Přidej se

Vodafone Smart Ultra 6

LG, Sony, Pixel, Lenovo, Alcatel, OnePlus a další značky.
Uživatelský avatar
policak
Příspěvky: 157
Registrován: 23. 6. 2013 13:36
Zařízení: VF Smart ultra 6
Firmware: Stock

Re: Vodafone Smart Ultra 6

Příspěvek od policak »

Stáhni si recovery: http://www.mediafire.com/download/w4dvt ... -CZ02c.zip
Nahraj recovery i českou rom na sd kartu: http://www.modaco.com/forums/topic/3757 ... ecoveries/
Nainstaluj recovery v twrp. Restartuj opět do recovery. Teď už bude puvodní. Wipe data, factory reset. Přes update nainstaluj rom. Hotovo.

lada
Neregistrovaný uživatel

Re: Vodafone Smart Ultra 6

Příspěvek od lada »

Když nejde nahrát nic přímo na SD kartu, tak naprosto není nutné na ni mazat data, nebo formátovat. Taky jsem dal do nového mobilu kartu ze starého. Nic jsem nemazal a taky nešlo nic zapsat. problém byl pouze v tom, že je nutné, aby systém kartu našel, že karta MUSÍ být pojmenována !!! Dejte kartě nějaké jméno a vše pak bude fzungovat normálně. Není třeba nic mazat, nebo kartu formátovat. To je zbytečné.

Uživatelský avatar
policak
Příspěvky: 157
Registrován: 23. 6. 2013 13:36
Zařízení: VF Smart ultra 6
Firmware: Stock

Re: Vodafone Smart Ultra 6

Příspěvek od policak »

Takže po 15 měsících užívání se můj Smart Ultra 6 odebral do křemíkového nebe. Opakované restarty a vypadávání signálu GSM i GPS. Reklamace uznaná, náhradní díly nejsou, odstoupení od smlouvy a vrácení peněz. Škoda, byl jsem s ním v podstatě spokojený.

Honzik
Neregistrovaný uživatel

Re: Vodafone Smart Ultra 6 Android 6.0.1

Příspěvek od Honzik »

FYI:

Vodafone Smart Ultra 6 . Včera t.j.: 14.2.2017

Proběhl automatický update na Android 6.0.1 :P

Ahak
Neregistrovaný uživatel

Re: Vodafone Smart Ultra 6

Příspěvek od Ahak »

Aktualizace na 6.0.1 se nepovedla zaseklo se to na optimalizaci aktualizace 1 z 20 původně jich bylo okolo 78, stále dokola to optimalizuje a restartuje, neví někdo jak z toho ven? Provedl jsem pomocí tlačítek návrat do továrního nastavení, bohužel už je tam jen sys 6.0.1 a v podstatě se stále opakuje restart optimalizovaná aplikace 1z20

Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: Vodafone Smart Ultra 6

Příspěvek od Exp »

Tovární nastavení nevrátí zpátky původní verzi systému. Ta zůstane vždycky ta poslední.

Takže firmware přímo z oficiálních stránek: http://www.ztedevice.com/support/detail ... C9801C68DB

Stáhni a zkus to přeinstalovat. V tom balíku by měl být přiložený návod jak na to. Jestli je to starší verze, než kterou máš aktuálně v telefonu, tak to pravděpodobně nainstalovat nepůjde (musel bys sehnat buď tu stejnou nebo novější). Bylo to tam ale přidané 12.1.2017 takže by to mohlo klapnout. ;)
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

djzyx
Příspěvky: 1
Registrován: 20. 12. 2020 0:25

Re: Vodafone Smart Ultra 6

Příspěvek od djzyx »

Zdravím nemáte někdo náhodou ještě někde CZ Firmwae..všechny odkazy jsou už nefunkční nebo je to Anglickej...díky

Odpovědět