Přidej se

Huawei Honor 3C 4G LTE

Fórum o Honorech. Honor 20, 10, 9, 8X, 7A a další modely.
Uživatelský avatar
mitsuu84
Příspěvky: 9831
Registrován: 24. 4. 2013 13:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note 9
Firmware: Android 9
Operátor: Vodafone
Bydliště: Jihomoravský kraj :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Huawei Honor 3C 4G LTE

Příspěvek od mitsuu84 »

Za ty peníze máš P6 bo už aj P7 a s menším doplatkem Honora 6 a ten už je uplně někde jinde co do HW atd oproti H3C.Když teda beru Huawei.Našlo by se i u Sony,Lenova,Xiaomi a podobně.Navíc koukám,že na tom Beryku za těch 7200 to ani není v češtině.Ale tak přehraješ firmware žeo.Ale i tak.Bud jaks psal ty,tak v Číně přímo,nebo vzít klasiku H3C a nebo něco z ofic bo Eu distribuce tu v ČR.
Samsung Galaxy Note 9

T-Mobile G1LG Optimus OneHTC Evo 3DHuawei Ascend Y300Huawei Honor 2Huawei Honor 3CSony Xperia Z UltraHonor 4XAlcatel 6045Y (5.5")Lenovo A6000LG F60VF Smart Prime 6LG G3Sony M2MS Lumia 550Sony Z3Alcatel 6039YLenovo K6 NoteXiaomi Note 4

Tydlidy
Příspěvky: 5
Registrován: 7. 3. 2015 13:44

Re: Huawei Honor 3C 4G LTE

Příspěvek od Tydlidy »

No ja jako měl původní výběr P7... Ale pak jsem si řek že mo bude stačit něco míň, ale pokud znáte někdo jak ho koupit levno se zárukou tak sem s tím :D Co se týče Honoru s LTE na berycho ho opravdu za 7000 nebudu kupovat... A mam vodafone tak by mi šlo LTE, ale já bych ho spíš chtěl kvůly většínu výkonu... Kdybych nenašel tu v CR s LTE tak budu no normal H3C... Nechci kupovat v Číně toho se bojim a navíc sou problémy s reklamací.

Edit: Na heurece neni... Už asi ho odendali z prodeje
Naposledy upravil(a) Exp dne 9. 3. 2015 16:20, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Příspěvky sloučeny. Viz pravidla fóra.

Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: Huawei Honor 3C 4G LTE

Příspěvek od Exp »

Kdybys ho kupoval, tak ber verzi s FDD-LTE. Ten co je popsaný tady v prvním příspěvku je s TDD-LTE, které u nás nefunguje.
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

Tydlidy
Příspěvky: 5
Registrován: 7. 3. 2015 13:44

Re: Huawei Honor 3C 4G LTE

Příspěvek od Tydlidy »

Přece jen bych se ale zeptal, jestli někdo neví jak nebo spíš kde koupit buď Ascend P7, když se tu zmínil aby byl co nejlevnější.... Nebo pokud někdo ví jak koupit Honor 3C s LTE v ČR ?

Odpovědět