Přidej se

Vodafone Smart 4 mini

LG, Sony, Pixel, Lenovo, Alcatel, OnePlus a další značky.
xondrax
Příspěvky: 251
Registrován: 6. 6. 2013 18:06
Zařízení: Xiaomi RedMi Note 3 SE
Firmware: Miui v9 CZ/SK

Re: Vodafone Smart 4

Příspěvek od xondrax »

No nerikam ze to klapne-vzdycky existuje ta moznost...(jsem si neuvedomil,ze ta 983 mela uz nekolik FW upgradu,takze jsem moh vyvolat dojem ze neni aktualizovana).v nejhorsim se nauci anglicky :p

ClonyXXL
Příspěvky: 16
Registrován: 9. 6. 2014 10:30

Re: Vodafone Smart 4

Příspěvek od ClonyXXL »

A co souborek? Nemuzes ho najit?

xondrax
Příspěvky: 251
Registrován: 6. 6. 2013 18:06
Zařízení: Xiaomi RedMi Note 3 SE
Firmware: Miui v9 CZ/SK

Re: Vodafone Smart 4

Příspěvek od xondrax »

mam,poslu odpolko...

xondrax
Příspěvky: 251
Registrován: 6. 6. 2013 18:06
Zařízení: Xiaomi RedMi Note 3 SE
Firmware: Miui v9 CZ/SK

Re: Vodafone Smart 4

Příspěvek od xondrax »

http://www.edisk.cz/stahni/09610/Proinf ... .31KB.html
spustis,kliknes na read info a kdyz se zadari(pc a 4 mini spolu budou kamaradit)dostanes text kterej mi tu posli a hlavne NEZAPISUJ /write proinfo/.zjistuju ze jsem na 99% vzbudil plane nadeje...snazim se to napravit-mam tu HW bazmek na flashovani founu,ale nenachazim obsah pro smart 4 mini aby mel cestinu :(

ClonyXXL
Příspěvky: 16
Registrován: 9. 6. 2014 10:30

Re: Vodafone Smart 4

Příspěvek od ClonyXXL »

Ahoj. Tak dneska jsem na to měl jen chvilku. Dodané ovladače bohužel nejsou ty správné. Takže dál jsem se zatím nedostal. Jinak bych je teda potřeboval pro XP (kdyby náhodou). Zítra snad bude času víc.
Tedy zkousel jsem i ten programek, vyhodil neco jako Failed. Tak doufam ze az budou ovladace, mohlo by to dopadnout lip (mozna).

ClonyXXL
Příspěvky: 16
Registrován: 9. 6. 2014 10:30

Re: Vodafone Smart 4

Příspěvek od ClonyXXL »

Exp píše:Těžko říct, ale za zkoušku by to stálo. Přece jen je to telefon od Vodafonu a to že byl koupený v jiném státě by nemuselo až tak vadit. A nebo by mohli nabídnout přehrání u nich, to už by ale asi nebylo zadarmo.
Ahoj. Tak jsem volal na Vodafone - odkazali me na prodejnu, ze kazda spolupracuje s jinym servisem a jakesi blaboly, no moc nadeji tomu nedavam.
Pak jsem psal do Britexu (tento servis rad nemam jen z toho co jsem cetl) a baba mi odpovedela toto: "Bohužel nahrát češtinu do telefonu zakoupeného v zahraničí neumíme. Jako autorizovaný servis tuto možnost nemáme." Pritom jsem ji psal o ceske ROMce a ze to nechci zadarmo.
Tak jsem ji odpovedel ze asi nema pravdu (ze se ji nechce kvuli telefonu ze zahranici), ze technici jiste MUSI mit pristup k oficialni ceske ROM (ve zkratce) - zatim neodpovedela (20 hodin zatim).
Hold kazdy se krouti!
Tak nevim, jestli zbyde jen cekat jestli nekdo tu ROM zazalohuje ze sveho telefonu......
Je to děs jak se vsichni stavi k zakaznikum. Jen mě v praci tlucou do hlavy, ze Náš zakaznik - náš pán :evil:

EDIT: tak uz baba odpovedela: "Jako autorizovaný servis se musíme řídit nastaveními výrobce. Proto nemáme možnost do telefonu, který není z české distribuce nahrát jiný sw."
Takze smula.

ClonyXXL
Příspěvky: 16
Registrován: 9. 6. 2014 10:30

Re: Vodafone Smart 4 mini

Příspěvek od ClonyXXL »

Nedokazal by nekdo vytahnout originalni ROM z tohoto telefonu?

Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: Vodafone Smart 4 mini

Příspěvek od Exp »

Související příspěvky z tématu o Vodafonu Smart 4 přesunuty sem, ať je to na správném místě. ;)
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

Marek2000
Příspěvky: 557
Registrován: 28. 8. 2013 13:26

Re: Vodafone Smart 4 mini

Příspěvek od Marek2000 »

Tak vis co jim napis, at ti poslou nejnovejsi cesky fw, ktery urcite maj a dej si ho tam, to ti musej dle meho poslat ne?
BTW. pripomina mi to, muzes si koupit motorolu tu novou myslim Moto E, ale je taky jen v anglictine, to to fakt google ma tak blbe vyresene? Chapal bych aplikace 3. stran, ale copak neni jazykova mutace, ktera by ti dopocestila system?
minulost:Alcatel301, Nokie 3310, 5110, , c5,
Huavey y300, g620s prestigio 5454duo, Samsung core prime ve, Samsung ace4
aktualni Iphone5s, Nokie 6630, 6220 classic, e52 LG F60, Nexus 5x

ClonyXXL
Příspěvky: 16
Registrován: 9. 6. 2014 10:30

Re: Vodafone Smart 4 mini

Příspěvek od ClonyXXL »

Marek2000 píše:Tak vis co jim napis, at ti poslou nejnovejsi cesky fw, ktery urcite maj a dej si ho tam, to ti musej dle meho poslat ne??
A proc by museli????
Dneska nikdo nemusi nic. Kazdy si hraje na svym pisecku. Nekoupil jsi to u nas? Tak nam polib.
Je mi z toho sice k zbliti, ale je to tak.

Odpovědět