Přidej se

obchod play

Diskuze, zkušenosti, rady, návody, firmware.
roman34
Neregistrovaný uživatel

obchod play

Příspěvek od roman34 »

Zdravim,tak nevím napřed mi to vypisovalo nějakou chybu no a ted se mi vůbec nejde přihlásit na obchod Play.Vždy to naskočí jako by se to chtělo načíst ale pak to hned spadne na domovskou stránku telefonu.Reset telefonu už jsem zkoušel ale nepomohlo.nevíte co s tím.Dík

Uživatelský avatar
Puget
Příspěvky: 2001
Registrován: 18. 1. 2013 20:38
Zařízení: Apple iPhone X
Firmware: iOS 12.4
Operátor: China Unicom

Re: obchod play

Příspěvek od Puget »

Nic jiného než tovární nastavení mě zrovna nenapadá.
Je-li tu na fóru můj příspěvek s nějakou ROM, kterou jsem dlouho od té doby co vyšla nová verze neaktualizoval / nepřidal nový odkaz dejte mi prosím vědět na mail. Všechno ostatní pište formou soukromé zprávy (SZ).

Uživatelský avatar
syntaxicek
Příspěvky: 575
Registrován: 23. 4. 2013 10:48
Bydliště: Praha

Re: obchod play

Příspěvek od syntaxicek »

Zřejmě si si zakázal správce stahování nebo přímo stahování, taky jsem s tím měl problém, začalo se mi stahovat něco co sem nechtěl, tak sem tomu chtěl zabránit a vypl ho, pak mi nešlo skoro nic. Zkus se kouknout jestli si to nevypl :)

charper
Neregistrovaný uživatel

Re: obchod play

Příspěvek od charper »

Taky by stálo za to zkusit vymazat data u Obchod Google Play a Google Services Framework. Mě to pomohlo.

S1mpanz
Neregistrovaný uživatel

Re: obchod play

Příspěvek od S1mpanz »

Také mi udělalo, že se play google vždy jen otevřel a hned minimalizoval, zkoušel jsem co šlo, ale nakonec jsem musel vyresetovat mobil do továrního nastavení. Takže bych řekl, že jsem udělal chybu v nějakém nastavení když jsem zkoušel co vše to umí :)

tulipan
Příspěvky: 28
Registrován: 10. 5. 2013 12:51

Re: obchod play

Příspěvek od tulipan »

Zdravím, Google play mi vždy běželo v pohodě a teď když se připojím na internet a chci obchod otevřít, tak se mi objeví tabulka ohledně používání google play a souhlas s podmínkami.Nechápu proč, když registraci u Google play už mám. Stalo se vám to někdy někomu? Díky.

Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: obchod play

Příspěvek od Exp »

Jestli si dobře pamatuju, tak mě zatím ne. :) Možná tam proběhla nějaká aktualizace nebo něco.
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

Odpovědět