Přidej se

THL T6S

LG, Sony, Pixel, Lenovo, Alcatel, OnePlus a další značky.
Uživatelský avatar
mitsuu84
Příspěvky: 9831
Registrován: 24. 4. 2013 13:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note 9
Firmware: Android 9
Operátor: Vodafone
Bydliště: Jihomoravský kraj :)
Kontaktovat uživatele:

Re: THL T6S

Příspěvek od mitsuu84 »

Tak to je fajn že se to nakonec povedlo ;)

JInak návod je:
Vše co děláte,děláte na vlastní nebezpečí ;)

Co musíte mít.

USB kabel a PC
SP Flash Tool software
ADB VCom Ovladače
Soubor Scatter pro THL T6S
CWM zotavení img pro THL T6S (přejmenujte na recovery.img poté, co jste si ji stáhnout)
UPDATE-SuperSU-v1.99.zip nebo novější verze je ( zkopírovat do vnitřní paměti telefonu)

Pokyny:

-Stáhněte si všechny soubory výš a nainstalujte ovladače
-Rozbalte a spusťte SP Flash Tool
-Klikněte na scatter loading na pravé straně SP Flash Tool a přejděte na místo,kde je soubor scatter uložen
-Zrušte zaškrtnutí všech políček s výjimkou recovery
-Klepněte na linku recovery a přejděte na místo,kde máte uložený CWM recovery
-Klepněte na tlačítko Stáhnout v horní části SP Flash Tool
-Vyskočí varování a pak klepněte na tlačítko OK
-Vyjměte baterii z telefonu
-Připojte THL T6S k PC přes USB-V tomto okamžiku se zobrazí preloader ve spodní části SP Flash Tool (komunikuje s PC).Na konci flash procesu se zobrazí zelený kruh označující,že flash proces byl úspěšně dokončen
-Odpojte kabel USB od telefonu a vložte baterii zpět do telefonu.
-Boot do obnovy CWM držením vol up + tlačítko Power po dobu několika sekund.
-Uvidíte menu pro výběr boot.Stiskněte tlačítko vol up přejděte na možnost Režim zotavení.
-Stiskněte tlačítko VOL se vstoupit do nově blýskl využití CWM.Vezměte na vědomí,že cwm bude vzhůru nohama
-Procházení možností pomocí vol up a vol DOLŮ
-Vyberte možnost Instalovat zip z SD a vyberte update-SuperSU-v1.99.zip
-Potvrďte instalaci a restartujte telefon

Dík Leonardis za to že návod našel,vyzkoušel a potvrdil funkčnost.Pokud v tom návodě je něco blbě (špatně přeložený nebo tak),tak mi dej Leonardis vědět a opravím,doplním to ;)
Samsung Galaxy Note 9

T-Mobile G1LG Optimus OneHTC Evo 3DHuawei Ascend Y300Huawei Honor 2Huawei Honor 3CSony Xperia Z UltraHonor 4XAlcatel 6045Y (5.5")Lenovo A6000LG F60VF Smart Prime 6LG G3Sony M2MS Lumia 550Sony Z3Alcatel 6039YLenovo K6 NoteXiaomi Note 4

Leonardis
Příspěvky: 621
Registrován: 25. 12. 2012 18:38
Zařízení: Lenovo K5 Note
Firmware: Android 6.0
Operátor: T-Mobile
Bydliště: Liberecký kraj CZ

Re: THL T6S

Příspěvek od Leonardis »

vše ok, si dobrej ...

Uživatelský avatar
mitsuu84
Příspěvky: 9831
Registrován: 24. 4. 2013 13:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note 9
Firmware: Android 9
Operátor: Vodafone
Bydliště: Jihomoravský kraj :)
Kontaktovat uživatele:

Re: THL T6S

Příspěvek od mitsuu84 »

Já ne ;) .Ten návod si našel,vyzkoušel a potvrdil funkčnost ty ;) .Já to je zlehka přeložil a přidal sem,aby to bylo hned po ruce,když to funguje :D .
Samsung Galaxy Note 9

T-Mobile G1LG Optimus OneHTC Evo 3DHuawei Ascend Y300Huawei Honor 2Huawei Honor 3CSony Xperia Z UltraHonor 4XAlcatel 6045Y (5.5")Lenovo A6000LG F60VF Smart Prime 6LG G3Sony M2MS Lumia 550Sony Z3Alcatel 6039YLenovo K6 NoteXiaomi Note 4

Uživatelský avatar
davehanz
Příspěvky: 1247
Registrován: 26. 11. 2012 20:01
Zařízení: iPhone 5,5s,SE,8
Firmware: iOS 10.3.3, iOS11,12
Operátor: Vodafone
Bydliště: Kyjov

Re: THL T6S

Příspěvek od davehanz »

Zítra mi přijde poštou, nachystám ho kamarádovi a poslušně odevzdám ;-) root mu zatím dělat nebudu, pač by jim byl na nic, ale skvělý návod :-)
Naše forum, vaše forum :-)

Uživatelský avatar
mitsuu84
Příspěvky: 9831
Registrován: 24. 4. 2013 13:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note 9
Firmware: Android 9
Operátor: Vodafone
Bydliště: Jihomoravský kraj :)
Kontaktovat uživatele:

Re: THL T6S

Příspěvek od mitsuu84 »

To Davehanz: Lucka reklamuje G300 s mrtě vadama,tak doufám že se nebude dat (nevyplatí se to) opravit viz https://smartforum.cz/viewtopic.php? ... 993#p34993 a pokud by jí vrátili peníze,je tohle THL hlavní adept :D

