Přidej se

Problémy při stahování aplikací

Diskuze, zkušenosti, rady, návody, firmware.
Lisa
Příspěvky: 5
Registrován: 31. 7. 2013 13:42

Problémy při stahování aplikací

Příspěvek od Lisa »

Koupila jsem si novou paměťovku. Předtím s tou starou stahování aplikací nebyl problém. Když ted chci ale stáhnout aplikaci i o menší velikosti (300kb) stahuje se to opravdu dlouho. A po pěti minutách pořád nic, stále to oznamuje, že dochází k instalaci, ale ani po dalších minutách se nic neděje. Nevím kde je problém. Aplikace jsem zkoušela stahovat právě na novou SD kartu, ale vím, že některé aplikace na kartu nainstalovat nejde. Proto jsem změnila úložiště na interní, jenže se opakovalo úplně to samé a aplikace se nechtěla stáhnout. Nevím teda, kde by mohl být problém

TeeJay
Příspěvky: 103
Registrován: 3. 5. 2013 19:11
Zařízení: Huawei Y300
Firmware: SlimKat 4.4.2 :)
Operátor: T-Mobile

Re: Problémy při stahování aplikací

Příspěvek od TeeJay »

Možná blbej dotaz, ale nezmiňuješ to - zkoušela jsi telefon restartovat?

michalkalensky
Neregistrovaný uživatel

Re: Problémy při stahování aplikací

Příspěvek od michalkalensky »

to se mi někdy také stává píše to,že se to instaluje ale přitom já už to mám dávno na ploše naisntalované stačí na to kliknout a vyhodí tě to na play :) Ale už je to dávno nainstalované ;)

Uživatelský avatar
Puget
Příspěvky: 2001
Registrován: 18. 1. 2013 20:38
Zařízení: Apple iPhone X
Firmware: iOS 12.4
Operátor: China Unicom

Re: Problémy při stahování aplikací

Příspěvek od Puget »

U mě je to poslední dobou podobné. Stáhne se to a pak to píše pořád instaluje se. Už to neřeším, akorát tu hlášku vyhodím z lišty ať mám pokoj. :)
Je-li tu na fóru můj příspěvek s nějakou ROM, kterou jsem dlouho od té doby co vyšla nová verze neaktualizoval / nepřidal nový odkaz dejte mi prosím vědět na mail. Všechno ostatní pište formou soukromé zprávy (SZ).

Lisa
Příspěvky: 5
Registrován: 31. 7. 2013 13:42

Re: Problémy při stahování aplikací

Příspěvek od Lisa »

Ano děkuji :) po restartu to začalo fungovat jako předtím. :)

michalkalensky
Neregistrovaný uživatel

Re: Problémy při stahování aplikací

Příspěvek od michalkalensky »

Ted se mi to poslední dobou stává pořád!! :( A restart nepomáhá :( Když to nechám furt být tak to bud zmizí a nic ne nenainstaluje a nebo to napíše apliakce nebyla nainstalována :( A už fakt nevím co stím nemáte nějaké rady krome továrního nastavení ? :)

Odpovědět