Přidej se

Po updatu se smazalo IMEI - Honor 3C

Fórum o Honorech. Honor 20, 10, 9, 8X, 7A a další modely.
Uživatelský avatar
mitsuu84
Příspěvky: 9831
Registrován: 24. 4. 2013 13:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note 9
Firmware: Android 9
Operátor: Vodafone
Bydliště: Jihomoravský kraj :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Huawei Honor 3C - obecná diskuze

Příspěvek od mitsuu84 »

Mobil pohotovost poskytuje záruku 24 měs na nové telefony..24 měs na zánovní telefony (stáří max 3 měs) a 6měs na použitý.maj to tak na webu a v podmínkách.Honor 3C se u nás oficiálně prodává od začátku prosince a na 99% sem si jistej,že ty máš čína verzu a proto se ti tam natáhl nějakej čína firmware a udělalo ti to bordel s IMEI.Pokud je to čína,záleží na prodejci jak se k tomu postaví,pač záruka se na to v ČR nevztahuje.A Honor 3C je Huawei.Dřív to bylo Huawei Honor a pak z toho Huawei udělalo samostatnou značku pro Evropu (konkurence pro Xiaomi hlavně) a jmenuje se to už jen Honor.Jinak se jedná pořád o výrobky firmy Huawei.
Samsung Galaxy Note 9

T-Mobile G1LG Optimus OneHTC Evo 3DHuawei Ascend Y300Huawei Honor 2Huawei Honor 3CSony Xperia Z UltraHonor 4XAlcatel 6045Y (5.5")Lenovo A6000LG F60VF Smart Prime 6LG G3Sony M2MS Lumia 550Sony Z3Alcatel 6039YLenovo K6 NoteXiaomi Note 4

mtajaffa
Příspěvky: 13
Registrován: 23. 12. 2014 11:18
Zařízení: Huawei Honor 3C
Operátor: O2

Re: Huawei Honor 3C - obecná diskuze

Příspěvek od mtajaffa »

Máš pravdu teď jsem tam juknul a na zánovní maj 24 měsíců. Ale neni jistý že je to čína protože jem to koupil až 23 prosince takže to může bejt i cz ale to je jedno, to že se to tam natáhlo neni určený telefonem ale že v programu HiSuite je nabídka na stažení firmwaru z oficiálních stránek a pokud funguje jinak čína a jinak eu verze tak by to v čekým HiSuite nemělo být.

Uživatelský avatar
mitsuu84
Příspěvky: 9831
Registrován: 24. 4. 2013 13:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note 9
Firmware: Android 9
Operátor: Vodafone
Bydliště: Jihomoravský kraj :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Huawei Honor 3C - obecná diskuze

Příspěvek od mitsuu84 »

Hi-Suit je jen program a nabízí aktualizace dle typu telefonu,kterej je připojenej.Samotnej program s tím nic neudělá.Telefon se ohlásí a Hi-Suite ze serveru stáhne nebo nabídne updaty pro ten telefon.
Samsung Galaxy Note 9

T-Mobile G1LG Optimus OneHTC Evo 3DHuawei Ascend Y300Huawei Honor 2Huawei Honor 3CSony Xperia Z UltraHonor 4XAlcatel 6045Y (5.5")Lenovo A6000LG F60VF Smart Prime 6LG G3Sony M2MS Lumia 550Sony Z3Alcatel 6039YLenovo K6 NoteXiaomi Note 4

mtajaffa
Příspěvky: 13
Registrován: 23. 12. 2014 11:18
Zařízení: Huawei Honor 3C
Operátor: O2

Re: Huawei Honor 3C - obecná diskuze

Příspěvek od mtajaffa »

Vy tam nikdo nemáte tu nabídku EMUI ROM nebo co? Takže proč tam ta nabídka je když si s tim může člověk podělat telefon, no každopádně tu nic nevyřešíme já jen chtěl vědět jestli se to taky někomu nestalo a jestli našel řešení, jen doufám že na konec nebudu mít z telefonu mini PC do kapsy :D

Každopádně IMEI:null :o

xondrax
Příspěvky: 251
Registrován: 6. 6. 2013 18:06
Zařízení: Xiaomi RedMi Note 3 SE
Firmware: Miui v9 CZ/SK

