Smart Prime 6LG G3Sony M2MS Lumia 550Sony Z3Alcatel 6039YLenovo K6 NoteXiaomi Note 4

Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: Lenovo a OTG

Příspěvek od Exp »

Ahoj, máš tu flashku ve FAT32? Ten tablet, který ji načítá je taky s Androidem? V možnostech pro vývojáře zkus zapnout ladění USB. Mohlo by pomoct i tohle: https://play.google.com/store/apps/deta ... rter&hl=cs (je ale placená a není jistota, že to zabere). :?
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

Uživatelský avatar
mitsuu84
Příspěvky: 9831
Registrován: 24. 4. 2013 13:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note 9
Firmware: Android 9
Operátor: Vodafone
Bydliště: Jihomoravský kraj :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Lenovo a OTG

Příspěvek od mitsuu84 »

Flashky jsou ve FAT32,oba telefony sou na androidu 6.x,x a tablet je na androidu 4.0.4.Možnost pro vývojáře zapnutá je na obou telefonech.Ale prostě ani jeden telefon nechce flashku načíst (zkoušel sem všechny co mám doma :) ).Nějaký aplikace jsem už zkoušel a bez výsledku,tuhle ale ne,tak zkusím.OTG funkční bejt musí,protože to pouzdro s klávesnicí oba telefony poznaj a klávesnice funguje (u přítelkyně s LG bez OTG funkce klávesnice nejede).A nechci kecat,ale na Alcatelu když byl ještě na androidu 5.x.x než došel update,se mi zdá že OTG jelo v pohodě a flashky to normálně načítalo.
Samsung Galaxy Note 9

T-Mobile G1LG Optimus OneHTC Evo 3DHuawei Ascend Y300Huawei Honor 2Huawei Honor 3CSony Xperia Z UltraHonor 4XAlcatel 6045Y (5.5")Lenovo A6000LG F60VF Smart Prime 6LG G3Sony M2MS Lumia 550Sony Z3Alcatel 6039YLenovo K6 NoteXiaomi Note 4

Odpovědět