Přidej se

Lenovo C2 - zvuk v messengeru

LG, Sony, Pixel, Lenovo, Alcatel, OnePlus a další značky.
JanaEr
Příspěvky: 4
Registrován: 13. 7. 2017 13:10
Zařízení: Smartphone Lenovo C2

Lenovo C2 - zvuk v messengeru

Příspěvek od JanaEr »

Ahoj vespolek.
Zničehonic se mi přenastavilo upozornění v messengeru na zvuk Fantastic clang (Lenovo ringtones) a nejde nijak změnit. Zvuk je naprosto příšerný a ruší. Pokusila jsem se o klasické kroky: změnit zvuk upozornění na jiný, restartovat telefon, vypnout/zapnout, odinstalovat a znovu nainstalovat messenger - nic nepomohlo :cry: .
Pokoušela jsem se Fantastic clang v tlf.najít, abych ho smazala, ale není s takovým názvem ani mezi vyzváněními, ani mezi upozorněními, a nepodařilo se mi ho najít ani vyhledáváním na inter.úložišti.
Poradil by mi někdo, co s tím?
Děkuji
Jana

Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: Lenovo C2 - zvuk v messengeru

Příspěvek od Exp »

Ahoj. Zkus nastavení - aplikace - na kartě "Vše" najdi Messenger, otevři a tam někde je tlačítko "vymazat mezipaměť". Pak restartuj telefon a zkus to přenastavit. :)
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

JanaEr
Příspěvky: 4
Registrován: 13. 7. 2017 13:10
Zařízení: Smartphone Lenovo C2

Re: Lenovo C2 - zvuk v messengeru

Příspěvek od JanaEr »

Díky za snahu, ale je to stále stejné :(

Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: Lenovo C2 - zvuk v messengeru

Příspěvek od Exp »

Může to být i chyba v té aktuální verzi Messengeru. Pak jedině počkat na aktualizaci. A nebo vyzkoušej Messenger Lite, jestli to tam půjde změnit: viewtopic.php?f=5&t=5084 :)
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

JanaEr
Příspěvky: 4
Registrován: 13. 7. 2017 13:10
Zařízení: Smartphone Lenovo C2

Re: Lenovo C2 - zvuk v messengeru

Příspěvek od JanaEr »

Hm. Já bych ten zvuk chtěla zkusit vymazat, jenže potíž je, že nejsem schopná ho najít (kde je uložený). Pod tím názvem "Fantastic clang" ho správce souboru nevyhledá...ani když to propojím přes počítač. Takže nevím, jak na to.

JanaEr
Příspěvky: 4
Registrován: 13. 7. 2017 13:10
Zařízení: Smartphone Lenovo C2

Re: Lenovo C2 - zvuk v messengeru

Příspěvek od JanaEr »

Tak už se mi ho podařilo vymazat - přes Astro. A messenger teď nevydává žádný zvuk. Ať se nastaví jakékoliv upozornění - při zprávě jen zavibruje :(

Sonic1SVK
Příspěvky: 1
Registrován: 14. 3. 2016 22:30

Re: Lenovo C2 - zvuk v messengeru

Příspěvek od Sonic1SVK »

Premenuj nový zvuk na Fantastick clang a nahraj ho do priečinka najčastejšie Ringtones alebo tam odkiaľ si ho zmazala a reboot. Pripona súboru musí byť rovnaká.

Odpovědět