Přidej se

RAM - Správce aplikací

Diskuze, zkušenosti, rady, návody, firmware.
michalkalensky
Neregistrovaný uživatel

Re: RAM - Správce aplikací

Příspěvek od michalkalensky »

no ano třeba mě jde s gyroskopem NFS Most Wanted ;)

Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: RAM - Správce aplikací

Příspěvek od Exp »

Terry: Ony ty pády nemusí souviset zrovna s tou hrou. Může tam nějaká aplikace na pozadí dělat problémy (proto ti to padá kvůli obsazené RAM). Může se tam něco hádat při spuštění té hry. A právě to tovární nastavení je jeden z nejjistějších, nejrychlejších a nejjednodušších způsobů jak to opravit. :) Nemusíš pak složitě hledat, v čem je problém a trápit se tím zbytečně dlouho. Tovární nastavení odstraní veškerá uživatelská data z telefonu a obnoví původní stav. Takže máš pak telefon jako vybalený z krabičky. Když telefon odneseš na reklamaci s nějakou softwarovou závadou, první co tam udělají je právě to tovární nastavení. :) Ale to jen pro info.
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

michalkalensky
Neregistrovaný uživatel

Re: RAM - Správce aplikací

Příspěvek od michalkalensky »

ale kdyby dala tovární nastavení a pak by ta samá data obnovila tak už se to jako stávat nebude? :D

TeeJay
Příspěvky: 103
Registrován: 3. 5. 2013 19:11
Zařízení: Huawei Y300
Firmware: SlimKat 4.4.2 :)
Operátor: T-Mobile

Re: RAM - Správce aplikací

Příspěvek od TeeJay »

Může a nemusí, to záleží, kde vznikla chyba. A ne že by je obnovila, ale znovu nainstalovala aplikace a data zkopírovala

Terry
Neregistrovaný uživatel

Re: RAM - Správce aplikací

Příspěvek od Terry »

Tak nakonec jsem tedy hru odinstalovala, dala tovární nastavení a vše zase nainstalovala, hra hrála ostošest a díky tomu, že to nespadlo jsem se dostala mnohem dál než předtím, protože jsem nebyla nasraná, že to padá :lol:
Po ukončení hry byla RAM tak 110mb...ale je fakt, že když mám pod 50 mb hru nezapnu a jen začne načítat a spadne...Teď to samé zkusím s Vectorem, jak reaguje a jestli se chová jinak než Turbo Racing, mám takový pocit, že předtím se občas zpomalil...

Uživatelský avatar
mitsuu84
Příspěvky: 9831
Registrován: 24. 4. 2013 13:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note 9
Firmware: Android 9
Operátor: Vodafone
Bydliště: Jihomoravský kraj :)
Kontaktovat uživatele:

Re: RAM - Správce aplikací

Příspěvek od mitsuu84 »

Takže ve finále ti asi tovární nastavení pomohlo co?A ty ses mu tak bránila :lol: Jak psal i Exp,tovární nastavení je nejsnažší možností jak většinou vyřešit nějakej problém se sekáním mobilu atd,rychlejší jak hledat a spekkulovat několik dní co za aplikaci třeba to má na svědomí a podobně.Tak hlavně aby už mobil fungoval jak má a nenasíral tě ;)
Samsung Galaxy Note 9

T-Mobile G1LG Optimus OneHTC Evo 3DHuawei Ascend Y300Huawei Honor 2Huawei Honor 3CSony Xperia Z UltraHonor 4XAlcatel 6045Y (5.5")Lenovo A6000LG F60VF Smart Prime 6LG G3Sony M2MS Lumia 550Sony Z3Alcatel 6039YLenovo K6 NoteXiaomi Note 4

Uživatelský avatar
Puget
Příspěvky: 2001
Registrován: 18. 1. 2013 20:38
Zařízení: Apple iPhone X
Firmware: iOS 12.4
Operátor: China Unicom

Re: RAM - Správce aplikací

Příspěvek od Puget »

Ten vector se občas spomalí schválně, abys viděla ten "trik" co udělá. :)
Je-li tu na fóru můj příspěvek s nějakou ROM, kterou jsem dlouho od té doby co vyšla nová verze neaktualizoval / nepřidal nový odkaz dejte mi prosím vědět na mail. Všechno ostatní pište formou soukromé zprávy (SZ).

BButcher
Neregistrovaný uživatel

Re: RAM - Správce aplikací

Příspěvek od BButcher »

Me zname z prace, dela Huawei to same (t-mobile), se zaplnovanim Ram, kde zbyva ~10mb a zadna aplikace se potom nechce spustit, mno holt kvalitni mobily :roll:

parezzbablu
Příspěvky: 62
Registrován: 8. 2. 2013 14:31
Zařízení: Huawei Ascend Y300
Firmware: B199

Re: RAM - Správce aplikací

Příspěvek od parezzbablu »

Problém je spíš firmware...Já mám Y300 asi 2měsíce a jede v pohodě. Teď jsem zkoušel i tu hru při ketré to padalo a v pohodě.
Telefon jako takovej je přiměřená kvalita za danou cenu. Kup si SGS4, Experiu Z, nebo já nevím co a pochopitelně budou lépoe HW vybyvený...taky stojí 3-4x tolik co Y300. Nebo snad chceš za stejný peníze stejnou kvalitu? To snad ne...

Uživatelský avatar
Puget
Příspěvky: 2001
Registrován: 18. 1. 2013 20:38
Zařízení: Apple iPhone X
Firmware: iOS 12.4
Operátor: China Unicom

Re: RAM - Správce aplikací

Příspěvek od Puget »

A nebo když se jde od Androidu tak i WP jedou pěkně hladce. :) Samozřejmě ty novější.
Je-li tu na fóru můj příspěvek s nějakou ROM, kterou jsem dlouho od té doby co vyšla nová verze neaktualizoval / nepřidal nový odkaz dejte mi prosím vědět na mail. Všechno ostatní pište formou soukromé zprávy (SZ).

Odpovědět