Takže sem zvědavej i na tvoje první dojmy ;)
Samsung Galaxy Note 9

T-Mobile G1LG Optimus OneHTC Evo 3DHuawei Ascend Y300Huawei Honor 2Huawei Honor 3CSony Xperia Z UltraHonor 4XAlcatel 6045Y (5.5")Lenovo A6000LG F60VF Smart Prime 6LG G3Sony M2MS Lumia 550Sony Z3Alcatel 6039YLenovo K6 NoteXiaomi Note 4

Uživatelský avatar
davehanz
Příspěvky: 1247
Registrován: 26. 11. 2012 20:01
Zařízení: iPhone 5,5s,SE,8
Firmware: iOS 10.3.3, iOS11,12
Operátor: Vodafone
Bydliště: Kyjov

Re: THL T6S

Příspěvek od davehanz »

Co sem tak slyšel, ne od všech ale od spoustu lidí, tak G 300 je po roce a půl až dvou letech denního používání K.O.
nicméně já ho budu připravovat jen do pátku, čili den a půl, Moc času mít nebudu, ale i tak stačí na hlavní poznatky, docela se těším na THL, ale svou P6 nevyměním ani za nic ;-)
Naše forum, vaše forum :-)

Uživatelský avatar
mitsuu84
Příspěvky: 9831
Registrován: 24. 4. 2013 13:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note 9
Firmware: Android 9
Operátor: Vodafone
Bydliště: Jihomoravský kraj :)
Kontaktovat uživatele:

Re: THL T6S

Příspěvek od mitsuu84 »

Tak i první dojmy jsou dobrý.A jako tohle THL je jeden z hlavních adeptů pokud jí vrátěj peníze.Pak ještě možná xiaomi,zopo nebo elephone.Ale T6S se mi zamlouvá nejvíc poměrem cena/výkon a THL telefony umí ;) .
Samsung Galaxy Note 9

T-Mobile G1LG Optimus OneHTC Evo 3DHuawei Ascend Y300Huawei Honor 2Huawei Honor 3CSony Xperia Z UltraHonor 4XAlcatel 6045Y (5.5")Lenovo A6000LG F60VF Smart Prime 6LG G3Sony M2MS Lumia 550Sony Z3Alcatel 6039YLenovo K6 NoteXiaomi Note 4

Uživatelský avatar
syntaxicek
Příspěvky: 575
Registrován: 23. 4. 2013 10:48
Bydliště: Praha

Re: THL T6S

Příspěvek od syntaxicek »

Fakt mě zaujal, ještě jestli je odladěný droid, super. Ještě by se mohli začít dělat romky a já snad výměním y300 :D pořád mi stačí, navíc romky, koupena baterka navíc...

Uživatelský avatar
davehanz
Příspěvky: 1247
Registrován: 26. 11. 2012 20:01
Zařízení: iPhone 5,5s,SE,8
Firmware: iOS 10.3.3, iOS11,12
Operátor: Vodafone
Bydliště: Kyjov

Re: THL T6S

Příspěvek od davehanz »

Tak, smartphone už mám doma, krabička je celá bílá, ničím nezaujme a ničím neurazí :-) není na ní ani obrázek telefonu, jen zespodu jsou technický data a nahoře chromový nápis značky.

po zapnutí...což mě až příliš mile překvapilo, naběhl do základního stavu do 3 vteřin,což je až moc rychlý a rozhodně jsem takovou rychlost nečekal, milé překvapení, s tím se Huawei nedá absolutně srovnat ;-)

Obsah balení: Telefon,USB kabel, obyčejná sluchátka s mikrofonem-pecky, adaptér do sítě, PLASTOVÉ, nikoliv gumové ochranné pouzdro, jedna folie čistá nalepena na displeji, druhá čistá je v balení jako náhradní, a to je všechno, co jsem tu našel.

Co se týče displeje..podává krásné, jasné barevné podání snad ze všech možných úhlů a dokonce i na "kant" vidím celou plochu. Paráda, ale na to jsem zvyklý z P6 :-P

Zpracování.."plasťák jak prase, a při promačkávání vrže zadní kryt už teď dost hlasitě.
Prostředí po zapnutí je velice svižné, po nainstalování cca 10 app přes GP se nic neseká, nezadrhává, prostě super rychlík.
Na mě 5" je už hodně velký, mám 4,7" a to už je na hranici,to je ale tím, že mám malý ruce. Samotný mobil je docela štíhlý, padne skvěle do ruky, neklouže se v ní. Na boku telefonu je chromové oválné ohraničení, velice pěkný a drahý dojem dělá. Na zádech je docela velká kulatá čočka fotoaparátu a pod ní je LED dioda, a ještě pod ní se nese název značky, úplně dole je pak hodně široký reproduktor téměř přes celou šířku.
Na pravém boku je odemykací POWER tlačítko, a to je vše, na levém boku pak dvojtlačítko pro legulaci hlasitosti.

Android je ve verzi 4.4.2 na který jsem zvyklý. Prostředí je KOMPLET v češtině, nenašel jsem ani slovo anglicky.

Telefon se ovládá velice pohodlně, dotyk reaguje přesně a ihned.

Zatím ho mám chviličku, takže se jdu ponořit do hraní a instalací, máte-li nějaké otázky, tak se klidně zeptejte, upozorňuju ale, že mobil mám jen do zítřka, zítra putuje konečnému majiteli :-(

Jestli vás zajímá, jestli bych ho vyměnil za moji milovanou P6, tak odpověď zní NE, jen díky vzhledu a tenkosti, kterou P6 má :-)
Naše forum, vaše forum :-)

Uživatelský avatar
Mr.Oizo
Příspěvky: 732
Registrován: 2. 3. 2013 9:46
Zařízení: Huawei Nova 3

Re: THL T6S

Příspěvek od Mr.Oizo »

Mohl by jsi nahodit pár fotek třeba v porovnání s P6 .

Odpovědět