Přidej se

Vodafone Smart 4 Power

LG, Sony, Pixel, Lenovo, Alcatel, OnePlus a další značky.
Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: Vodafone Smart 4 Power

Příspěvek od Exp »

Jo vlastně, máš pravdu. Spletl jsem si ho v ceníku s tou menší variantou. :) Já osobně bych zkusil napsat nebo zavolat do servisu, jestli by neprodali jen samotné sklo a za kolik by bylo. A podle toho se rozhodnout. Díval jsem se i na zahraniční e-shopy, ale nikde jsem ho nenašel. Na Ebay se prodávají skla na ostatní Vodafone Alcately, ale na tento model tam zatím není.
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

worxe
Příspěvky: 7
Registrován: 17. 9. 2013 23:26
Zařízení: G300
Firmware: B952
Operátor: vodafone

Re: Vodafone Smart 4 Power

Příspěvek od worxe »

no právě, britex nic nepošle to už jsem zkoušel. teď jestli se vyplatí poslat fon na opravu nebo pořídit něco jiného ve stejné m duchu jako 985N ale za levnější peníze někde z bazaru nebo z aukra. jsem uživatel amatér a už se v tom neorientuji.

kdybych věděl přesné označení od alcatelu tak by mi to borec poptal u výrobce. jenže nikde nic není k mání
Naposledy upravil(a) Exp dne 13. 10. 2014 10:20, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Příspěvky sloučeny. Viz pravidla fóra.

Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: Vodafone Smart 4 Power

Příspěvek od Exp »

Ono je možný, že Alcatel tady ten model vůbec pod svojí značkou neprodává a je to výroba speciálně pro Vodafone.

Pokud bys chtěl koupit raději novej telefon, tak zrovna včera se tady objevil další zajímavej kousek za necelé 3000 kč. Je jen o pár stovek dražší než by stála oprava Vodafonu v Britexu. :)

https://smartforum.cz/viewtopic.php?f=30&t=3997

Nebo pak třeba to v tématu zmíněné THL T6S. Parametrově jsou podobní Smartu 4 Power (nemají ale LTE).
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

worxe
Příspěvky: 7
Registrován: 17. 9. 2013 23:26
Zařízení: G300
Firmware: B952
Operátor: vodafone

Re: Vodafone Smart 4 Power

Příspěvek od worxe »

mě se na tomto modelu zamlouval ten turbo internet lte. jsem furt na cestách tak a vše dělám přes mobil. za kolik by se dal ten můj s rozbitým displejem prodat ? vůbec nemám představu o ceně...

Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: Vodafone Smart 4 Power

Příspěvek od Exp »

Když nový stojí 4377 kč, na bazos.cz se prodává jeden 14 dní starý za 3800 kč, tak podle mě cca 1500 - 2000 kč. Ale je to jen odhad. :)
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

Odpovědět