Přidej se

Dostupnost Huawei Ascend G330

Diskuze o smartphonech Huawei. P30, P20, P30 Lite, Nova atd.
Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Dostupnost Huawei Ascend G330

Příspěvek od Exp »

Teď o víkendu jsem hledal nějaké informace o chystaném telefonu Huawei Ascend G330, což bude vylepšený nástupce G300. Uvádí se o něm všude možně dost různých informací. Někdo tvrdí, že bude před Vánocemi, někdo že nebude vůbec pro náš trh a jediná možnost je koupit ho v zahraničí. Nedalo mi to a zeptal jsem se přímo u Agory, což je oficiální distributor pro Českou republiku (kontakt na ně jsem našel na oficiálních stránkách Huawei).

Potvrdili mi, že G330 se bude prodávat i u nás cca od února 2013.

Já osobně si ho nejspíš kupovat nebudu (líbí se mi víc g300), ale jestli třeba někdo čekáte jak to dopadne, tak se vám to může hodit. :)
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

Uživatelský avatar
scarabeus
Příspěvky: 286
Registrován: 14. 11. 2012 20:10
Zařízení: Huawei Ascend G700
Firmware: G700-U20
Operátor: Vodafone
Bydliště: Brno

Re: Dostupnost Huawei Ascend G330

Příspěvek od scarabeus »

No taky do něj nepůjdu:
1) "starý" mi slouží víc než dobře a přišlo by mi to jako neúcta k němu :-D
2) RAM má pořád jenom 512
3) design mi přijde takovej moc apple-style a já jsem hrdý antiapple
4) předpokládaná cena 200 € je docela hodně
5) přední kamera ani dual-core procesor nebudou pro mě osobně takovým lákadlem, abych stávající telefon odložil.
JB 4.2.1

Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: Dostupnost Huawei Ascend G330

Příspěvek od Exp »

Moje řeč. :) Ono kromě vzhledu (ten na g300 se mi zdá lepší), dvoujádrového procesoru a přední kamery (kterou nepotřebuju) tak tam není žádný rozdíl. Jo kdyby tak bylo třeba už 1 GB ram, tak by možná stálo za to uvažovat nad výměnou. Jinak G330 bude mít už z výroby ICS. U G300 je výhoda, že si každý může vybrat.
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

Uživatelský avatar
scarabeus
Příspěvky: 286
Registrován: 14. 11. 2012 20:10
Zařízení: Huawei Ascend G700
Firmware: G700-U20
Operátor: Vodafone
Bydliště: Brno

Re: Dostupnost Huawei Ascend G330

Příspěvek od scarabeus »

V podstatě jediné, co by mě motivovalo ke koupi toho přístroje by byl výhledový upgrade na JB, ale stále tak nějak ve skrytu duše doufám, že ho nakonec udělají i na G300 :-)
JB 4.2.1

Farp
Příspěvky: 25
Registrován: 26. 10. 2012 7:26

Re: Dostupnost Huawei Ascend G330

Příspěvek od Farp »

Já taky neplánuji koupi g330. Nic lepšího by mi to nepřineslo, kromě procesoru, ale ten zase může mít vyšší spotřebu baterie. A nemá cenu připlácet když mám g300. :)

jirkas
Příspěvky: 122
Registrován: 17. 11. 2012 13:36
Zařízení: Huawei Ascend G300
Firmware: ICS

Re: Dostupnost Huawei Ascend G330

Příspěvek od jirkas »

no g300 mám jen 2 měsíce takže uvažovat o novém je v mém případě šílenství :D nejsem jeden z těch zmagořilých Iphouňáků co vyhodí funkční telefon, protože vyšel nový....

Ambi
Neregistrovaný uživatel

Re: Dostupnost Huawei Ascend G330

Příspěvek od Ambi »

Přečetl jsem si tento příspěvek od administrátora a nedalo mi to, také jsem napsal do Agory. S otázkami jestli vubec, kdy a za kolik, se u nás v ČR bude prodávat Huawei ASCEND g 330.
Za dva dby mi přišel strohý e-mail: Dobrý den,tento typ bohužel nebude.
Jestli někdo nemá nějakou přesvědčivou informaci že se bude u nás prodávat tak bych věřil této odpovědi.
Tím pádem HUAWEI ASCEND G 330 se v ČR prodávat nebude!!! :cry: :cry: :cry:

Uživatelský avatar
sonda
Příspěvky: 163
Registrován: 26. 12. 2012 10:03
Zařízení: G300, LG G-PAD 8.3
Firmware: B895
Operátor: Mobil.cz

Re: Dostupnost Huawei Ascend G330

Příspěvek od sonda »

Teď jsem koupil G300 a jsem s tím velice spokojen. Až mi odejde tenhle telefon možná si ho pořídím. Jestli nebude ještě lepší jiný tip.

Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: Dostupnost Huawei Ascend G330

Příspěvek od Exp »

Tak mám jednu špatnou zprávu. Před pár dny vyšel článek na mobilizujeme.cz, že se připravuje G330 na trh během února 2013, což byl stejný termín jaký mi sdělila Agora (oficiální distributor). O dva dny později ale přidali informaci, že podle Huawei se G330 nakonec u nás prodávat přece jen nebude. Takže kdoví jak to nakonec dopadne. Odkaz na článek.
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

Uživatelský avatar
scarabeus
Příspěvky: 286
Registrován: 14. 11. 2012 20:10
Zařízení: Huawei Ascend G700
Firmware: G700-U20
Operátor: Vodafone
Bydliště: Brno

Re: Dostupnost Huawei Ascend G330

Příspěvek od scarabeus »

Myslím, že dobře odhadli, že by se tady asi neprodával dobře. G300 je dostačující a 330ka zase není až takový pokrok (technický, na pár opravdu drobností, skoro žádný), abych z ní musel sednout na zadek, zahodit 300ku a běžet do krámu pro novou verzi. Nejsme iPhonisti - my přemýšlíme :mrgreen:
JB 4.2.1

Odpovědět