Re: Huawei Honor 3C - obecná diskuze

Příspěvek od xondrax »

teoreticky bys ofiko distribuci moh poznat podle nalepek na boku krabky /TCCM distributor for eastern europe/,na boku je cz nalepka ze splnuje podminky vseobecnych opravneni a nebo zespod pod oznacenim modelu je ze muze byt provozovan ve vsech clenskych statech EU.
Ja treba nepouzivam obsluzny sw k telefonum od vyrobcu a tak s HiSuite nemam zadne zkusenosti a instalovat to opravdu nebudu.Jak to neni OTA,nebo z SDcka tak to nedelam :)

Uživatelský avatar
zivotjeboj
Příspěvky: 90
Registrován: 13. 1. 2014 15:29
Zařízení: HuaweiG510,HuaweiP7
Firmware: SlimKat 9.0,B133SP01
Operátor: Vodafone

Příspěvek od zivotjeboj »

No já jsem manželce kupoval telefon 24.12 v elektroworldu česká distribuce a hi-suite žádnou aktualizaci nenabízí.

Korak
Příspěvky: 2
Registrován: 1. 1. 2015 14:47

Re: ROOT

Příspěvek od Korak »

Ahoj mám stejný problém jako 50lv. Z ofiko stránek jsem stáhnul aktualizaci na 4.4. emui 3.0 a pak v mobilu dal místní aktualizaci. a ted mi zmizlo IMEI. pročítal jsem forum co s tim ale koukám, že jsem asi dotelefonoval :-(
Naposledy upravil(a) Korak dne 16. 1. 2015 20:39, celkem upraveno 2 x.

Uživatelský avatar
mitsuu84
Příspěvky: 9831
Registrován: 24. 4. 2013 13:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note 9
Firmware: Android 9
Operátor: Vodafone
Bydliště: Jihomoravský kraj :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Po updatu se smazalo IMEI

Příspěvek od mitsuu84 »

Příspěvky o smazání IMEI po Updatu sem skrz přehlednost (docela závažnej problém) přesunul z obecný diskuze o Honoru 3C sem do samostatnýho vlákna ;)
Samsung Galaxy Note 9

T-Mobile G1LG Optimus OneHTC Evo 3DHuawei Ascend Y300Huawei Honor 2Huawei Honor 3CSony Xperia Z UltraHonor 4XAlcatel 6045Y (5.5")Lenovo A6000LG F60VF Smart Prime 6LG G3Sony M2MS Lumia 550Sony Z3Alcatel 6039YLenovo K6 NoteXiaomi Note 4

kaspecz
Příspěvky: 2
Registrován: 3. 1. 2015 8:10

Re: Po updatu se smazalo IMEI

Příspěvek od kaspecz »

stalo se mi totez co mtajaffa a korak. koupil jsem ofiko ceskou distribuci po vanocich v elektroworldu
vyuzil jsem toto doporuceni viewtopic.php?t=4083
ktere funguje na cinsky dovoz, ale s ofiko dovozem cca prosinec 2014 je to na levacku...
kitkat jsem zahlidl, ale neslo z nej telefonovat, po restartu se zmrtvil
z telefonu mi to udelalo cihlicku a jediny jeho projev bylo zavibrovani v intervalu pul minuta
vyzkousel jsem asi 4 zarucene navody, ktery nefungovaly, vcetne vlakna, na ktere ted odkazal mitsuu (je v tomto pripade na prd, telefon je mrtvy), az jsem narazil na tento:
http://www.carbontesla.com/2014/08/tuto ... 1c900b108/
uvodni veta je dostatecne vystizna:
"You’re probably reading this post either because you bricked your new Huawei Honor 3C while installing the sloppy Chinese KitKat firmware"
v tutorialu jsou odkazy na 4 soubory ke stazeni a navod je dostatecne podrobny (anglictina)
nejvetsi problem byl s ovladacem bo windows se mu branily
telefon mi to vratilo do puvodniho stavu vc imei

mtajaffa
Příspěvky: 13
Registrován: 23. 12. 2014 11:18
Zařízení: Huawei Honor 3C
Operátor: O2

Re: Po updatu se smazalo IMEI

Příspěvek od mtajaffa »

Tak to ti gratuluju, tenhle návod jsem taky našel ale nepodařilo se mi dostat do win Vcom ovladače aby správně fungovali. vždycky když jsem vyndal baterku a připojil tak telefon zavibroval jakože se připojil (ve správci ovl. se objevil ovladač ale s vykřičníkem) a v zápětí zavibroval zase a odpojil se a pořád dokola se odpojoval a připojoval.

Odpovědět