Přidej se

Huawei chyby-Emotion UI

Diskuze, zkušenosti, rady, návody, firmware.
michalkalensky
Neregistrovaný uživatel

Huawei chyby-Emotion UI

Příspěvek od michalkalensky »

Tak už od zakoupení telefonu neustále používám defaultní launcher Emotion UI a moc se mi líbí ale nacházím tak chyby! :)
A ty jsou také,že třeba do složky můžete dát pouze 16 položek pak už je složka plná!! :(
Další chybou je,že v My Widget (Můj Widget) když si ho dáte na plochu a využijete vněm pouze 2 ze 3 řádků tak řádek zůstane volný a nejdou tam místo něho dát něco jiného,třetí řádek prostě furt zůstane prázdný!! :(

Co myslíte bude nějaká aktualizace která by to spravila? A nebo jsem něco našel,že už jsou nějaké nové verze Emotion UI 1.5 a 1.6 a my máme stále v Y300 1.0 :shock:

Jsou někde ke stažení novější verze Emotion UI ?
V případě Ascend G510 nevím zda má stejné chyby a jestli má také starší Emotion UI 1.0 ,jak to máte? :)

Leonardis
Příspěvky: 621
Registrován: 25. 12. 2012 18:38
Zařízení: Lenovo K5 Note
Firmware: Android 6.0
Operátor: T-Mobile
Bydliště: Liberecký kraj CZ

Re: Huawei chyby-Emotion UI

Příspěvek od Leonardis »

já bych to řešil čistým androidem

michalkalensky
Neregistrovaný uživatel

Re: Huawei chyby-Emotion UI

Příspěvek od michalkalensky »

nojo :D Ale já chci nadále používat Emotion UI hodně mi vyhovuje,jenže mi hodně vadí ty chyby! :(

michalkalensky
Neregistrovaný uživatel

Re: Huawei chyby-Emotion UI

Příspěvek od michalkalensky »

Nevíte kde by se dal stáhnout nejnovější verze Emotion UI 1.5 nebo 1.6 pro Y300 ? :)

Uživatelský avatar
mitsuu84
Příspěvky: 9831
Registrován: 24. 4. 2013 13:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note 9
Firmware: Android 9
Operátor: Vodafone
Bydliště: Jihomoravský kraj :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Huawei chyby-Emotion UI

Příspěvek od mitsuu84 »

Myslím že volně stáhnout asi jen tak nepude,nebo aspon sem to nikde nenašel.Jedině stáhnout celou ROM pro jiný huawei,který má ui 1.5 a zkusit,zda ti pude i na y300.
Samsung Galaxy Note 9

T-Mobile G1LG Optimus OneHTC Evo 3DHuawei Ascend Y300Huawei Honor 2Huawei Honor 3CSony Xperia Z UltraHonor 4XAlcatel 6045Y (5.5")Lenovo A6000LG F60VF Smart Prime 6LG G3Sony M2MS Lumia 550Sony Z3Alcatel 6039YLenovo K6 NoteXiaomi Note 4

michalkalensky
Neregistrovaný uživatel

Re: Huawei chyby-Emotion UI

Příspěvek od michalkalensky »

a myslíš,že bude nějaká aktualizace pro Y300 která bude mít nový Emotion UI ? :)

Uživatelský avatar
mitsuu84
Příspěvky: 9831
Registrován: 24. 4. 2013 13:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note 9
Firmware: Android 9
Operátor: Vodafone
Bydliště: Jihomoravský kraj :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Huawei chyby-Emotion UI

Příspěvek od mitsuu84 »

Já nevím,všude sou,jen k nám se furt né a né nic dostat.Měls už nějakej update na té B178?
Samsung Galaxy Note 9

T-Mobile G1LG Optimus OneHTC Evo 3DHuawei Ascend Y300Huawei Honor 2Huawei Honor 3CSony Xperia Z UltraHonor 4XAlcatel 6045Y (5.5")Lenovo A6000LG F60VF Smart Prime 6LG G3Sony M2MS Lumia 550Sony Z3Alcatel 6039YLenovo K6 NoteXiaomi Note 4

michalkalensky
Neregistrovaný uživatel

Re: Huawei chyby-Emotion UI

Příspěvek od michalkalensky »

Ne boužel :( Zkouším dávat obden online aktualizace a nic to nenajde! :(

Napsal jsem huawei toto!

Dobrý den, chtěl bych se zeptat mám Huawei Ascend Y300 Emotion 1.0 a chtěl bych vědět jestli už můžu stáhnout novější verzi Emotion UI 1.5 nebo 1.6 ? Pak další dotaz zda můžu a kde stáhnout nové další motivy do Y300 ? A kdy bude nějaký nový Me Widget (Můj Widget) s novými widgety nebo vlastními ? A pak jsem ještě našel 2 chyby,které huawei udělalo a jsou to tyto chyby: A ty jsou také,že třeba do složky můžete dát pouze 16 položek pak už je složka plná!! Druhou poslední chybou je,že v My Widget (Můj Widget) když si ho dáte na plochu a využijete vněm pouze 2 ze 3 řádků tak řádek zůstane volný a nejdou tam místo něho dát něco jiného,třetí řádek prostě furt zůstane prázdný!!

Tak pokud víte nějakou odpověd tak pište ;) :lol:

Uživatelský avatar
mitsuu84
Příspěvky: 9831
Registrován: 24. 4. 2013 13:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note 9
Firmware: Android 9
Operátor: Vodafone
Bydliště: Jihomoravský kraj :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Huawei chyby-Emotion UI

Příspěvek od mitsuu84 »

Sem zvědavej,co ti napíšou.Podle mě max,že se omlouvaj,že zatím nic neví ale usilovně na updatech pracují :lol:
Samsung Galaxy Note 9

T-Mobile G1LG Optimus OneHTC Evo 3DHuawei Ascend Y300Huawei Honor 2Huawei Honor 3CSony Xperia Z UltraHonor 4XAlcatel 6045Y (5.5")Lenovo A6000LG F60VF Smart Prime 6LG G3Sony M2MS Lumia 550Sony Z3Alcatel 6039YLenovo K6 NoteXiaomi Note 4

michalkalensky
Neregistrovaný uživatel

Re: Huawei chyby-Emotion UI

Příspěvek od michalkalensky »

někdo tady na fóru psal,že do konce tohoto měsíce O2 vydá vlastní firmware a jelikož mám já telefon od O2 a je konec měsíce tak furt žádný update taky jsi to tady někde na fóru četl?

Odpovědět